Lap 102009
 

Sekmadienį aplankėm mūsų kruvinąjį dviratį. Buvom girdėję, kad priekinis ratas jau pavogtas. Pasirodo iš tiesų kažkas pasisavimo. Kažin, kam čia galėtų tokio daikto prireikti? Pats ratlankis minkštas, stebulė sena, o dar ir dažais aptaškytas. Ir ką su tokiu veikt? Pagalvojau, kad gal koks vargeta sau ant dviračio užsidėjo. Tokiu atveju kaip ir nepikta būtų – vis teisingai panaudotas. Galinis ratas irgi jau atsuktas buvo. Matyt vagis iš pradžių nepastebėjo, kad jis su grandine prie rėmo prikabintas. Dėl viso pikto sulankstėm galinį ratą, kad mažiau pagundų vagims keltų.

kruvinas_dviratis_po_savaites

Kai atvažiavom jo apžiūrėt dviratukas gulėjo ant žemės. Pastatėm. Vėliau šnektelėjom su keliais pažįstamais ir pasirodė kad jis pastoviai nugriaunamas, o pravažiuojančių dviratininkų vėl pastatomas. Gal taip ir smagiau. Dviratis tarsi gyvena savo gyvenimą: nori – atsigula, nori – atsikelia, sugalvoja – pasisuka į šiaurę, atsibostą – vėl žiūri į pietus.


  4 Atsakymai temai “Kruvinas dviratis po savaitės”

  1. Užvakar buvau nuvažiaves prie „Kruvino dviračio“. Tai atrodė dar baisiau negu šioje nuotraukoje.

  2. o kazkas pasikeite po to, kai jius visi surenget akcija? ir dar kazkas nors is musu vyriausybes arba klaipedos miesto vyriausybes atkreipe demesi i sita problema i apskritai i dviratininku taku problema?

  3. Dar peranksti kalbėti apie kažkokius pokyčius. Pasodinom sėklą žmonių galvose, o kas iš jos išaugs žiūrėsim. Į dviračių takų problemą dėmesys buvo atkreiptas jau vasaros pabaigoje, kai iškilo įtampa tarp dviratininkų ir pėsčiųjų H.Manto ir Tiltų gatvėse. Natūralu kad rudeniop sumažėjus dviratininkų skaičiui ir problemos sprendimas buvo atidėtas, bet ši problema pavasarį vėl iškils ir savivaldybė turės kažko imtis. Beje, vyriausybė čia niekuo dėta, čia grynai savivaldos reikalas.

  4. Tai kad šis dviratis buvo statytas labiau dėl įvykusios avarijos vasaros pradžioj ir dėl dviratininko nenaudai priimtų išvadų. byla dar nebaigta

 Komentuoti

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)