Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 00:33


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Vas 04 10:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 27 23:11
Pranešimai: 257
Miestas: Klaipėda
Šiandien mane barė autobuso vairuotojas. Prie šviesoforo sustojau, buvau ne vienas eilėje. Už nugaros sustojo autobusas (nr. 5, gal 7:55 vietos laiku) ir vairuotojas iškišęs galvą per duris apibarė. Nespėjau visko išgirst, bet pagrindinis sakinys labai įstrigo: '.. o kam takai skirti?'. O įstrigo, nes toje vietoje tako dviračiams kaip ir nebuvo - tai buvo Tilto gatvė, prie 'arkos' skulptūros, buvo likę gal 40 metrų iki dviračių tako, ir tikrai neketinau gatvė važiuoti prieš autobusą visą kelią iki darbo..

Beje gatve važiuoti renkuosi skatinamas šio puslapio ir kritinės masės važiuotojų bendruomenės. Ir neskaitant baimių, kelionės kokybė labai skiriasi nuo brovimosi šaligatviais.

Nežinau ar reikai taip rašyt, bet man palengvėjo išsisakius : )

_________________
Paveikslėlis
Fuji Odessa 1.0 2008 Light Blue + Deore M590 + Kinesis All-Terrain
ex Fuji Boulevard 2003 Blue - Nigga stole my bike!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Vas 04 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
na tu visuose vietose teisus, nors gal tik keleta pastebejimu 1 tai kad per daug imi i galva jo ta barima(ypac kai tu teisus)2 i darba tai tikrai patogiau nusigaut,na bet gi tik tam tikrose vietose nepatogu dvirtakiu prariedet(daug gi nera tokiu baisiu vietu) 3 tai ta baime greit isvis praeis,paprasciausiai siulau paciam atidziau jaust padeti eisme kuriame dalyvauji daznesniais atsisukimais ir praleidimais itartinesniu lenkeju,kuriu mano galva mazeja. a ir siaip jei pagerejo cia issisakius tai valio,tam sitas forumas ir skirtas,ir buk ramesnis kita syk,gi tai atsitinka kiekvienam.vairuotojas gal blogai issimiegojes buvo

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Vas 07 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Mane tai vienas vyrukas labai suerzino bet ir prajuokino. Vaziuoju kazkur 30cm plocio takeliu (o aplink gilios pusnys) ir jis tiesiog ivare mane i pusnis ir dar piktai kazka suburnojo - lygtais "Tu ka ziemos nuo vasaros neskiri?" ir nuejo vos paeidamas toliau. :?

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Vas 08 02:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Nesenai mane užpypino maršrutinis negalėdamas pralenkti toje pačioje Tiltų gatvėje. Atsisukau, pamojavau ale “ko nori?”, ir daugiau netriukšmavo. Kažkada dar turėjau akibrokštą, jog pralenkė ir prie šviesaforo prie pat prie pat kelkraščio sustojo. Tam kad aš neužlysčiau , nors ir taip nelendu. Bet kadangi man reikėjo sukti į dešinę tai apvažiavau jį iš kairės, pažiūrėjau į akis ir nusukau.

Daugiau nelabai prisimenu ko, sakyčiau palyginti ramūs žmonės Klaipėdoje. Praeitais metais dažnai važiuodavau Šilutės pl. Atkarpoje per Danės tiltą, kuris dar buvo remontuojamas, važiuodavau per vidurį tos vienintelės siauros juostos, kad nė nebandytų lenkti. Ir labai ramiai man visi vilkdavosi iš paskos ir nei karto nebuvau užpypintas. Tiesa, prieš Kalėdas jautėsi, kad žmonės nervingesni.

Bet negražių dalykų apie maršrutininkus esu daug girdėjęs. Jie yra bėda visiems eismo dalyviams, ne tik dviračiams. Jų darbas yra kekvieną dieną drožti Klaipėdos gatves, tai naglumas yra jų darbo dalis.

Dabar valdžiai bedisutuojant apie “dviračio takų” centre perkėlimą į bendrą juostą su autobusais, autobusų parko direktorius pažadėjo tokiu atveju mokinti vairuotojus elgesio su dviratininkais. Jei taip atsitiks, tai sakyčiau, būtų teisingas pavyzdys visai likusiai Lietuvai.

Suprantu aš tą rūgščią nuotaiką.. Kartais geriau nekreipti dėmesio į smulkmenas.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Geg 29 15:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Zaria_klp rašė:
Šiandien mane barė autobuso vairuotojas. Prie šviesoforo sustojau, buvau ne vienas eilėje. Už nugaros sustojo autobusas (nr. 5, gal 7:55 vietos laiku) ir vairuotojas iškišęs galvą per duris apibarė. Nespėjau visko išgirst, bet pagrindinis sakinys labai įstrigo: '.. o kam takai skirti?'. O įstrigo, nes toje vietoje tako dviračiams kaip ir nebuvo - tai buvo Tilto gatvė, prie 'arkos' skulptūros, buvo likę gal 40 metrų iki dviračių tako, ir tikrai neketinau gatvė važiuoti prieš autobusą visą kelią iki darbo..

Beje gatve važiuoti renkuosi skatinamas šio puslapio ir kritinės masės važiuotojų bendruomenės. Ir neskaitant baimių, kelionės kokybė labai skiriasi nuo brovimosi šaligatviais.

Nežinau ar reikai taip rašyt, bet man palengvėjo išsisakius : )


Reikejo pakelti ranka su istiestu viduriniu pirstu. Kaire arba desine- kuri tau patogiau.
Dar yra toks universalus pasakymas autobusu ir marsrutiniu busiku vairuotojams, bei kitiems vairuotojams, kuriems labai maiso dviratininkai. Taciau ji sudaro pagrinde necenzuriniai rusiski zodziai, todel bijau cia forume rasyti, bet skamba panasiai kaip: "pasol n... urod". :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Geg 29 18:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
zygfrid rašė:
Reikejo pakelti ranka su istiestu viduriniu pirstu. Kaire arba desine- kuri tau patogiau.
Dar yra toks universalus pasakymas autobusu ir marsrutiniu busiku vairuotojams, bei kitiems vairuotojams, kuriems labai maiso dviratininkai. Taciau ji sudaro pagrinde necenzuriniai rusiski zodziai, todel bijau cia forume rasyti, bet skamba panasiai kaip: "pasol n... urod". :)

Ir idomu, kodel poto dviratininku niekas nemegsta?

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Geg 29 18:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Mindex rašė:
zygfrid rašė:
Reikejo pakelti ranka su istiestu viduriniu pirstu. Kaire arba desine- kuri tau patogiau.
Dar yra toks universalus pasakymas autobusu ir marsrutiniu busiku vairuotojams, bei kitiems vairuotojams, kuriems labai maiso dviratininkai. Taciau ji sudaro pagrinde necenzuriniai rusiski zodziai, todel bijau cia forume rasyti, bet skamba panasiai kaip: "pasol n... urod". :)

Ir idomu, kodel poto dviratininku niekas nemegsta?


O ka daryti, kaip koks prasmirdes kailis pro autobuso langa burnoja, tai cia normalu. O kai ji nx pasiunti- tai cia blogai. As laikausi principo: kai sauksi, taip ir atsilieps. Man asmeniskai LABAI gadina nuotaika, tokie dalykai. Kai kazkas bando aiskinti ir rodyti dviracio vieta.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lie 02 01:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
zygfrid rašė:
Reikejo pakelti ranka su istiestu viduriniu pirstu.
Patarimas teisingas. Tik pirštą supainiojote.

Prieš kelis metus pagrumojau teisingu, rodomoju pirštu nekantriam vairuotojui. Jis gal irgi supainiojo, o gal piktai susireikšmino... Pasivyjo ir patrenkė tyčia. Jei pargriuvęs nepasitraukčiau šalin ir dviračio neištraukčiau iš po ratų, jis mane ir pervažiuotų. Jis nesustojo, pabėgo.

Liudininkų marios. Atpažino. Ir numerį turim. Policija net pas jį namo nuėjo. Jis pasakė, kad tik iš matymo pažįsta vairuotoją. O gelda dingo. Policija bylą užgniaužė.

Tais metais mane iš 4 kartų 3 partenkė tyčia.
2 bylos užgniaužtos. Vienos nekėliau dėl menkumo.
Kai mane partrenkė, visais atvejais pažeidė taisykles gelda, o ne aš.

Koliotis su vairuotojais reikia. Bet tik jeigu jie puola. Nes iš barnių naudos nėra niekam.
Jei gali, paaiškink taisykles.
Maždaug 10% man atsako neteisiškai ir neteisingai, maždaug: tiesa nedomina; domina tik kai pats kalbu; o kai dviratininkas kalba tai įžeidimas; mokinau tave ir mokinsiu bamperiu, gal susimastysi.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Lie 02 11:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
As kai zmogus ramus ir intiligentiskas- niekada jokiu pirstu nerodau ir nesikolioju. Nuo tu situaciju susinervinima islieju mindamas pedalus. Jei mane partrenktu gelda, tai as nebandyciau savo teisiniu ziniu rodyti ir ieskoti teisybes. Atp*****ciau ta vairuotoja, kad ilgam atsimintu :galva i siena:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mane neteisėtai partrenkė
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 04:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
zygfrid rašė:
As kai zmogus ramus ir intiligentiskas- niekada jokiu pirstu nerodau ir nesikolioju.
Jie labai "ramiai", "inteligentiškai", kaip jiems atrodo koliojasi.

Negaliu neatsakyti. Bet vis pastebiu, kad kuo daugiau riksmo, tuo mažiau prasmės. Daug prasmingų žodžių lieką neišsakyta. Jie nieko nesupras, tik dar labiau supyks. Taip ir išsiskirstome nieko nepešę.

Todėl kartais susitvardau, bandau aiškinti. Pusė rėksnių įsiklauso. Pusei - nerūpi. Tai jau pasiekimas.

Tuos kurie ne žodžiais o veiksmu užpuola, be abejo lieka mokinti veiksmu.
Tarkim: spirti į bortą. Pravartu spardytis iš anksto, kol dar nepriartėja. Dauguma sutiktų ilenkti bortą, kad tik pasiektų savo tikslą partrenkti, ar užspausti. Bet jei spardai iš anksto, tai ir bortas liks įlenktas ir dviratininkas sveikas. Daugumai tai nepriimtina, nerizikuoja, atsitraukia.

Dar pravartu spjaudyti į geldos pusę. Jie tai mato iš tolo, ir lenkia pagarbiu atstumu. Šiuos dalykus aptarėm mūsų konferencijoje seniau. Skaitykite tenai archyvą. Nerodau kur konkrečiai. Laisvalaikiu galite paskaityti archyvą ir ištisai.
zygfrid rašė:
Jei mane partrenktu gelda, tai as nebandyciau savo teisiniu ziniu
Jei visai nesukalbamas, tai primušti jo nepakanka.
Aš siekiu, kad jį nubaustų teisiškai, nes kitaip jis ir toliau trankys žmones. Tarkim jį prikulsiu, manęs gal nebepuls. Bet silpnesnį patykos ir iš pykčio partrenks. Juk pats prie jo nebudėsiu...

O kai teisiškai prispaudi, tai noras keršyti žmonijai ilgam atpuola: ir geldą atims, ir teises atims, ir persekios jį nuolat, jei neteisėtai už vairo sės.

Tik kad Policija beveik visa nusikalstama. Tenka plušėti su ja daugiau negu su chuliganais.

Rėksnių, kurie visiškai nieko nepasirengę klausyti yra mažuma. Tokius tikrai belieka sumušti (jei puola), nes juos tik tai ir teveikia.
Kitus dar galima auklėti. Vienus lengviau, kitus sunkiau.
Tas, kuris neimlus auklėjimui, isimins, primuštas pradės auklėtoją gerbti. Bet tik laikinai, kol kas nors kitas neprimuš.

Kai partenkia, didžiausias nepatogumas, tai kad kartais skausmą jauti.
Dažnai kaltininkas pabėga. Tai kaip jį prilupti? Juk, kai tyčia partrenkia, tai nelauks atpildo.
Dviratis tampa netvarkingas. Kuo vytis kaltininką?

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007