Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 13:40


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Sau 06 15:30
Pranešimai: 157
Tokio vaziavimo pasekme yra tiesiog nesureguliuoti eismo srautai... Nors busiu pasmerktas uz savo mintis, bet daugelis kertanciuju si sviesofora per raudona sviesa pasakytu, jog nusibodo laukti zalios sviesos, kas yra pakankamai logiskas argumentas... Sioje vietoje deretu klausima formuluoti taip: Ar saugaus eismo komisija Klaipedoje analizuoja eismo srautus, bei ar ji bent ka nors daro tam, kad eismas butu reguliuojamas srautu pagrindu (t.y. ilgiausiai zalia dega ten, kur yra didziausi eismo dalyviu srautai)? Atsakyma galiu pateikti vienareiksmiska: NE. kadangi jie turi savo fantastini suvokima apie tai jog visi "privalo ir laikosi" eismo taisykliu ir kaip jie sugalvojo, taip yra gerai, tai dauguma zmoniu ir "laikosi" ju reguliavimo. Ne isimtis ir dviratininkai. Tai yra tiesiog tam tikra protesto pries toki idiotizma forma. Ir cia pasakymas jog "taisykliu privalu laikytis", tinka tik nedidele dalimi, nes norint jog viskas butu tvarkingai, viskas turi veikti kaip laikrodzio mechanizmas, o ne kiekvienas sau... Todel manyciau, jog didele dalimi prie tokiu veiksmu prisideda ir sitie eismo reguliavimo veikejai, todel nederetu ir ju pamirsti paklibinti...

PS. O del kritines mases, tai kaip suprantu dauguma ten dalyvauja, ne del pacios idejos (iki jos reikia pribresti), o del pramogos, todel KM neturetu buti kazkoks rodiklis...

_________________
Gyvenimas yra gražus, tik kartais užknisa...
8 6 7 5 5 0 3 8 4


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 09:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 03 22:12
Pranešimai: 249
Miestas: Klaipėda
Doncė rašė:
taip, jis važiavo šaligatviu ir jam kaip ir pėstiesiems degė RAUDONA , aš NEKALTINU nieko visiškai , tik konstantuoju faktą, tai yra jo pasirinkimas kaip jam važiuoti ar per raudona ar per mėlyna ar per juodą, juokinga ir graudu kai žmogus deklaruoja -mes esame eismas ar kaip ten kritines mases šūkis o elgiasi priešingai,daro gėdą sau ir kitiems dviratininkams, aš pasikartosiu aš taipogi nesu be nuodėmiu , tačiau nerėkiu ir nesireklamuoju ,jei darkart pamatysiu jį taip darant tada ir paviešinsiu , gal dar pasitaisys p.s. jis nėra vienas iš forumo dalyviu

jeigu nesi šventasis tai gal nereikia badyti pirštais. :guscioja:
pasiskaitykite http://www.vairuoti.lt/Vairavimo-Mokykla-Joniskyje/KET-taisykles/VIII.-PAPILDOMI-REIKALAVIMAI-DVIRACIU-VAIRUOTOJAMS
VIII. PAPILDOMI REIKALAVIMAI DVIRAČIŲ VAIRUOTOJAMS
70. Vietose, kur eismą reguliuoja šviesoforai, dviračių vairuotojai privalo paisyti šviesoforų su dviračio simboliu, o kai jų nėra – transporto šviesoforų signalų.
kai tokios taisyklės galima interpretuoti kaip tik norima.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 09:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
martynas s rašė:
Doncė rašė:
taip, jis važiavo šaligatviu ir jam kaip ir pėstiesiems degė RAUDONA , aš NEKALTINU nieko visiškai , tik konstantuoju faktą, tai yra jo pasirinkimas kaip jam važiuoti ar per raudona ar per mėlyna ar per juodą, juokinga ir graudu kai žmogus deklaruoja -mes esame eismas ar kaip ten kritines mases šūkis o elgiasi priešingai,daro gėdą sau ir kitiems dviratininkams, aš pasikartosiu aš taipogi nesu be nuodėmiu , tačiau nerėkiu ir nesireklamuoju ,jei darkart pamatysiu jį taip darant tada ir paviešinsiu , gal dar pasitaisys p.s. jis nėra vienas iš forumo dalyviu

jeigu nesi šventasis tai gal nereikia badyti pirštais. :guscioja:
pasiskaitykite http://www.vairuoti.lt/Vairavimo-Mokykla-Joniskyje/KET-taisykles/VIII.-PAPILDOMI-REIKALAVIMAI-DVIRACIU-VAIRUOTOJAMS
VIII. PAPILDOMI REIKALAVIMAI DVIRAČIŲ VAIRUOTOJAMS
70. Vietose, kur eismą reguliuoja šviesoforai, dviračių vairuotojai privalo paisyti šviesoforų su dviračio simboliu, o kai jų nėra – transporto šviesoforų signalų.
kai tokios taisyklės galima interpretuoti kaip tik norima.


Nera cia jokio interpretavimo vaziuoti pesciuju taku draudziama. tai ir apie pesciuju sviesafora nera kalbos. dviraciam skirtas sviesaforas tas pats kaip ir kitam transportui (ne pestiesiems). O jei vaziuoji vaziuoji dvirtakiu ir jis baigias ties sviesaforu, reiskia turi nulipti nuo dviracio ir tapti pesciuoji persivaryti dvirati kaip pestysis ir testi savo kelione... :dviratis:

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
okei pabandau paaiskint išsamiai-pirma kart jis važiavo GATVE degė jam RAUDONA,tada pasuko i dešinę ir PĖSTIESIEMS paženklintu ZEBRO ženklu kirto gatvę degant RAUDONAI, pėstieji stovi , laukia o čia pyst gudruolis ir pralekia , vakar pohuistiškai degant raudonai vel kirto sankryža degant raudonai, važiavo vadinamu dvirtakiu . kiek mano senos smegenėlės man primena kai mokiausi KET tai raudona-STOP, žalia-VAŽIUOK ir nieko čia sudėtingo nėra, palauksi prie šviesoforo, nenumirsi, jei čia kaip kažkas sakė protestas, okei protestuokit lyskit po ratais, žudykitės .aš nepamokslauju , nesmerkiu bet akivaizdus žmogelio pohuizmas stebina tik nebestebina kad vaikigaliai prisižiūri tokiu "kietų" dėdžių viražų ir lenda po automobiliu ratais,durnas pavyzdys užkrečiamas,manau tema išsemta , nematau prasmės toliau kažkam kažką įrodinėt, esam patys atsakingi už save ir kažkiek už kitus,mažesnius,kvailesnius,silpnesnius

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 11:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Bet reikia sutikti, kad sviesaforai toje sankryzoje prastai sureguliuoti. Pvz pereini per zalia vienos krypties eismo juostas ir vidury gatves saleleje turi laukti apie minute ar daugiau kol uzsidegs sekantis zalias. Mano galva taip laukti sekancios zalios sviesos viduty gatves yra ganetinai pavojinga ir net baugoka. Kai tuo tarpu kol bus paleistas tas eismo srautas yra reali galimybe kirsti likusia gatves dali. Tokie pastebejimai.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 12:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
martynas s rašė:
70. Vietose, kur eismą reguliuoja šviesoforai, dviračių vairuotojai privalo paisyti šviesoforų su dviračio simboliu, o kai jų nėra – transporto šviesoforų signalų.
kai tokios taisyklės galima interpretuoti kaip tik norima.

tai čia kažkam garbės reikalas, ieškoti taisyklėse spragų ir savų interpretacijų? Gudrutis :ruko: . šiaip kvaili ten šviesoforai, bet jei pestieji stovi ir laukia tai jau ir aš pastovėsiu. Tuo labiau ten dažnai tėveliai su vaikais stovi, negerai šalia jų demonstruoti tokius protestus ir gudrumus.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 13:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 03 22:12
Pranešimai: 249
Miestas: Klaipėda
simas rašė:
tai čia kažkam garbės reikalas, ieškoti taisyklėse spragų ir savų interpretacijų? Gudrutis :ruko:

nieko negudrauju tiesiog rašau kad galima.
gora rašė:
O jei vaziuoji vaziuoji dvirtakiu ir jis baigias ties sviesaforu, reiskia turi nulipti nuo dviracio ir tapti pesciuoji persivaryti dvirati kaip pestysis ir testi savo kelione... :dviratis:

mes kalbame apie akropolio sankryžas, perėjos padalintos i dvi dalis, pagal žymėjima ant asfalto;stačiakampiai - pėstiems, kvadratai - dviratininkams, tad nulipti nereikia. Skaitykite ket.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
martynas s rašė:
simas rašė:
tai čia kažkam garbės reikalas, ieškoti taisyklėse spragų ir savų interpretacijų? Gudrutis :ruko:

nieko negudrauju tiesiog rašau kad galima.

galima? Savaip interpretuoti? Bet mes kalbame apie garbės kodeksą.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 17:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Šiandien pastebėjau tokį dalyką, kad šaligatviais(pėstiesiems skirta dalimi) dažniausiai važiuoja merginos. Pvz. : Taikos pr., prie senojo turgaus viena mergina važiuoja dviračių tako viduriu(turbūt mano esanti tankas ar šiaip kokia princesė, kuriai nereikia niekuo dalintis), o kita važiuoja šalia pėščiųjų tako beveik viduriu. Specialiai ėjau tiesiai į ją ir žinot ką : ji net nesiteikė suktelt vairo link dvirtakio. Jei pats nebūčiau pasitraukęs, 90%, kad būtų ir mane nusivežusi ant vairo.

Būkit žmonės ir paaiškinkit visoms savo merginoms, draugėms kas yra dviračių takas, kas yra pėščiųjų takas ir kaip jais naudotis.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 19 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Čia vadinasi-atšilo lauke. Ką tik per miestą važiuodamas tokių vaizdų prižiūrėjau. Per žiemą pamiršau kas pavasarį-vasarą daros. Nei tie keikiami auto vairuotojai tokių vėjų nedaro, kaip vasariniai dviratininkai. Būkit iš čia būnančių žmonės, ir paprotinkit pažįstamus dviratininkus turėt daugiau kultūros-Visur; gatvėj, šaligatvį, dvirtaki ir t.t.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007