Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 19:26


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 04:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
šią temą pradėsiu savom vidinėm taisyklėm kurių laikausi kelyje. Gal kas pritars/ papeiks, gal papildys savom.

-Niekada nekertu raudonos šviesos, net jei tai būtų saugu ir jokio pavojaus nei sau nei kitiems nesukelčiau. (na nebent niekas visiškai nemato). Šio principo laikausi ne dėl aklo taisyklių laikymosi, o tam kad nediskriminuoti dviračio auto entuziastų akyse, ir nesuteikti dar vienos progos keikti dviratininką.

-Nelendu pro auto kolonos šonus prie raudono šviesoforo tam kad išlysti į priekį. Kam to reikia jei auto vistiek paskui mane turės aplenkti? Be to, auto entuziastams nepatinka kai pravažiuojama beveik braukiant jų veidrodėlius, lygiai taip pat kaip man nepatinka kai auto aplenkia mane be pagarbaus atstumo. Net užsieny, kur yra raudonai pažymėtos zonos dviratininkams prieky - aš ten nelendu dėl tų pačių priežasčių. Na nebent man reikia sukti į šoną - tada atsargiai aplenkiu jei tam yra erdvės.

-Retai, bet kartais atsitinka, kad pamirštu žibintą ir tenka gryžti tamsoje. Tada nelendu į gatvę, nenoriu žeminti dviratininko vardo, ir ramiai pabrukęs uodegą, kaip koks pašlemėkas grįžtu šaligatviais.

vėliau gal prisiminsiu daugiau savo nuostatų. Pratęskite jūs.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 09:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Dažnas kultūringas ir sąmoningas vairuotojas praleidžia dviratininką, kai šis kerta jo didesnės transporto priemonės judėjimo kelią, nėra uždrausta už šį veiksmą padėkoti vairuotojui gražių galvos linktelėjimu ar pagarbiai pakelta ranka. Ta pati taisyklė galioja ir pėstiesiems. Visada galima padėkoti jiems, kai šie pasitraukia iš dviratininko kelio.

Niekada nereikia pasiduoti nekultūringų ir nesąmoningų vairuotojų provokacijoms. Geriausias būdas yra juos ignoruoti (pasijaus vieniši ir niekam nereikalingi), arba kokiu tai būdu sugėdinti. Jokiu būdu patiems neprovokuoti ir nesukelti preteksto provokacijoms.

Važiuojant keliu ar gatve dviračiu reikia visada laikytis padoraus atstumo nuo kelkraščio (~ 1 m), nereikia įsivaizduoti, kad visa juosta yra skirta dviračiui, nors pagal KET lenkimas galimas tik kita juosta, realybėje ne visada taip būna, tad turi sutilpti visi. Visada reikia stengtis netrukdyti kitiems eismo dalyviams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Jei kada tenka važiuoti šaligatviu(ne dviračių taku) ir nėra galimybės saugiai aplenkti pėstyjį, tuomet ramiai važiuoju paskui jį, kol atsiras vietos padaryti saugiam manevrui. O jei praleidžia pats - visada padėkoju. Taip pat, jei laukiu prie pėščiųjų perėjos ir mane praleidžia automobilis - galvos linktelėjimas arba rankos pakėlimas būtinas.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 10:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Su aukščiau pasisakiusiais sutinku, ir spaudžiu leteną. Tegu geras pavyzdys užkrečia.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 11:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
visada sustoti prie sugedusio dviracio. Pasiulyti savo pagalba. :raktas:
Niekada nevaziuoti nelaikant rankomis vairo.
Jei vaziuojat gatve tai ja ir vaziuoti, o ne vaziuoti gatve, o kada tai patogiau vaziuoti saligatviu ir vel gatve ir t.t
Autobusus lenkti tik sustojus stotelese.

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 13:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
O jus isleidziat autobusa is stoteles?

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Jei rodo posūkį ir esu už autobuso, tai taip. Bet jei posūkį rodyti pradeda, kai aš susilyginu su juo, tuomet jau pirmumas mano.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 13 21:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Manau nieko blogo vaziuoti su dviraciu nesilaikant rankomis uz vairo, jei yra atoki vietove ir nera aplinkui kitu eismo dalyviu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 14 00:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
zygfrid rašė:
Manau nieko blogo vaziuoti su dviraciu nesilaikant rankomis uz vairo, jei yra atoki vietove ir nera aplinkui kitu eismo dalyviu.



Jei rizikuoji tik pats savimi - prašom. Bet va, kai KM viduryje sugalvoja paleisti vairą, tai atrodo "nekietai"... Svarbiausias punktas turėtų būti : Nerizikuok aplinkinių sveikata.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 14 09:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
kitas klausymas, kaip baust dviratininkus gadinancius dviratininku reputacija?
Vakar kaip tik paskaites sita tema isvaziavau i darba ir ka jus manot? vaziuoja dviratininkas, as stoviu prie raudonis jis vaziuoja ir nuvaziuoja per raudona. dasivijau, aplenkiau, vel raudona jis aplenke visus su masinom ir pradejo vaziuot kaip pestysis.
taip nervas paime. as kaip daunas viduri vasaros lempeliu apsikabines pavineju, kad tik mane pastebetu, prie mirksincios zalios jau stoju ir t.t kad tik zmones apie dviratininkus nesigadintu nuomones, o kazkoks asilas paima ir sugadina visa darba. Taip stovedamas prie sviesaforo pagalvojau jei buciau su masina prie kitos sviesaforo as buciau jau jo nebepraleides ir buciau tas kvailys kuris uzkiso pries nosi.
Tai va ka su tokiais kvailiais darom? dasivije fotkinam ir platinam nuotraukas? dasivijam ir atimam dvirati kad daugiau i gatve nelystu?
ar dar ka nors?

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007