Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 19:43


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 01:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lap 29 18:19
Pranešimai: 20
Miestas: Poltava, Ukraine
Labas, Lietuva. Mano vardas Olexijus(ukrainos Олексій). Aš esu iš Ukrainos inžinierius.
Aš biškiuka suptantų lietuviškai. Dovanokitė jeigu aš padariau klaida. :oh:
Matau jus domina dviračiai. Manau, kad jums būtų įdomu šio dviračio istoriją.

Viskas prasidėjo 80 metais, tada mano tėvas davė mamai seno dvirati MIFA.
Paveikslėlis
90 metais šitas dviratis naudojamas beveik be jokios priežiūros. Štai kas liko iš jo:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mane visada trauke do dviračiu ir aš nusprendžiau atgaivinti šita dviratu mano motinai.
Aš manau kad geriausias variklis 3sp planetarynis centras(hub) Shimano Nexus
Paveikslėlis
Pradžioje turite pašalinti senus švaistiklius:
Paveikslėlis
Grynos formos rėmas atrodė taip:
Paveikslėlis
Naujosios detales turejo kitas išmeras ir taip jas negalima istatiti senus remus:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Aš švarinu senus rėmus:
Paveikslėlis
Dabar matoma serijos numeri, ir kaip rėmai šviečia
Paveikslėlis
Aš montuy troso kronšteina:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Antikorozinis apdorojimas:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Dažymo procesas:
Paveikslėlis
Viskas yra paruoštas instaliacijai:
https://lh6.googleusercontent.com/_Jdj3 ... G_2292.JPG
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis :roll:
:uzsisvajojes: Voila:
Paveikslėlis
Taigi yra užsakomi lipdukai su modernizavimo istorija:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Daugiau nuotraukų:https://picasaweb.google.com/Olex.Kyleshov/MIFA1968#

Jeigu yra įdomi aš turiu šito dviračio pasa - http://uploading.com/files/b67meff6/damenrad_MIFA.rar/ password to arhiv:falter

Labai įdomu išgirsti jūsų mintis :mokinasi:

_________________
Atsiminti apie
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Pan_Poltavan 2011 Kov 03 23:36. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 01:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Sveikinu Pan_Poltavan su puikiu dviračio atkūrimo projektu, tiesiog puikus darbas ir rezultatas. Siūlau temą su šiuo dviračiu ir darbo eiga patalpinti į Senosios prieplaukos dirbtuves.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lap 29 18:19
Pranešimai: 20
Miestas: Poltava, Ukraine
garas rašė:
Sveikinu Pan_Poltavan su puikiu dviračio atkūrimo projektu, tiesiog puikus darbas ir rezultatas. Siūlau temą su šiuo dviračiu ir darbo eiga patalpinti į Senosios prieplaukos dirbtuves.

Ačiū už įvertinimą! :)
Manau, jus teisus, bet, kaip persikelti į kitą temą?

_________________
Atsiminti apie
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Pan_Poltavan 2011 Kov 03 23:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 02:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Sveikas prisijungęs Pan_Poltavan :) ! Daug darbo ir širdies įdėjai. Kai tavo senelių Mifa buvo pagamintas, turbūt net nesvajojo apie tokias naujas modernias dalis.

Linkėjimai Ukrainai!

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 09:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Vas 02 13:22
Pranešimai: 19
Miestas: Bajorai
Tikrai saunus darbelis!

_________________
Giant Crs 3.0


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 10:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
O man nepatinka. Taip, ideta labai dau nepamatuoto darbo (autorius saunuolis). Bet nematau restauracijos tikslingumo ir krypties, o dizainas "atstoij". Sake priekine nesmone.
Man asmeniskai tas dviratis isriedejes is gamyklos (o jis isties grazus buvo) labiau patinka nei naujasis, todel ir buciau siekes panasaus rezultato.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 11:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Autoriaus tikslas, matyt, nebuvo dviračio atstatymas, atkuriant jo šlovės laikotarpio išvaizdą. Ko gero, buvo noras ant seno rėmo surinkti šiuolaikinį dviratį, tad gavosi rezultatas su visomis šiuolaikinio dviračio ydomis (mano požiūriu): perkrautas masyviomis detalėmis ir praradęs paprastumą ir eleganciją. (Nežinau kas kuria šiuolaikinių dviračių detalių dizainą, bet susidaro vaizdas, kad daroma tik tam, kad kiniečiams būtų paprasčiau pagaminti). Tikrai buvo galima apsieiti be amortizuojančios šakės (bet tai šiuolaikinės visuomenės dviratinio išprusimo, tiksliau jo nebuvimo, padarinys), taip pat galėtų būti daugiau autentiškų ar panašių į jas detalių.

Bet dar kartą noriu pagirti mūsų svečią iš simpatiškos valstybės ir jo mielą mūsų ausiai kalbą (beje, kokia šios kalbos žinojimo istorija?), ir tikiuosi, kad kitą dviratį jam pavyks padaryti atsiribojus nuo masinės produkcijos pagundų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 21:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lap 29 18:19
Pranešimai: 20
Miestas: Poltava, Ukraine
retro modeles dviračiu tikrai atrode gražiai sų savo detalemis. Aš narejau ušsakiti originališkas detalias, tačiau tokios detales kainoja brangei, kadangi šitas detales gamina tik Vokietija. Ten givuoja senu dviračiu atkurimo kultas. Aš mačiau mano galimybė ir man toks variantas buvo nerealus.
Pas mus Ukrainija daug detaliu pagamintu kinečiais ir ju kokybė labai bloga.
Štai įdomus puslapis apie senu dviračiu arkurimo procedura Vokietijoja: http://www.scheunenfun.de/

_________________
Atsiminti apie
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Pan_Poltavan 2011 Kov 04 00:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 21:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lap 29 18:19
Pranešimai: 20
Miestas: Poltava, Ukraine
garas rašė:
Autoriaus tikslas, matyt, nebuvo dviračio atstatymas, atkuriant jo šlovės laikotarpio išvaizdą. Ko gero, buvo noras ant seno rėmo surinkti šiuolaikinį dviratį, tad gavosi rezultatas su visomis šiuolaikinio dviračio ydomis (mano požiūriu): perkrautas masyviomis detalėmis ir praradęs paprastumą ir eleganciją. (Nežinau kas kuria šiuolaikinių dviračių detalių dizainą, bet susidaro vaizdas, kad daroma tik tam, kad kiniečiams būtų paprasčiau pagaminti). Tikrai buvo galima apsieiti be amortizuojančios šakės (bet tai šiuolaikinės visuomenės dviratinio išprusimo, tiksliau jo nebuvimo, padarinys), taip pat galėtų būti daugiau autentiškų ar panašių į jas detalių.

Bet dar kartą noriu pagirti mūsų svečią iš simpatiškos valstybės ir jo mielą mūsų ausiai kalbą (beje, kokia šios kalbos žinojimo istorija?), ir tikiuosi, kad kitą dviratį jam pavyks padaryti atsiribojus nuo masinės produkcijos pagundų.

Mano tėvas ir teta gimėy Šilutė, teta studijavo Vilniaus universitete, ji padavanojo man žodyną. Mano tėvas gerai žino lietuvi kalba. Jūsų šalies kalba ir muitinės man visada buvo įdomu. Beje, yra daug panašumų tarp mūsų kalbu žodžių.

Dabar aš noriu surinkti visas butinas detales su tikslu surinti kalnini dvirati Giant ant rėmo Yukon .
Planaiu atkurti sena dvirati HVZ Tourist.

_________________
Atsiminti apie
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Pan_Poltavan 2011 Kov 04 00:43. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Kov 02 21:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lap 29 18:19
Pranešimai: 20
Miestas: Poltava, Ukraine
simas rašė:
Sveikas prisijungęs Pan_Poltavan :) ! Daug darbo ir širdies įdėjai. Kai tavo senelių Mifa buvo pagamintas, turbūt net nesvajojo apie tokias naujas modernias dalis.

Linkėjimai Ukrainai!

Įdomu tai, kad mažai tikėjo, kad aš zmoyuu modernizuoti. Bet aš tikėjo save

Ačiū už pasveikinimus! :isveikata:

_________________
Atsiminti apie
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Pan_Poltavan 2011 Kov 04 00:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007