Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 12:14


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2015 Kov 16 20:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 27 23:11
Pranešimai: 257
Miestas: Klaipėda
mano patarimas tai tokis - pirk iškart 28" ratais, ir rėmą prisimatuok kuo patogesnį. visa kita per laiką galima keisti. ir būtinai pirkti su pavadinimu. visi maksiminiai no-name'ai daugiau bėdos nei naudos. ir vengti plastmasinių dalių, geriau 7 bėgių perjungimo rankenėlė visa metalinė, nei plastmasinė 9 bėgių.
ir, jei jau rasi du kandidatus, rinkis tą, kuris turi abu stabdžių variantus numatytus ant rėmo. jei dabar bus su V stabdžiais, tai vėliau galima bus ir apie diskinius pagalvoti. o jei nebus reikiamų tvirtinimų, tai nebus apie ką ir galvoti : )

čia planas 10 metų į priekį. jei dviratis perkamas trumpesniam laikui, tai visi mano patarimai netinka.

_________________
Paveikslėlis
Fuji Odessa 1.0 2008 Light Blue + Deore M590 + Kinesis All-Terrain
ex Fuji Boulevard 2003 Blue - Nigga stole my bike!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2015 Kov 17 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
asteroidas rašė:
Nekuriant naujos temos norejau paklaust ka galetumete pasiulyti is mtb uz 400-500eu? Zinau kad stebuklu uz tokia kaina tiketis nereikia, bet gal yra kainos - kokybes santykis koks geresnis?

Kad išrinkt geriausią variantą viskas labai priklauso nuo tavo poreikių, nes mtb - mtb nelygus. T.y. kokius atstumus, kokia danga ir t.t.
Zaria_klp rašė:
mano patarimas tai tokis - pirk iškart 28" ratais, ir rėmą prisimatuok kuo patogesnį. visi maksiminiai no-name'ai daugiau bėdos nei naudos.

rekomneduoju tą patį (ant 28" ratų užmovus storas padangas jau gaunais 29", todėl kalniniai yra 29"). Rėmą rinkis ne tiek patogesnį, kiek tinkamo dydžio, nes bandantis gali atrodyti, kad patogus, bet ilgiau pasivažinėjus išryškės trūkumai.
Zaria_klp rašė:
... geriau 7 bėgių perjungimo rankenėlė visa metalinė, nei plastmasinė 9 bėgių...
... rinkis tą, kuris turi abu stabdžių variantus numatytus ant rėmo. jei dabar bus su V stabdžiais, tai vėliau galima bus ir apie diskinius pagalvoti...

dabar kalniniai eina su 9-10 pavarų, senesni dar būdavo su 8 pavarom. Kiek pažiūrėjau, tai neradau, kad būtų dviračių su abiem stabdžių variantais (geriau paieškojus gal ir galima rasti), bet geriau geri V-brake, nei prasti diskiniai.
Pagal savo kokybės kartelę trumpai pažiųrėjus aš nieko neradau, kad būtų geras kalnų dviratis, bet kaip minėjau viskas priklauso nuo tavo poreikių. Bent jau man svarbiausia kalnų dviratyje yra gerai veikiantys stabdžai ir šakė, tvirtas galinis permetėjas ir mažai aptarnavimo reikalaujančios ašys (ratų, centro, pedalų). Jeigu tikrai planuoji važinėtis ne asfaltu, tai už tokią kainą nusipirksi dviratį pabandymui. Pasivažinėjęs 1-2 metus suprasi ko tau iš dviračio reikia ir po to nusipirksi tinkamiausią. Bet pabandymui gal būt tiktų ir naudotas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2015 Kov 17 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015 Kov 16 14:57
Pranešimai: 3
Aišku neišvengiamas ir asfaltas bus. Varžybose neplanuoju dalyvauti, miškuose ar mtb trasoje kokioje grynai savo malonumui pravažiuoti. Kiek žiūrėjau internetinėse parduotuvėse, tai krito į akį 27,5" Fuji Nevada 1.6D, Fuji NEVADA 29" 1.6 ir CUBE AIM PRO 29. Dar buvau užsukęs į ZEG parduotuvę tai krito į akį vienas BULLS 27,5", bet modelio nepamenu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2015 Kov 17 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
Visi labai panašūs pagal komplektaciją. Ratus vis vien patarčiau 29", nes 27,5" yra arčiau 26" nei 29" pagal "jausmą" važiuojant. Nebent tavo mažas ugis, tai imk mažesnius ratus. O šiaip galutinis sprendimas vis vien tavo, kokį nusipirksi, su tokiu ir važiuosi. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2015 Kov 17 18:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015 Kov 16 14:57
Pranešimai: 3
Supratau, dėkui už išsakytą nuomonę :isveikata:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2018 Bal 17 20:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018 Bal 17 20:04
Pranešimai: 1
Sveiki visi,
Labai tikiuosi, kad ir man kažką patarsite. Dviratis bus naudojamas mieste, šaligatviai ne kokie. Taip miško takeliais. Svarbiausia, kad maloniai mintį būtų ir gerai riedetuBiudžetas iki 1000,bet labai norėtųsi su mažiau prasisukti. Ūgis mano 168.Kiek žiūrėjau kojų ilgis 79-80cm. Kiek ziurineju man į akis krenta
https://m......ADRESAS BLOKUOJAMAS..... ... 5525.html# photos ar
https://www.bikko.lt/dviratis-merida-cr ... 017-black/.
Koks geresnis būtų mano mažiems poreikiams?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2018 Lap 12 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018 Lap 12 12:26
Pranešimai: 3
Sveiki. Su šeima nusprendėm užsipirkti dviračių, atėjo eilė išrinkt žmonai. Važinėjama būtų daugiausiai mieste, tad sėdėsena turėtų būti patogi. Būtų puiku, jei kartais tiktų ir miško takeliais smagiai pamint, tačiau tai nėra prioritetas. Išsisukti iki 1000 Eur. būtų puiku. Vertėtų labiau kreipti dėmesį į miesto ar į hibridą? Ačiū už atsakymus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2019 Lie 21 19:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2019 Lie 21 19:43
Pranešimai: 5
o kas turit hibridus? patenkinti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2020 Kov 17 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2019 Gru 30 14:08
Pranešimai: 2
sveikas, Hercules geresnis už likusius dėl 8 žvaigždžių gale, būtų dar geriau jei būtų be amortizuojančios šakės..


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007