Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 16:20


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 21 22:43
Pranešimai: 197
Miestas: Klaipėda
Šiandien užsidėjau 700x25c vietoj savo senųjų 700x23C (dėl vienos prakiurdytos).. vizualiai neatrodo storesnės už buvusias, labiau aukštesnės, jei taip galima pasakyti. Vokiškos firmos "Impac" , "raceimpac" kategorijos rašo kaip tik "road bik`ams", atrodo neblogos, gal kas turi atsiliepimų apie jas? Na kaip už 30 lt kaina gal gerai nesinorėjo uz kokias "Continental" beveik 90 lt už vieną suplot. Žodžiu ryt tikriausiai pavyks išbandyti kelyje :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 00:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 21 22:43
Pranešimai: 197
Miestas: Klaipėda
Na va BlogasVaikas, kaip tik man butų reikėję , būčiau paėmęs :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 00:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 06 18:58
Pranešimai: 76
iMPAC nesu mates. Is 30 Lt kainuojancios padangos nereikia tiketis daug. As skeptiskai ziuriu i pigias padangas, kai paskaiciuoji ju ridos kaina, nepigios jos pasidaro. Jei su pigia pravaziuoji 1500km, o su brangia 5 kart daugiau. Nors lengvasvores sportines padangos irgi neturi ridos.
Continental gamina labai geras padangas, bet ju pigesnes versijos nieko vertos. Is pigiuju galeciau rekomenduoti Bontrager.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 00:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 21 22:43
Pranešimai: 197
Miestas: Klaipėda
Pirmais buvo pas mane "Hutchinson", kiek mano žinios leidžia sakyt tai irgi ne iš blogųjų, bet va po 2,5 mėn intensyvaus važiavimo, nelabai koks jų vaizdas bebuvo ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 01:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Tiek pigias, tiek brangias (tipo PRO lenktynines) padangas labiau pigiau išeina pirkti internetu iš didžiųjų prekeivių (pvz.: CRC ir kt.) per visokias akcijas (ypač šaltuoju metų laikotarpiu), galima pamedžioti ir ebay. Kas liečia 23C ir 25C padangas, tai skirtingų gamintojų jos ganėtinai skiriasi, vienų atrodo kaip 23C, o kitų kaip 28C, nors žymėjimas 25C. Tik tiek, kad 25C padangos gaminamos kiek mažesniam max. pripūtimo slėgiui, apie 2 atmosferas mažiau 23C, o tai įtakoja kiek geresnį riedėjimą nelygesniu keliu. Internete galima rasti daug straipsnių apie tyrimus, kad 25C padangos net greitesnės už plonesnes, bet tarp "gonščikų" kažkodėl labiau paplitusios 23C, gal teorija su praktika vis tik skiriasi.
Pats šiais metais važinėju su 25C pigiomis (apie 30 litų kainavusios per akciją) Michelin Speedium 2, tai jokių nusiskundimų, per 2500 su virš km be pradūrimų ir beveik be nusidėvėjimo. Rekomenduoju mėgėjui!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 01:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 06 18:58
Pranešimai: 76
Seip zmones nekeikia tu pigiu padangu, vazineja su Kendomis po 20 Lt ir vargo nemato. Cia gal man kaip automobilistui i galva ikalta, kad padanga svarbiausias dalykas eismo saugume.
Kiek esu padangu pirkes is parduotuviu Lietuvoje, net pigiau nei interneto parduotuvese gavosi. Ir siuntimo mokecio nereikejo. Padanga dazniausiai perkame kai supjaustai ir norisi greitai tureti, o ne laukti 2 savaites kol is Anglijos atsius pastu. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 10:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
[quote="BlogasVaikas"]Jei su pigia pravaziuoji 1500km[quote]
Galima sakyt taikliai pataikyta :D Tiek ir pravaziavau su sitomis. Pakolkas tai bloga nuomone apie pigias padangas pas mane :D

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 12:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 06 18:58
Pranešimai: 76
Mindex as apie plentines padangas kalbejau. MTB padangas ant asfalto visas greit nutrinsi, nebent bus kinietiskos is plastmases. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 12:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Spa 04 20:30
Pranešimai: 165
Miestas: Klaipėda
O aš bandysiu truputi brangesnes čiupti.Galvoju apie Conti Gatorskin'us,nes jau "prakolai" darosi kasdienybė :x .Jei tai tiesa,kad su jomis eina numinti iki 10k ir kiek dėl "prakolų" nervai gadinasi ir kiek co2 balionėlių sunaudojama,tai ne taip brangiai ir gaunasi.Tik,kaip garas sakė,gal žiemos palauksiu,akcijos gal atsiras.O man jos nedega,tai galiu ir palaukti 2 savaites kol parsiųs.Ir kartu susimesti galima,siuntimas pigiau gaunasi.Tik dar galvoju,ar lankstomas,ar paprastas.Niekaip negaliu apsispręsti :velnias:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 13:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
BlogasVaikas rašė:
Mindex as apie plentines padangas kalbejau. MTB padangas ant asfalto visas greit nutrinsi, nebent bus kinietiskos is plastmases. :)

Tai kad ne apie nutrynima sneku, o apie pratrynima :D

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 62 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007