Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 16:50


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Turistas ir kt.
StandartinėParašytas: 2011 Kov 09 03:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Man pavoge "Turist", pries kokius 20 metu (pats kaltas- nesaugojau). Dar po siai dienai atsimenu- linkiu vagims visko ko blogiausio. Dviratis buvo isskirtinis- dvieju spalvu (raudonos ir pilkos) toks rusiskas CX. Daugiau tokio niekur nemaciau, net foto. Cia is naujesniu modeliu. Turejo gal 8 pavaras. Kreiva rema (TT sulinko, bet mano koja ne- super isradimas) ir dar kreivesnius ratus. Dviracio labai gaila buvo, nes mokejau labai daug valiutos, net pardaviau BU Minsk motocikla (kas tais laikai pacanui buvo sustriau nei dabar apynaujis BMW).

Maziausiai gaila Stream 6400. Cia toks gelezinis MTB, buvo jau senas. Bet patvarus- pastoviai nuvaziuodavau nuo visu laiptu po Manto viaduku- ir laikydavo. Biski byredavo dalys bevaziuojant- kaip ir pas visus gelezinius dviracius. Maciau mieste pora tokiu- bet ne mano. Pavoge, nes nesaugojau- net specialiai palikau vagims pavogti per Kaledas ,- 3 islauztos durys i rusi, iskaitant metalines, bei troseline spyna, neapsunkino vagims padaryti man ta paslauga.

Daugiausiai kartu buvo pavoge "Dubysa". Maziausiai 20. Kiti vaikai. Atsiimdavau, net mustis ismokau. Po to kaip isaugau,- nebeatsiemiau, teisingiau atsiemiau vertingesniais daiktais.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007