Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 23:11


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Geg 27 23:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 21 14:54
Pranešimai: 244
Miestas: Memel
reikes rytoj normalias nuotraukas padaryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 27 23:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Puiku, lauksim :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 10:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
o skelbime žiūriu jau rezervuotas. Klaipėdiečio, ar ne ?

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 21 14:54
Pranešimai: 244
Miestas: Memel
gora rašė:
o skelbime žiūriu jau rezervuotas. Klaipėdiečio, ar ne ?



pirmadieni traukiniu išvažiuos į Vilnių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 13 22:00
Pranešimai: 29
Miestas: Klaipeda
Atsiprašau už suteršta tema. :atsiprašau:
Aš vis dar jaunas ir pažadu pasitaisyti. :lol:

O straipsnis tikrai geras :ploja:

_________________
Procesas pajudėjo,bet iki mūsų dar neatėjo.


Paskutinį kartą redagavo Gedvinas 2011 Geg 29 17:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 21:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Gedvinas rašė:
O ar nera visi pristatyti ir aprasyti dvirasiai vogti?Nejaugi turite dokumentus?
Ar sita tema nepatenka i jusu sazines ir principu rema?

Man smagu paskaityti apie dviracio ar tai gamintojo istorija.

Senųjų dviračių opus moralinis klausimas – vogtas, nevogtas - išlieka visada. Ieškoti dviračio su dokumentais, kuriam 20-50 ir daugiau metų, manau, bergždžias reikalas, jei tokie dokumentai ir egzistuoja, tai jie guli niekada nebeiškraustomuose užkampiuose, arba, jei dviratis turintis didesnę išliekamąją vertę, tai jo įsigijimo dokumentai gali atsirasti kokio kolekcionieriaus trofėjų kolekcijoje ir ne būtinai su pačiu dviračiu.
Perkant ir parduodant tokius dviračius belieka pasikliauti tik savo nuojauta ir tikėjimu gerąja žmonijos puse. Norėčiau manyti, kad kiekvienas dviratis turi savo aurą, kurią įmanoma gal būt pajausti. Juk kaip būna masės dviračių parduotuvėje, pro kai kuriuos dviračius įmanoma praeiti abejingai, kiti sukelia kažkokius tai jausmus, o kitas, žiūrėk, jau ir skirtas konkrečiai tam žmogui. Taip ir čia, belieka pasikliauti tuo kažkuo nepaaiškinamu... O gali būti ir taip, kad kažkuriam vogtukui, gali ir pasisekti, jis gali pakliūti žmogui, kuris pataisys to dviračio sugadintą aurą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 22:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 13 22:00
Pranešimai: 29
Miestas: Klaipeda
Atsiprašau už suteršta tema. :atsiprašau:
Aš vis dar jaunas ir pažadu pasitaisyti. :lol:

_________________
Procesas pajudėjo,bet iki mūsų dar neatėjo.


Paskutinį kartą redagavo Gedvinas 2011 Geg 29 17:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 28 23:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Forumo įkūrėjai ir idėjiniai vadai turėtų atsakyti į šį klausimą, bet kitoje temoje.
Forumas tikrai nėra uždaras, kiekviena gera idėja ar iniciatyva, manau, bus deramai priimta tiek forumo senbuvių, tiek naujokų. Tik tiek, kad esame regioninis dvirforumas ir esame ganėtinai maži, tad gal ir susidaro įspūdis, kad tai draugelių ir "artimų giminaičių" (švogerių) minančių "į tą pačią pusę" pašnekesiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 29 16:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
šis forumas laisvas. Aš buvau laisvas pakomentuoti Bianchi iš skelbiu.lt kilmę. Kiti toje temoje buvo laisvi kalbėti apie daržoves. Nei vienas pranešimas nebuvo ištrintas. Netgi mano uždarbis laisvai komentuojamas - ir aš nesijaučiu nejaukiai. Bet klausiate kodėl pasijuto nejaukiai žmogus, kuris pats sąmoningai žinojo, kad pristato įtartinos kilmės skelbiu.lt dviratį..? Aš jo vietoje irgi pasijusčiau nejaukiai tiek prieš kitus, tiek prieš save, todėl ir neperku įtartinų (švelniai tariant) dviračių.

dabar čia laisvai komentuojate mano sukurtoje temoje. Visi yra laisvi netikėti mano aprašyta Crescent istorija - jis iš šiukšlyno/sendaikčių ir aš nemačiau vertės jo parsitempti į Lietuvą. Ir tikiu, kad dalis plieninių veteranų pas mus patenka švariais būdais su sendaikčiais. Tačiau masinė skelbiu.lt vagiena netgi veteranams meta šešėlį. Kaip atskirti veteranų kilmę - aš nežinau, kaip garas sako - belieka pasikliauti.

Bet galiu patikinti, kad modernaus Bianchi nerasite net turtingiausios šalies šiukšlyne - šiuo atveju į skelbiu.lt dviračius ir jų kainas negaliu žiūrėti "su tikėjimu gerąja žmonijos puse"...

Cituoti:
O gali būti ir taip, kad kažkuriam vogtukui, gali ir pasisekti, jis gali pakliūti žmogui, kuris pataisys to dviračio sugadintą aurą...
kaip meiliai pavadinta - "vogtukas" :uzsisvajojes: . Aš, garai, tau nelinkėčiau, kad kažkas tavo dviračio aurą gelbėtų pavagiant jį. O tu tai dar vadini kažkieno sėkme.. (vagies?) Prisipažinsiu, dėl šios frazės ir nesusilaikiau dar kartą pakomentuoti tą patį :| .

Dėl forumo atvirumo - kiekvienas laisvas. Šis forumas nėra vien regioninis - čia laisvai bendrauja žmonės ir iš kitų miestų ir net valstybių. Bet aš nematau nei vienos priežasties, kodėl turėtume svetingai įsileisti dvoką, kurį skleidžia mūsų tautiečiai vagiantys užsienyje. Aš asmeniškai šiam forumui nelinkiu skelbiu.lt populiarumo šlovės. Kai kas galite tai priimti kaip nesvetingumą.

p.s. čia buvo atsakymas į Gedvino klausimus (kuriuos jis vėliau ištrynė) dėl įtartinos kilmės dviračių, forumo svetingumo ir atvirumo.

Paskutinį kartą redagavo simas 2011 Geg 30 17:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 00:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Norėčiau tikėti, kad mano dviračio auros tiek tavo, simai, nereikėtų taisyti jį vagiant, bet jei jau taip atsitiktų, tada tikrai tai reikėtų daryti. Tad čia ir eina kalba apie likimus. Šiuo atveju ne žmonių, o dviračių (gal čia ir mano bėda – visi mano dviračiai yra suasmeninti). Tad ir kyla retorinis klausimas, kur dingti jau kartą pavogtam dviračiu – į metalo laužo supirktuvę, tyliai surūdyti sąvartyne, ar ieškotis senojo ar naujo šeimininko...? Kuri blogybė blogiausia? Tame ir slypi "vogtuko" tolimesnio likimo sekmė. O vagys sėkmės neturi, tai tik nesėkmė jų taikiniui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007