Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 02:44


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 16:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
garas rašė:
Tad ir kyla retorinis klausimas, kur dingti jau kartą pavogtam dviračiu – į metalo laužo supirktuvę, tyliai surūdyti sąvartyne, ar ieškotis senojo ar naujo šeimininko...?


Kartais pravartu pasiklausyti, ką jaunimas kalba. Ypač tas, kuriam neteko gyventi prie sovietmečio, prie dvigubų standartų ir prisitaikymo, akių užmerkimo prieš nešvarius darbelius ir pan. Cituoju Žygintą:

"Pirkdamas vogtą daiktą, tu skatini vagį toliau vogti. Jei yra paklausa, tai visada bus ir pasiūlą. Pirkdamas vogtą dviratį tu paskatini žuliką toliau tęsti savo amatą, taigi kitą kartą tas pats žulikas kurio dėka pigiai įsigijai naują dviratį, pavogs tavo mylimą dar naujesnę iš parduotuvės pirktą dviratę transporto priemonę arba kitokių tau nuostolių prodarys"

Kita vertus, manau, jog dauguma pavogtų dviračių buvo naudojami pagal paskirtį, jei jau vagis jį nukirpo, o ne sandėliuke tūnojo. Iš to man kyla išvada, jog tie dviračiai buvo mylimi savųjų šeimininkų, gal ir savaip. Todėl tokia vagystė iš tiesų yra skaudi ir apie kokį auros taisymą mes čia kalbam? Šitaip mes tik vagių verslą remiame. Jeigu jau taip rūpinamės dviračių aura, gal tokiu atveju jau laikas būtų susirūpinti savąja karma, jei taip atlaidžiai žiūrima į vagienas.. :) ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 18:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 17 15:24
Pranešimai: 22
Miestas: Klaipėda
Ne, bet, blyn gal baigsit. Vogtas - nevogtas, jau net neįdomu. Aptarinėjamas jau ne pats dviratis, o jo savininko moralinis veidas. Dar pradėkit studijuoti dviratį ir savininką pagal Froidą. Jums patiems nenusibodo?
Tai gražus senas dviratis turintis savo sielą. Aš nesakau, kad nemėgstu naujų dviračių, bet aš asmeniškai nemėgstu naujų automobilių, kurie man panašūs i hot dogus arba automobilius be skonio.
Jums reikia ankstesnio savininko gyvenimo suvestinės? Šiek tiek suprasčiau, jei tai būtų keleto metų senumo dviratis, bet šį jau galima priskirti antikvarui. Jis gražus, ir jo savininkui aš pavydžiu tuo gražiu pavydu, kuris jokiu būdu jo neįžeidžia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
wilkas rašė:
Jums reikia ankstesnio savininko gyvenimo suvestinės? Šiek tiek suprasčiau, jei tai būtų keleto metų senumo dviratis, bet šį jau galima priskirti antikvarui.

wilkas rašė:
Jums patiems nenusibodo?


Jeigu tau ir atsibodo, tai neskaityk, o jei jau skaitai, tai skaityk atidžiai, nes aš nė pusės žodžio nei apie Crescentą, nei apie jo šeimininką neparašiau :? Tai tik buvo mano replika į garo aurų ir vogtukų filosofiją.. Ir iš viso, nereikia čia kaltinti mūsų, neva ideologų, temos teršimu apie vagienas. Šįkart ne mes pradėjome, tik kad va Gedvinas ištrynė savo ankstesnį pranešimą, tai ir atrodo kad vėl mes čia prie to paties grįžtame, nors niekam ir neįdomu. Taip visiems neįdomu, bet kažkodėl visi turi ką pasakyt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 02:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Šiaip tingiu čia pirštiniu liežuvių malti tokiomis temomis, bet kadangi kalba pakrypo apie mano moralinį veidą ir netgi karmą, bei filosofinį kai kurių mano gyvenimo aspektų ir aurų supratimą, tai pabandysiu apginti savo sovietmečio kilmę, prisitaikėlišką dviveidiškumą, suteptus darbus ir trumparegišką...
Norėčiau sutikti su tuo, kad jau nuo gimimo mano suterštos karmos nebepataisys jokie geri/blogi, o tuo labiau nepadaryti darbai. Kad bandymai apginti ir reabilituoti emocionaliai apkaltintą, be jokių įrodymų „vagiena“ apšauktą dviratį, kad manymas, jog nelaimėlio „vogtuko“, kuris nekaltas dėl savo nelaimės, auros (nesąmonė – tokios neturi metalo gabalas) pataisymas gal būt galimas jam papuolus į geras rankas, tikrai netaiso karminių dalykų. O pirkimas turguose, internetiniuose portaluose ir aukcionuose yra tikras nusikaltimas padorumui, tikras nukrypimas nuo tiesaus ir teisingo tikslo panaikinti pasaulietinį lietuviškų dviratinių vagių sąmokslą.
Jei bandyčiau priklijuoti teisingos karminės krypties etiketę tam benamiui, tai tikrai pakilčiau keliais laipteliais aukščiau. Bet deja, to negaliu padaryti, nes nesu teisingas, negaliu toks ir būti, nes nesijaučiu tikras, kad tos sudedamosios dalys, daugumoje pasitikėjimo principu įsigytos aukciono būdu, gali būti nurinktos nuo nelaimėlių, bet šito aš nepatikrinsiu, bet galiu tik tikėti, kad taip nėra. Todėl akmenų mėtymas ne man.
O su savo karma dar turiu vilties susitvarkyti, kažkaip gal nuplausiu savo prigimtinę dėmę...

Bet grįžkim prie
Cituoti:
"Crescent" kurio nerestauravau
- norėčiau jį restauruoti, nors jis nežinia iš belekur...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007