v e l o u o s t a s
http://www.velouostas.lt/forumas/

Pasveikinkim vieni kitus !
http://www.velouostas.lt/forumas/viewtopic.php?f=31&t=369
Puslapis 1920

Autorius:  dariuxxx [ 2014 Gru 25 14:18 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Sveikinu Simai su gimtadieniu :isveikata: Ir visus su Šv. Kalėdom!!! :balionai:

Prikabinti failai:
santa.png
santa.png [ 872.43 KiB | Peržiūrėta 13092 kartus(ų) ]

Autorius:  simas [ 2015 Sau 04 20:47 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Ačiū už sveikinimus :) , jus visus taip pat su nauja laime :isveikata:

Autorius:  žilas [ 2015 Kov 02 10:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Grazaus Pavasario Tau, Evule. Su Gimtadieniu. Isgersiu uz Tave Vytauto mineralinio litra, ir dar ko nors.

Autorius:  wind [ 2015 Kov 16 09:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Nipeli su gimtadieniu! Metai kaip ir vidutinis greitis :dviratis: kas met didėja :D

Autorius:  wind [ 2015 Geg 21 00:13 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Garai su gimtadieniu :ploja:

Autorius:  žilas [ 2015 Geg 21 18:11 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Prisijungiu taip pat, Sveikinu garai su Gimtadieniu.

Autorius:  wind [ 2015 Bir 16 12:42 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Su gimtadieniu Laimonai! :isveikata:

Autorius:  žilas [ 2015 Bir 16 21:17 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Prisidedu, su gimtadieniu Laimonai
P.S. Kazkoks senu bezdalu tinklapis daros, t.y. "kam virs trisdesimt"

Autorius:  LBP [ 2015 Lie 08 15:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Ačiū už sveikinimus. Kažkaip pastaruoju metu kaip sena sbezdalius, daugiau bare negu ant dviračio :)

Autorius:  wind [ 2015 Rgs 30 22:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Pasveikinkim vieni kitus !

Zaria su gimtadieniu!
:ploja:

Puslapis 1920 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/