Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 13:28


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 31 21:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Esu pametes talismanini tigriuka, grazu toki NICI. Dabar turbut su giruliu miskelio eziukais kartu gyvena. :roll: Daug neliudziu, jam ten linksmiau. Nors mano mylima moteris mano kitaip :lol:

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Apvagino
StandartinėParašytas: 2011 Vas 09 03:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Edmundas919 rašė:
išvažiavau iš namų XXXXXXXXX g..
Dėkoju, gal pravers kada asmens duomenis kur gyveni. Parašyk daugiau, tikslų adresą.

Zaria_klp rašė:
Užpustytas smėlio, vos trečdalis matėsi. Turbūt todėl ryšio nebuvo, nes pakėlus ir veikė, ir žinutes iškart gavo.
Radijo bangos sklinda kiaurai pro smėlį. Smėlis jų nesustabdo.

Bet visas žemės paviršius veikia kaip veidrodis. Kai kurias bangas atspindi. Galbūt nukritęs ant žemės debilnkas tiesiog guli žemiau atspindėtų bangų.
Dingsta ryšys.
Išbandyk ant įvairių žemės paviršių, drėgnų, sausų, purvynų, asfalto, lauko tualėto skylių grindyse.

Gal dėl to paties ir kitas rašytojas pametė telefoną ir negali į jį prisiskambinti.

Ne Policija debilnikų ieško. Jie tai paveda operatoriams. Tą patį gali padaryti ir tu. Paprašyk susekti pagal serijos numerį. Jis nekinta. Vienas operatorius tegul paprašo visų kitų.

Policija irgi galėtų pasijudinti. Nes pagal Civilinį kodeksą, radinys priklauso savininkui - ne radėjui. Jei kas pasisavino debilniką, net ir pamestą, tas pažeidė Civilinį kodeksą. Tai nusikaltimas, vagystė.
Radinį privalu perduoti valdžiai (įstaigoms, nurodytoms kodekse).

O jei tai neapsimoka, radėjas gali saugoti, kol atsiras savininkas, as sukaks senatis, ir galima bus teisėtai pasisavinti.
Bet būtina pranešti.

Kitaip sakant, teisiškai nėra skirtumo: pamestas ar vogtas daiktas. Tai protinga. Kitaip vagis sakytų: radau (tavo kišenėje).

Aš daug ką pamečiau.
  • Grandinės staklių smulkią dalį. Įrankių dėklas atsivėpė, nes atkibo užtrauktuko dantukai ir prasiskietė susegimas ne mašineles dėka. Tai nuo kratymo. Mat vežiau dėklą tiesiai ant bagažinės. O tai labai sutrina. Dėklas minkštas. Krovinys kietas. Raktas užtrauktuką praskietė. O staklių dalis nuo kratymo išsisuko. Aš net girdėjau, sustojau. Įpratau dėl keistų garsų tikrinti ar neiškrito kas. Bet apsigavau, žiūrių nieko nėra ant žemės, tik medžių lapai. Dviratis sveikas. Palikau įvykio vietą. Bet juk ta dalis juoda. Tiesiog nepastebėjau. Tik už kelių kilometrų pastebėjau, kad dėklas atvėpo ir nėra smulkios dalies. Bet spėjau visiškai pamiršti kur buvo įvykis. Net apytikriai nebeprisiminiau. Paieškojau kelis kartus kur man atrodė, kad ta vieta buvo. Bet neberadau. Nes manau ne ten ieškojau. Esų radęs is smulkesnes dalis, kai prisimindavau kur palikau.
    Stambesnės dalys irgi visiškai išsisuko, bet liko dėkle.
    Dabar įrankių, kur išsisuka smulkios dalys neturiu. Grandinės staklės neišsiardo taip lengvai, mažiau judančių dalių turi. Bet ir dėklą sutvarkiau, kad neatsivėptų užtrauktukas. Ir nebededu jo tiesiai ant bagažinės. Nes susitrina žiauriai. Dėti reikia tik į pakabinamą krepšį. Antras privalumas: jei dalis iškris iš dėklo, įkris į krepšį. ... tik, kad nekiauras būtų...:oh:
  • Spidometrą. Labai lengva: užkabini, ir jis krenta, net jei geras užsegimas. Juk žiūri į jį labai retai. O paskui vėlu būna. Jei neišgirdai, tai ir neberasi. Būtinai kas nors pakels.
  • Spidometro langelį (skaidri plastmasė). Buvau išardęs iš smalsumo. Paskui nesuklijavau, o tik ant gumytės užkabinau. Pagaliau nukrito. Maždaug žinau visas vietas kur pravažiavau. Daiktas nemažas. Bet niekur neradau. Per paieškas net į nuotykius mane kažkas įvėlė. Vargu ar kas pasiėmė, nes seniau jau jis krito, ir pakliuvo po gelda, suskilęs.
    Dabar spidometras atviras vėjams. Mažiau rudija.
    Kol buvo uždaras, drėgmė pro pradylusias mygtukų gumytes pakliudavo vidun. Geležinės dalys aprudijo. Kartą net su visu dviračiu įkrito į ežerą.
  • Dažniausiai pametu dangtelį nuo rato kameros ventilio. Atsuku, padedu saugioje vietoje ant žemės ar ant dviračio. Pumpuoju ratą. Po to pamirštu dangtelį.
    Kartais grįžtu ir randu. Kartais per toli nuvažiuoju. Kitą dieną grįžtu ir neberandu - kažkam labai prireikė. Taip ir važinėju nuolat. Bent kažkokį tikslą turiu. Kitaip neišeičiau iš namų.
  • Vežiau kažkokią merginą. Ji pasigedo debilniko galinėje kišenėje. Teko grįžti ir apvažiuoti visą kelią naujai kelis kartus. Ji vis stebėjosi, ir spėliojo ar vertėtų manę apvaginti. Vis teiravosi, ar tai padariau ne aš. Aš aišku vaidinau šventuolį.:roll: Gal patikėjo. Gal ją apvogė ankstesnis vėžėjas. Tos merginos nepamečiau. Paleidau taikiai.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2020 Lie 28 16:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2020 Lie 28 16:05
Pranešimai: 2
As tai ausines dideles nusipirkes esu, patogios kai vaziuoji ir nekrenta :)

_________________
karkasine pirtis kaina

geliniai lakai


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007