Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 17:36


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 26 19:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
Noriu sužinoti ką esate pametę važinėdami dviračiu?

pradėsiu nuo savęs: dviračiu rimtai važinėju nuo vasaros, todėl dar nedaug pamečiau.
<>Rugsėjo pabaigoj pamečiau telefoną, seną, nebrangų. Buvo džinsų kišenėj, todėl ,tikriausiai, išsispaudė kaip dantų pasta.(važiuojant dviračiu)
<>2011-01-25 ( vakar) pamečiau naujutelaitį telefoną. Šį kartą tikrai brangų. Čia jau ilgesnė istorija. kam įdomu skatykit toliau.

Iš pradžių net nežinojau ar tikrai kur nors ne namie, bet visus namus apvertus aukštyn kojom ir sutvarkius neradau. Tai va. Vakar apie 16 val. išvažiavau iš namų Debreceno g..Nulėkiau i Norfą (Grandus) -> Baltijos pr. ->Minijos g.( iki "Vasarės") -> namo gryžau palei taikos pr. Namie jau 17:30. Tik vėlai vaikare susigraibiau, kad užsegamoj kišenėj (pasimokiau iš praeito karto :senolis: ) nėr telefono, kišenė atsegta. pilnas mano keliavomo maršrutas. Šiandien išieškojau visus namus, buvau pas Norfos apsaugą ( gal bučiau pamatęs įraše ar ta kišenė atsegta ( sumažėtų paieškos laukas), bet pasake , kad įrašai tik apie 18 valandų tesilaiko, ir dar apėjau visą maršrutą pėsčias. Problema ta, kad pasnigo, baltas telefonas ir apie pietus jau nebejo prisiskambint(telefonas su daug ,,pribambasų" greit išsikrauna).
ką patartumėt? esu labai nervuotas :galva i siena: , todėl sukūriau temą sužinot ar aš toks vienas nelaimelis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 26 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Kita karta dek i kisene su uztrauktuku. As dazniausiai pasijungiu ausines kai vazineju, tai nelabai ir pamesi. Arba dedu i dviracio daiktadeze. Ir dar reikia isitikinti ar tu telefona pametei, o gal koks piktavalis tau ji istrauke is kisenes.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 26 22:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Jei pirktas salone tai nueik i policija su visais priedais, instrukcijom, dokumentais ir jie pagal kazkoki koda gali atsekti jei kas rado ir pasieme. Man baseine is striukes buvo pavoge, nuejom i policija jie nusirase kazkoki koda ir po savaites ar dvieju grazino. As tai pametes kazkaip nieko nesu, nebent kelis varstus is keliu dviraco vietu :D

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 27 17:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Dažniausiai taip atsitinka su daiktais, kuriuos padedi ne į tą vietą, kur jie būna įprastai. Man su telefonu buvo kitoks bajeris.
Vasara, kaip ir daugelis dviratuotų klaipėdiečių, su savo antrąja puse mėgstu nuvažiuoti prie jūros. Malonumui padidinti į dviračio krepšį įsimetu porą skardninių šalto alaus, krepšys geras - šaltą išlaiko ilgai. Kaip visuomet mano krepšyje mėtosi keli būtiniausi įrankiai, kartais net kitiems dviratininkams padedu ką nors prisukti ar atsukti jųjų dviratyje. Žinoma, prie visko tenai atsiranda ir telefonas, tik kitoje kišenėlėje. Atsitiko taip, kad kažkoks įrankis sugebėjo pradurti skardinę, nes turbūt norėjo išsimaudyti aluje. Tad kas beliko daryti, iškrausčiau tą krepšį ir išmaudžiau jį jūroje, tik va telefonas liko neiškraustytas, neiprastoje vietoje mat buvo. Tokio mano elgesio jis neatleido, pagirdžiau jūros vandeniu, ne alumi, kas nesupyks, išsijungė. Išardžiau, išdžiovinau, veikia iki šiol, matyt dar tikisi alaus gauti, kartais pats išsijungia, primena, kad alaus nori, bet aš jį vėl įjungiu, nes patinka jis man.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 27 23:11
Pranešimai: 257
Miestas: Klaipėda
Jei jau apie telefonus, tai aš irgi buvau pametęs. Tik su mašina, tai, turbūt, neužskaitysit.

Nuvažiavom prie jūros, prie kepurės. Ten pasėdėjom, pavaikščiojom, aitvarą palaidžiau. Grįžtu, valgau pietus - o kur telefonas? Atsukus juostelę atmintyje, nusprendžiau, kad įvyko 'dantų pastos' efektas. Tada labai greit susrėbiau sriubą, važiuoju atgal, ir skambinu - '..bla bla.. ne ryšio zonoje.. bla bla..'. Aišku, bet dėl ramybės reikia vistiek apsieiti teritoriją. Vaikštom, žiūrim po kojom. Na tiesiog nėra. Va ir lyti pradėjo po truputį.. - 'Nu ką', sakau, 'važiuojam į akropopolį, blokuosim kortelę ir kesim. Pasukam eiti atgal, dar apsikabinam, aš taip per petį žiūrį į smėlį ( ! ) nugi mano telefonas. Užpustytas smėlio, vos trečdalis matėsi. Turbūt todėl ryšio nebuvo, nes pakėlus ir veikė, ir žinutes iškart gavo.

Tokia mano telefono istorija. O dviračiu dar nieko nepamečiau. Gal tik patį dviratį, prirakinęs pin-kodine spyna. Dabar jau pasimokęs : )

A, ir dar dėl policijos. Nesu patyręs, bet sveika logika vadovaujantis manau taip: jei pametei, tai niekas nepuls ieškoti. Pagal IMEI kodą galima susekti telefono buvimo vietą, mat su tuo kodu telefonas registruojasi ryšio stotyse. Todėl operatorius kuriam tai laikui turi informacijos kurios antenos zonoje buvo telefonas, ir į kurią pusę vėliau nukeliavo. Bet policija tokius duomenis gauna, turbūt, tik nusikaltimo tyrimo metu. Ar dingus žmogui.

_________________
Paveikslėlis
Fuji Odessa 1.0 2008 Light Blue + Deore M590 + Kinesis All-Terrain
ex Fuji Boulevard 2003 Blue - Nigga stole my bike!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 17:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Nu nezinau... Nuvaziavom, parasem pareiskima ir viskas (kai pavoge)... Gal laiko laisvo turejo ir surado :D Geriausia aisku kas brangu ir nereikalinga tai palieki namuose ir gerai...

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
buvau policijoj, bet nieko nerašė, nes nebuvo jokio nusikaltimo. Žinoma galejau pasakyti, kad pavogė. Bet suradus žmogų jis pasakytų, kad rado, tai baustų mane už melagingus parodymus (policijoj maloniai išaiškino). Nusirašė visus mano ir telefono duomenis. Sako dažnai važineja po lombardus, gal užtiks.
Teks kitą savaitę prirašyti internete skelbimų ir nueit užblokuot IMEI. Tikiuosi telefonas pats išlys. O dar po kiek laiko ir lombardus pačiam apvaikščiot. Šito telefono taip lengvai nepaleisiu.
Dar viena tikimybė, kad telefonas vis dar kur nors pusny, nors takai nuvalyti. Draugas pasiūlė su metalo detektorium pusnis takų pakraščiuose apiet. Gaila neturiu jokio :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 19:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Koks modelis? Gal surasim. Sakai nuvalyti... Juk su tuo sepeciu kai pravaro tai jis gali guleti toli toli nuo tako...

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 20:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
Modelis: SAMSUNG Galaxy Spica i5700. Baltos spalvos (pagrindiniuose salonuose nemačiau, kad baltus pardavinetų, tik juodus, todel gana retas).
o takai nuvalyti su traktoriuku. Buvau viską apėjęs, viskas į pakraščius sušluota. Buvo gal tik 1-3 cm prisnigę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: jūsų pamesti daiktai
StandartinėParašytas: 2011 Sau 30 22:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 03 22:12
Pranešimai: 249
Miestas: Klaipėda
KOJNĖ :zviegia:
kazkur svedijoj kelionei einant i pabaiga po vakarysktes buities pora kojniu buvo isplautos ir padziautos ant remo virsutinio vamdzio einanciu stabdziu troso, isryto apie jas visai buvau pamirses nors kabejo po nosim, startave po geru keliu kalniuku pastebejau kad viena nusiraitojo :D
tokia sauni pora buvo :ploja:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007