Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 23:57


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Bal 11 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Žiūrėdamas dviračių varžybas per tėliką, išgirdau praeityje žinomo dviratininko komentarą apie bėgiojimo naudą, jo žodžiais 1 val. bėgimo jam atstoja 3 val. važiavimo dviračiu.
Gal kas turi savo nuomonę apie bėgiojimą, vaikščiojimą su lazdomis šiaurietiškai, ratukines pačiūžas ir dar kitokius būdus save nuvarginti?
Ta proga mano akiratin pateko keistoki pirštuoti bėgimo bateliai:
Cituoti:
Vibram FiveFingers Bikila running shoes are designed specifically for a more natural running experience, offering barefooted feel and efficiency with the protection and traction of a Vibram sole.


Prikabinti failai:
begimo_bateliai.JPG
begimo_bateliai.JPG [ 43.2 KiB | Peržiūrėta 21021 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dviratis - energingesnis
StandartinėParašytas: 2011 Bal 11 23:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Reiškia tas "dviratininkas" yra "pelų maišas".
Dviratis suvartoja mažiau energijos per tą patį atstumą.
Bet daugiau - per tą patį laiką.

Jau nekalbu, kad bėgimas ir ėjimas dildo sąnarius, bei visaip kitaip vargina kūną.
Gydytojai pataria būtent dviratį.

Įvairių sporto šakų dalyviams irgi būtent dviratį duoda ištvermės ūgdymui - ne bėgimą.
Todėl sportininkai dviračio ir nemėgsta. Man taip sakė "krepšininkė". Dar vadino mane dykaduoniu.

Batai anie vargu ar pirštuoti. Nes jeigu suvyniosi kiekvieną pirštą į gumą, suprakaituosi. Gausi odos lygų.
O jei pirštai bendri, tai tarpai turėtų būti itin ploni, kad jaustum pavienių lankstumą. Tada padas tarp pirštų įskils ar pradils.
Bet nenustebčiau. Sportininkams nerūpi, kad įranga "vienkartinė". Juk sumoka sponsorius.

Geriausi bėgikai girdėjau yra kažkokia Afrikos gentis. Berods Masajų. Aukšti, liesi, nuolat laksto basomis. - Ne batais, kurie vadinami basais, o būtent basomis. Sako lygtai, kad basa koja - greičiausia. Tik reikia mokėti ją naudotis.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Bal 12 10:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Jei kalbeti apie nauda bendrai fizinei formai. Manau kroso begimas arba plaukimas yra geriausi ir placiausi mankstos budai.
Vazinejimas dviraciu ypatingos naudos sveikatai neduoda. Taciau geriau, nei sedejimas ant sofos.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Bal 25 20:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Kov 19 09:51
Pranešimai: 89
Miestas: Klaipeda
Man asmeniskai po ilgesnio begimo - ne kokie pojuciai keliams. Kai irklavau, kadaise, begiodavom (ypac ziema) daaaaug kilometru. Mano kelenam nepatinka - geriau dviatis. Jei jau begioti - tai kokiais nors minkstesniais pavirsiais - pajuris, misko samanos ar pan.
Dviratis plente (kaip ir begimas ar irklavimas) zavus tuom, kad gali "laikyti" norima pulsa ilga laika.

Beje, cia tik mano nuomone.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 08 10:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Bal 01 23:29
Pranešimai: 27
Vertejas rašė:
Man asmeniskai po ilgesnio begimo - ne kokie pojuciai keliams. Kai irklavau, kadaise, begiodavom (ypac ziema) daaaaug kilometru. Mano kelenam nepatinka - geriau dviatis. Jei jau begioti - tai kokiais nors minkstesniais pavirsiais - pajuris, misko samanos ar pan.
Dviratis plente (kaip ir begimas ar irklavimas) zavus tuom, kad gali "laikyti" norima pulsa ilga laika.

Beje, cia tik mano nuomone.

Bėgioti ir pėsčiomis eiti į tolimesnius žygius reikia eiti minkšta danga, nes kietas asfaltas atmuša pėdas, kenkia kelių sąnariams. Būtent bėgiojimui ir yra skirti specialūs sportiniai bateliai, kurie kažkiek apmažina krūvį tenkantį sąnariams. Tai ypatingai jaučiasi jaunystėje daug sportavusiems žmonėms.
Bėgiojimas ir vaikščiojimas yra pats geriausias ir sveikiausias sportas, nes tuomet dirba praktiškai visi kūno raumenys. Dviratis geriau nei gulėjimas ant sofkutės, bet iki bėgiojimo jam toli šviečia.

Bėgimas yra daug sunkesnis darbas nei važiavimas dviračiu, nes bėgant pajungiamas visas raumenynas, tad ir kcal išnaudojama daug daugiau. Vidutinio sudėjimo žmogus važiuodamas vidutiniu greičiu per val. sudegina apie 350-500 kcal., o tuo tarpu toks pats bėgimas pareikalauja apie 750-900 kcal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 09 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 13 22:00
Pranešimai: 29
Miestas: Klaipeda
Sveiki.Energijos suvartojimas kcal per minute kilogramui jūsų mases

Dviratis 20 км/h = 0.1409
Dviratis 25 км/h = 0.1759
Dviratis 30 км/h = 0.211

Bėgimas 8.5 км/h = 0.1409
Bėgimas 10 км/h = 0.1759
Bėgimas 15 км/h = 0.255

tad gaunasi kažkas panašaus vienas i kita.

TV ziurejimas = 0.013

_________________
Procesas pajudėjo,bet iki mūsų dar neatėjo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 09 14:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Įdomu, kiek ilgai galima bėgti 15 km/h, o jei dar su savimi neštis tėliką ir per jį žiūrėti muilo serialą ar blevyzgų show, kiek tų kalorijų sudegtų? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 09 15:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
daug nesigilinant tikiu, kad bėgimo judesiai yra natūralesni žmogaus kūnui ir todėl sveikesni nei minti dviratį. Bet riedėjimas dviračiu yra greitesnis, smagesnis, įveikiamas daug didesnis atstumas, praktiškai labiau panaudojamas ir įkvepiantis, todėl kažkuria prasme gali būti efektyvesnis, nei nuobodus bėgimas.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis - energingesnis
StandartinėParašytas: 2011 Geg 14 19:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 12 23:09
Pranešimai: 24
Andriukas dviratukas rašė:
Reiškia tas "dviratininkas" yra "pelų maišas".
Dviratis suvartoja mažiau energijos per tą patį atstumą.
Bet daugiau - per tą patį laiką.

Jau nekalbu, kad bėgimas ir ėjimas dildo sąnarius, bei visaip kitaip vargina kūną.
Gydytojai pataria būtent dviratį.

Įvairių sporto šakų dalyviams irgi būtent dviratį duoda ištvermės ūgdymui - ne bėgimą.
Todėl sportininkai dviračio ir nemėgsta. Man taip sakė "krepšininkė". Dar vadino mane dykaduoniu.

Batai anie vargu ar pirštuoti. Nes jeigu suvyniosi kiekvieną pirštą į gumą, suprakaituosi. Gausi odos lygų.
O jei pirštai bendri, tai tarpai turėtų būti itin ploni, kad jaustum pavienių lankstumą. Tada padas tarp pirštų įskils ar pradils.
Bet nenustebčiau. Sportininkams nerūpi, kad įranga "vienkartinė". Juk sumoka sponsorius.

Geriausi bėgikai girdėjau yra kažkokia Afrikos gentis. Berods Masajų. Aukšti, liesi, nuolat laksto basomis. - Ne batais, kurie vadinami basais, o būtent basomis. Sako lygtai, kad basa koja - greičiausia. Tik reikia mokėti ją naudotis.

Kad Večeslavas Jekimovas pelų maišas???


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 19 00:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Vaziavimas dviraciu ir begimas yra skirtingi dalykai. Bet begioti irgi faina.

Netgi siais laikais zmones kartais begioja, ivairius atstumus, pvz: http://www.maratonas.lt

Kas vyksta, geguzes 28: http://www.baltic100km.lt/lt

Kadangi turiu begimo sportbacius ir nepanaudojau dar. Visai idomu butu isbandyti save begime. Na gal pirmam kartui 100 km daugoka, bet ant maratono pasirasyciau. Kadangi mes megejai, nebutina mums matuoti tiksliai kilometru.
Nida- Klaipeda: manau tinkamas marsrutas. Jei atsirastu bendraminciu :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007