Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 23 09:23


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Žygintas rašė:
Visų pirmą AD turėtų pateikti raštiškus įrodymus
Visu pirma Linas Vainius privalo pateikti įrodymus, kad jį apšmeižė. Kitaip Linas Vainius pats yra šmeižikas.
Žygintas rašė:
kaltinti pažeidžiant įstatymus ir nepateikti jokių įrodymų yra daugiau negu absurdiška

O Ž. privalo lankyti mokykla ir mokytis skaityti. Nes lankyti mokyklą ir nieko nemokėti yra absurdas.

Andriukas dviratukas labai protingai ir išsamiai pagrindė, kad LDB seniau sukčiavo:
http://andrius.konferencijos.lt/LDB
LDB to neišsižadėjo. Daug apgaulių tebetęsia.

Todėl tikėtina, kad apgaudinės ir toliau kitose įstaigose.
Pateikė abejonėms pagrindą ir šiuo atveju.

Be to protinga ir žmogiška būtų apeiti prasikaltusius, ir parodyti jiems nepagarbą.
Su visais blogais žmonėmis taip elgėmės visais laikais. Padarei blogą - pasitrauk.

O to ką jūs rašote, Andriukas nerašė. Reiškia jūs Andriuką apšmeižėte.
Siūlau jums paskelbti savo žinutės paneigimą ir atsiprašyti ko nors.

Šio pokalbio antraštė - klaidinanti.
Nekalbame apie kliedesius. Jų niekas ir neparodė.
Kalbame apie LDB.

Siūlau pervadinti:
Lietuvos Dviratininkų Bendrija - apgaulė

Saulius Ružinskas neturėtų vaidinti dviratastų vienytoją...
Andriukas dviratukas juos vienija.

O skaldytojus iš LDB (Liną Vainių, Saulių Ružinską, Frank Wurft) įspėjo, kad jie daro sau politinį "harakiri" po kurio niekada neatsigaus; kelio atgal nebus:
http://www.konferencijos.lt/pipermail/dviratis/2007q4/001136.html
Reiškia jiems tai tiko. Kodėl dabar skundžiasi savimi?
Kaip matote, Andriukas dviratukas, gailėstingai, rūpestingai ir itin sąžiningai iki paskutinės minutės bandė išvengti šito jų sąžinės žlugimo. Laiku reikėjo rūpintis.
Jie nepaisė ir mielai, savo noru puolė į pamazgų duobę, kurią patys ir užpildė... savimi.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 20:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
taip, Andriukas dviratukas bjauroko būdo (atleisk, Andriuk). Žinau, kad daugelis iki tų žodžių neįsiskaito, tačiau Andriuko pranešimuose randu išminties perlų, kurių nerasiu nei pas vieną kitą forumo dalyvį. Ar aš sutinku su viskuo ką teigia Andriukas dviratukas? Ne, ir manau kartais jis per daug kategoriškas ir tendencingas. Ir moka būti įkyrus. Bet aš vertinu jį už tai, kad jis turi aiškias vertybes, kas dabar labai nepopuliaru. Koks bebūtų jo charakteris, tai yra Asmenybė. Ir tai puošia mūsų forumą, kuriame pasitaiko tokių, kurie daugiau nei sakinio negali suregzti..

Prisiminkite, kas mums atvėrė akis diskusijoje dėl "A" juostos H. Manto gatvėje... Kai mes jau buvom patikėję Ružinsko "techniniu reglamentu", ale C kategorijos gatvėje "A" juosta negalima... Būtent, Andriukas ir ne kas kitas mums išaiškino Ružinsko mums numestą biurokratinį blefą.




Man asmeniškai labai patiko Kauno maratonas, bet tuo pačiu, aš nei viename Andriuko žody nepastebiu nei šmeižto nei kliedesių.

"Vien šių varžybų dalyviai jiems sunešė: 11240 Lt.". Čia juk Andriukas dviratukas pasitelkė papraščiausią aritmetiką; 20lt padaugino iš dalyvių skaičiaus.

LDB neturi nieko bendro su Vš.I. "Dviratai"? Ir čia pat Linas Vainius rašo: "Jos steigėjai yra trys asmenys, iš kurių du neturi nieko bendro su LDB".. O likę trys? O ką sako Lino Vainiaus pareigos: LDB pirmininkas, VšĮ "Dviratai" valdybos narys. Kažkoks bandymas patį save nuneigti. Ir dar nesuprato, kad žodis "rankovė" gali turėti ne tik tiesioginę prasmę..

Kur dar tie 'kliedesiai'? Tai, kad Nissan reklama niekaip nedera prie: "tikslas - skatinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, populiarinti plento dviračių sportą, dviračių kultūrą"..?

Kur dar šmeižtas? Kad Ldb yra sukčiai? Turbūt nepatikėčiau tuom iškarto, jei pats nebūčiau su jais susidūręs. Prisiminkime dar, kieno politikos dėka esame išstumti iš Klaipėdos gatvių..

Mane Ružinskas irgi yra kaltinęs, ale jį šmeižiu. Čia jie taip visada sako, kai išsibaigia jų beprasmiai kabinetinių rašliavų resursai.

Tikras purvo pylimas yra tada, kai Lino Vainiaus be jokių argumentų esame išvadinti "bezdalais" ir panašiai. Dabar tas pats tipas čia į mūsų sąžinę apeliuoja...

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ereliai sukakoti
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 21:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
simas rašė:
Andriukas dviratukas bjauroko būdo (atleisk, Andriuk).
Šmeiži tu mane. Privalėjai rašyti: Andriukas dviratukas malonoko būdo.
Tavo teiginys yra iš Lino Vainiaus piršto laužtas. Prašau įrodymų.
Arba ištrink save iš šio forumo. Liksiu čia vienas. Ir kalbėsiu su geriausiu žmogumi pasaulyje.
simas rašė:
Lino Vainiaus be jokių argumentų esame išvadinti "bezdalais"
Man labiausiai patiko kai Linas Vainius išvadino priešininkus: "ereliai apšiktais kulnais".
Laki ir smardi ta jo vaizduotė.
Mes niekaip jam neprilygsime. Ką jau besivaržyti... Jau ir viltys apleidžia... kaip Linas Vainius mus pralenkė savo išmatų kiekiu.

Jis visus juos apšmeižė. Kur jis matė kulnus? Jis juk priešininkus "pralenkė", pranoko. Reiškia jie matė jo kulnus. O jie - be abejonių apšikti.
Nematė jis ir priešininkų kakių. O mes jo kakius matėme. Jie - balti, išblyškę, popieriaus spalvos. Gryna kanceliarinė celiulozė.
Tos išmatos jam pilasi ir iš vieno galo ir iš kito. Net neatskirsi.

... Ne. Vis vien neprilygsiu...:(

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 25 16:32
Pranešimai: 253
Miestas: Klaipėda
Andriukas dviratukas rašė:
Žygintas rašė:
Visų pirmą AD turėtų pateikti raštiškus įrodymus
Visu pirma Linas Vainius privalo pateikti įrodymus, kad jį apšmeižė. Kitaip Linas Vainius pats yra šmeižikas.
Žygintas rašė:
kaltinti pažeidžiant įstatymus ir nepateikti jokių įrodymų yra daugiau negu absurdiška

O Ž. privalo lankyti mokykla ir mokytis skaityti. Nes lankyti mokyklą ir nieko nemokėti yra absurdas.


Ir lankau mokyklą, ir moku skaityti, todėl gali nesijaudinti, dėl manęs.

_________________
www.zygintas.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ereliai sukakoti
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 22 21:50
Pranešimai: 15
Mielieji šio forumo savininkai, moderatoriai, "Velouosto" komandos nariai. Dažno šio forumo rašytojo Anriuko nuomonė bei interesai ir motyvai išreiškiant ją yra aiški. Vis dėlto įdomu sužinoti ar tai yra ir jūsų nuomonė.

Dėl ko kyla abejonių. Pirma, susidariau įspūdį, kad dauguma jam pritaria, su nedidelėmis išlygomis. Antra, šis žmogus dažnai piktai rašydamas nuo vienasmenio kalbėjimo pereina prie daugiasmeninio.
Gal tai tik stilistika norint pabrėžti kaltinimus, sustiprinti argumentus, o gal tai bendri, sutarti pareiškimai. Suprantu, kad taip gali būti. Kai kam tokia bravūra yra originali, pagavi ir patraukli. Bet vistiek asmeniškai kiek keista.

Nusistebėjimą reiškiu dėl gerbiamo "Garo" atsiliepimo dėl sąsajų tarp Andriuko ir Velouosto komandos. Ji, atrodo buvo pašalinta.

PS Atsiprašau jeigu ką nors savo pastabomis įžeidžiau.



Andriukas dviratukas rašė:
simas rašė:
Andriukas dviratukas bjauroko būdo (atleisk, Andriuk).
Šmeiži tu mane. Privalėjai rašyti: Andriukas dviratukas malonoko būdo.
Tavo teiginys yra iš Lino Vainiaus piršto laužtas. Prašau įrodymų.
Arba ištrink save iš šio forumo. Liksiu čia vienas. Ir kalbėsiu su geriausiu žmogumi pasaulyje.
simas rašė:
Lino Vainiaus be jokių argumentų esame išvadinti "bezdalais"
Man labiausiai patiko kai Linas Vainius išvadino priešininkus: "ereliai apšiktais kulnais".
Laki ir smardi ta jo vaizduotė.
Mes niekaip jam neprilygsime. Ką jau besivaržyti... Jau ir viltys apleidžia... kaip Linas Vainius mus pralenkė savo išmatų kiekiu.

Jis visus juos apšmeižė. Kur jis matė kulnus? Jis juk priešininkus "pralenkė", pranoko. Reiškia jie matė jo kulnus. O jie - be abejonių apšikti.
Nematė jis ir priešininkų kakių. O mes jo kakius matėme. Jie - balti, išblyškę, popieriaus spalvos. Gryna kanceliarinė celiulozė.
Tos išmatos jam pilasi ir iš vieno galo ir iš kito. Net neatskirsi.

... Ne. Vis vien neprilygsiu...:(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 23:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Cituoti:
Nusistebėjimą reiškiu dėl gerbiamo "Garo" atsiliepimo dėl sąsajų tarp Andriuko ir Velouosto komandos. Ji, atrodo buvo pašalinta.


Atsiprašau, kas buvo pašalinta? Peržiūrėjau moderatorių veiksmų registrą - niekas niekeno nebuvo pašalinta. Nieko nesupratau.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Duok šmeižtą, arba nutilk
StandartinėParašytas: 2012 Vas 06 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Žygintas rašė:
Ir lankau mokyklą, ir moku skaityti, todėl gali nesijaudinti, dėl manęs.
Nenusimink. Mokyklon priima bet kurio amžiaus. Taigi pakartok ten mokslus porą kartų. Sakyk: iš socialiai remtinos šeimos. Jie supras.

Bet kur gi tavo atsiprašymas?

Mano socialinė parama tokia: pateik Andriuko dviratuko šmeižtą, būtent tokį, kokį parašei pats.

Jei nepateiksi, atsiprašyk visų kas jį perskaitė. Nes tai sudavė jiems smūgį ir nepasitikėjimą kilniu Andriuku dviratuku.

Jam tavo atsiprašymų nereikia.
Jis leidžia bet kam nevaržomai ir netgi su putomis šmeižti jį pro visus savo galus iki krenkštimo. Tikrai nei pyksta, nei ketina kažką į teismą traukti ar tyčiotis.
Pilkite kiek tik lenda.

Geri žmonės žino, kad Andriukas dviratukas - geras ir teisus. Nepakenksi.
Blogiems niekada nebus gerai.

Taigi vykdyk.

O mes tuo metu pakalbėkime apie LDB. Keiskime pavadinimą, kaip minėjau:
Lietuvos Dviratininkų Bendrija - apgaulė.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 06 00:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 12 23:09
Pranešimai: 24
Cia nebeliko Velouosto. Dabar cia yra AD forumas. Tuojau turesime trumpa AD kursa. Perrikiuosime mastyma pagal AD ir gal prasviesesime iki tiek, kad eisime kautis su vejo malunais, automobiliais, organizacijomis, kuriu nepalaiko AD, progresu, nes visa kas nauja yra silpna ir kazkam nesa nauda. Pirmyn i sviesu rytoju. :galva i siena:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai ką gi daryti
StandartinėParašytas: 2012 Vas 06 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Nesupratau. Ką būtent siūlote daryti?
Paaiškinkite: ką ir kur prašote užbetonuoti gamtoje, kur nukasti, o kur pastatyti nereikalingą stulpą, kokiam valdininkui palaižyti užpakalį ir paprašyti malonės.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 06 01:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012 Vas 06 00:06
Pranešimai: 30
Ačiū už tokį didelį dėmesį mano kukliai personai Velouosto forume. Prisijungiau, kad galėčiau pasakyti porą žodžių tiesiai nuo savęs. Neprisistatinėsiu plačiau, nes esu jau "pristatytas" ;-)
Kelių Velouosto dalyvių, kuriuos žinau, asmeniškai buvau prašęs, kad būtų pašalinta tikrovės neatitinkanti melaginga informacija apie mane, Kauno dviračių maratoną ir kitas viename pranešime paminėtas organizacijas. Vietoj melagingos informacijos pašalinimo išsivystė šios diskusijos.
Paminėsiu priežastis, dėl kurių LDB ir aš asmeniškai susilaukėme labai didelio dėmesio iš anonimo "Andriukas dviratukas". Gal tai paaiškins jo rašymo motyvus, kurie, manau, yra pyktis, kerštas ir šantažas.

Andriukas dviratukas (toliau A.D) 2007 m. Lietuvos dviratininkų bendrijos (toliau LDB) tarybos sprendimu buvo pašalintas iš LDB narių remiantis LDB įstatais, nes nuolat viešai platino šmeižikiško ir melagingo, tikrovės neatitinkančio turinio informaciją apie LDB. Tarybai tai pasirodė nesuderinama su LDB nario veikla. A.D reikalavo, kad LDB vykdytų jo "įstatymą". LDB nariams atrodė kitaip ir jie paliko A.D gyventi patį sau su savu įstatymu.
Panašaus turinio tekstus A.D laikė LDB administruojamuose tinklapiuose www/dviratis.lt ir bicycle.lt
Aš 2007 m. gale buvau išrinktas LDB pirmininku ir Tarybos sprendimu A.D tekstai buvo ištrinti iš LDB tinklapių, kaip neturintys nieko bendro su LDB veikla. A.D buvo iš anksto informuotas apie sprendimą ir duota laiko persikelti jo informacijai iš LDB tinklapių kitur.

Atsakydamas, A.D pasiūlė, kad jam būtų perleisti LDB administruojami domenai "dviratis.lt" ir "bicycle.lt", o jei LDB nesutiks pažadėjo, kad "Jei nesutinkate bus visiems tik blogiau.
Mūsų konfliktas kerosis toliau. Dar daug ką jūsų atžvilgiu atliksiu pats ar kiti dviratastai."
Žemiau rasite šį A.D laišką man.

Žinoma LDB nesutiko, ir kodėl turėtų sutikti su šantažu ir reikalavimu kažkokiam asmeniui atiduoti savo administruojamus domenus, kuriais veikia LDB tinklapiai. A.D pažadėjo keršyti. Tą ir daro, remdamasis savo "vertybėmis" :-) A.D panašaus turinio pranešimai apie LDB ir šios organizacijos narius aktyviai liejasi internete. Tai vadinama "žodžio laisve". Įdomi smulkmena, kad nuolat asmeniškai užgauliodamas (su vardais, pavardėmis) jam pažįstamus LDB narius, pats A.D ypač skrupulingai saugo savo anonimiškumą ir niekada po savo rašiniais neprisistato vardu pavarde. Tai tikriausiai irgi "vertybė".
Linkiu tolimesnio gilinimosi į vertybes. Nepamirškite A.D. įstatymo, ten irgi daug vertybių.
http://andrius.konferencijos.lt/istatymas/

Vaizduotei palavinti ir vertybių supratimui praplėsti įsivaizduokite labai panašų į A.D anonimą, kuris remdamasis savais "įstatymais" nusprendžia, kad "esate visiškai susikompromitavę, negalite likti to puslapio tvarkytojai" ir pareikalauja jam perduoti velouostas.lt domeną, maloningai pažadėdamas jums išpirkti kokį nors 'oranziniai-marskinėliai.lt'. ir pažadėtų:
"Jei nesutinkate bus visiems tik blogiau.
Mūsų konfliktas kerosis toliau. Dar daug ką jūsų atžvilgiu atliksiu pats ar kiti dviratastai."

Tada nuolat galėtumėte skaityti anonimo "vertybėmis" grįstus tekstus interneto platybėse apie "velouostas", kokia tai sukčių apgavikų gauja ir kad pvz. Simonas Vaikasas yra "sukčius, apgaudinėja, girtas purkštauja ir pan."

Čia tiesiog vaizduotės lavinimui ir nieko daugiau. Velouostas yra puikus forumas, jūs esate mieli ir šaunūs žmonės, su dauguma jūsų bus malonu gyvai pasimatyti dviračių renginiuose ir kelyje. Atleiskite, kad būsiu retas svečias ir rašytojas šiame forume. Linkiu kiekvienam turėti savo vertybes ir principus, nepasiklysti juose. Sėkmės jums.

Linas Vainius

Tiesiog faktas:
-------------------------------------
Tema:
Siulausi ispirkti jums domena "LDB.LT". O "Dviratis.lt" perleiskit man.
Kas:
Andriukas dviratukas <TGrA@post.5ci.lt>
Data:
2007.11.23 13:47
Kam:
Linas <livana@takas.lt>

Linas wrote:
> LDB Tarybos sprendimu visa tavo informacija [...] bus pašalinta
> iš http://www.dviratis.lt tinklapio po 2007 m. lapkričio 28 d.

Sveikas Linai,

Siūlau: perleiskite man "dviratis.lt" ir "bicycle.lt".
O jums aš išpirkčiau naują domeną:
"ldb.lt", arba "lietuvos-dviratininku-bendrija.lt".
Maksimum išpirkčiau jums 2 domenus - už 2 perleistus.
Toks arba panašus domenas atitiks jūsų pavadinimą, ir neklaidins tautos.

Tai būtų mano paskutinė parama jūsų sukčių organizacijai.

Iš senų (perleistų) domenų "dviratis.lt" ir "bicycle.lt" padaryčiau nuorodą į jūsų naują domeną. Taipogi daryčiau nuorodas į jūsų puslapius, kuriems būtia nurodyti vieta kur jie persikėlė, jei tokių yra.
Viskas atitinka mano siūlymą Nr.8 LDB suvažiavimui.
Mano kritika LDB atžvilgiu išliktų mano puslapiuose. O pirmame "dviratis.lt" puslapyje jūsų nediskriminuočiau.

Aš tiktai išpirkčiau domenus. Domenų tolesnis piniginis išlaikymas būtų jūsų.
Jei jums tinka, galiu skirti ir sudomeną:
ldb.dviratis.lt
Tokiu budu butumet arčiau dviračio, o aš sutaupyčiau pinigą.

Jei nesutinkate bus visiems tik blogiau.
Mūsų konfliktas kerosis toliau. Dar daug ką jūsų atžvilgiu atliksiu pats ar kiti dviratastai.

To išvengti galime tiktai palikus mano puslapius ten kur jie yra, ir padarius į juos nuorodą, iš pagrindinio "dviratis.lt" puslapio.
Kadangi esate visiškai susikompromitavę, negalite likti to puslapio tvarkytojai.

Aš nesutinku, kad LDB toliau uzurpuotų visiems dviratininkams priklausantį "dviratis.lt" puslapį.
Akivaizdu, kad aš, ir naujoji konferencija esame tų "visų" dviratininkų tarpe, bet esame diskriminuojami.
Taipogi neleistina, kad LDB paneigtų savo pačių programą bei nuostatus, ir naikintų iš tokio visuotino puslapio dviratinius siūlymus.

Andrius
----------------------------


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007