Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2019 Gru 12 14:57


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Atsakau iskart uz save. Man prikolna, ka AD raso. As jumora suprantu ir i kliedesius ziuriu kaip i menine kuryba. Taciau kiti zmones, nesupranta jumoro ir viska priima "uz gryna piniga".
Sia tema inspiravo toks laiskas, susipazinkite:

"Laba diena,

Kreipiuosi į jus per šį forumą dėl Velouoste paskelbtos informacijos, kuri liečia mano asmenį. Aš nesu registruotas Velouosto forumo dalyvis, bet suprantu, kad jūs esate ten aktyvūs nariai.

Velouostas.lt paskelbtame pranešime esu apšmeižtas aš, kiti asmenys ir organizacijos, pateikta tikrovės neatitinkanti informacija be jokių tai patvirtinančių šaltinių ir nuorodų.
Turiu galvoje Velouosto forumiečio Andriuko dviratuko (toliau tekste A.D.) pranešimą "Kauno dviračių maratono" temoje.
viewtopic.php?f=16&p=8978&sid=1ccd91d02f16870e00bfdae82df1da6f#p8978

Mes galime ginčytis, diskutuoti ir pyktis dėl požiūrių skirtumų, vertinimų, įsitikinimų, veiklos ir kt.
Bet kai prasideda juodas melas ir purvo pylimas, manau nužengta per toli ir tai visai kas kita. Tokie dalykai vadinasi šmeižtu ir sąmoningu kenkimu.

1. Tame pranešime įvardinta, kad VšĮ "Dviratai" yra eilinė sukčių iš LDB "rankovė": http://andrius.konferencijos.lt/LDB#rankoves
- Asmeninė Lino Vainiaus".

VšĮ "Dviratai" yra pristatyta čia, kol neturi savo oficialaus tinklapio.
http://lt-lt.facebook.com/Dviratai?sk=info
Jos steigėjai yra trys asmenys, iš kurių du neturi nieko bendro su LDB, kažkokiomis "rankovėmis" ir kitokais dariniais. Juo labiau VšĮ statusas yra apibrėžtas įstatymais, tai nėra asmeninė įstaiga. Sukčiavimas yra baudžiamas įstatymais, todėl tokios informacijos skleidėjas turi pateikti tai patvirtinančius teismo sprendimus, arba kreiptis į policiją kad sukčiai būtų patraukti atsakomybėn. LDB, kaip organizacija nėra patraukta jokion atsakomybėn už sukčiavimą ar kita neteisėtą veiklą. VšĮ "Dviratai ir LDB neturi tarpusavyje nieko bendro. Mano, kaip LDB pirmininko (pagal LDB įstatus renkamos pareigybės) ir kaip VšĮ "Dviratai" vieno iš steigėjų ir valdybos nario veiklos yra skirtingos, tarpusavyje nieko bendro neturinčios. Spjaudant ant manęs, spjaudoma ir ant kitų "Dviratų" steigėjų, valdybos narių, "Dviratų" komandos narių, kurie išvis nieko bendro neturi su LDB.
O jei kažkurie iš jų būtų Lietuvos dviratininkių bendrijos nariai, ar tai būtų nusikaltimas ir jau būtų galima ant jų spjaudyti, kaip ant manęs?
Ar Lietuvos dviratininkų bendrijos visi nariai yra sukčiai, ir ką jie sukčiauja? Kurie iš jų yra sukčiai, kurie ne sukčiai ir kas tai nustatė ir turi teisę drabstytis tokiais kaltinimais?
Ar toks melas ir šmeižtas "puošia" Velouostas.lt forumą?

2. Andriukas dviratukas savo pranešime mini, kad "kiekvienas centas, kurį sumokate jam, patenka į sukčių rankas. Yra didelė tikimybė, kad jis bus panaudotas ne pagal paskirtį, švelniai tariant."
Iš turinio suprantu, kad tai liečia mane. Neturu supratimo, apie kokius į mano rankas patenkačius centus kalbama ir į kokių sukčių rankas jie patenka, kaip gali būti panaudoti ne pagal paskirtį? Jei tai siejama su LDB ar VšĮ "Dviratai" veikla, tai LDB ir VšĮ "Dviratai" lėšų gavimas ir panaudojimas yra apibrėžti šių organizacijų įstatais. Apie lėšų panaudojimą sprendžia valdymo organai įstatuose nustatyta tvarka. Finansinės ataskaitos tiekiamos aukščiausiems valdymo organams (suvažiavimui) ir atsakingoms valstybės institucijoms (VMI, Sodrai) nustatyta tvarka.

Todėl tokie teiginiai yra melas ir šmeižtas, nes pateikiami nepagrįsti kaltinimai be įrodymų.

3. A.D. rašo "Vien šių varžybų dalyviai jiems sunešė: 11240 Lt."
Nežinau, kas kam sunešė ir iš kur paimta tokia suma. Galiu tik spėti, kad turima galvoje "Kauno dviračių maratonas'2011". A.D. nėra šio renginio organizatorius, jam nebuvo pateikti jokie finansiniai duomenys ir Kauno maratono organizatoriai niekur neskelbė tokių skaičių. Todėl šie teiginiai nepagrįsti ir neatitinka tikrovės.

Kauno dviračių maratono organizatoriai kiekvienais metais rūpinasi, kad būtų gautos renginio organizavimui būtinos lėšos ir atsako už jų panaudojimą, bei atsiskaito su rėmėjais suderinta ir įstatymų nustatyta tvarka. Kiekvienas žmogus laisva valia gali dalyvauti arba ne renginyje pagal viešai paskelbtas sąlygas ir taisykles.
Visi renginio organizatoriai, rėmėjai, dalyvavimo sąlygos, nuostatai yra skelbiami kaunomaratonas.lt, bet ten nėra A.D. skelbtų teiginių.
A.D. pateikiami teiginiai ir skaičiai yra iš piršto laužtas melas.

4. A.D. meluoja apie renginio rėmėjus, kurių dėka įvyksta šis renginys ir kompromituoja organizatorius neturėdamas tam jokio pagrindo. Tai vertinu kaip tiesioginį ir sąmoningą kenkimą renginiui, jo diskreditavimą. A.D. rašo:
"Tarp rėmėjų jis rašo ir tokį "Dviratinis". Manau tai apgaulė. Manau nieko anas nedavė. Linas Vainius reklamuoja jį pagal pažintis. Apgavo kitus rėmėjus. Konkurentą reklamuoja konkurentų pinigais.".

UAB "Dviratinis" buvo vienas iš Kauno dviračių maratono'2011 rėmėjų, prisidėjęs prie prizinio fondo (vaikams ir mėgėjams) ir tam paskyręs dovanų čekius. Visi jie buvo įteikti renginyje apdovanojimų metu. Tokie nepagrįsti kaltinimai meta įtarimų šešėlį ant Kauno maratono organizatorių, rėmėjui UAB "Dviratinis" ir visiems kitiems maratono rėmėjams; kompromituoja Kauno maratono'2012 organizavimą. Nes šiuo metu vyksta rėmėjų paieška 2012 m. renginiui.

4. Nekomentuosiu kitų A.D. teiginių, kokie jie bebūtų. Tai yra to asmeninė nuomonė ir jo problema.

Nežinau, kokiais tikslais Velouostas.lt forume viešai skelbiamas visas šitas melas ir šmeižtas, bet tai daro tiesioginę žalą Kauno dviračių maratonui, jo organizatoriams VšĮ "Dviratai" ir OSK "Takas" ir rėmėjams.
Tai yra ir Velouostas.lt savininkų ir administratorių atsakomybė, ne vien rašinio autoriaus A.D. Nežinau, koks jūsų santykis su Velouostu, ar esate jo savininkai ar tik dalyviai. Bet esate aktyvūs to forumo nariai ir galite tarti savo žodį dėl Velouoste platinamo melo.

Jūs asmeniškai galite toleruoti šį šmeižtą ir būti jo dalimi. Arba galite padaryti, kad tokia melaginga informacija neterštų Velouostas.lt forumo. Aš tikiuosi, kad toks šmeižto skleidimas nesutrukdys organizuoti Kauno dviračių maratono'2012 ir pakviesime dalyvauti jame visus norinčius dviratininkus. Taip pat ir Velouosto dviratininkus. Kiekvienas galės jaustis ir važiuoti pagal savo sąžinę.


Viso gero, palankaus vėjo ir gero važinėjimo

Linas Vainius
LDB pirmininkas
VšĮ "Dviratai" valdybos narys
(gal kam apmaudu, kad šios organizacijos nesusiję, o aš randu laiko dalyvauti abiejų veikloje, ir tai nėra "asmeninė Lino Vainiaus")

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Lie 10 20:28
Pranešimai: 61
Miestas: Klaipėda
Mes (forumo dalyviai) nelabai teisėjai, kad uždraustume kažkam reikšti savo teisingą arba nebūtinai nuomonę. Forumas nėra uždaras, kiekvienas prisiregistravęs jame gali reikšti nuomonę.

L.V. tik daug šneka, kad A.D. meluoja ar šmeižia jį ar LDB, bet jokių raštiškų ar kitokių įrodymų nepateikia, kurie visiškai prieštarautų A.D. "kliedesiams", taip "nusirisdamas" iki A.D. lygio "kliedesių".

P.S. Asmeniškai man - geriau A.D. kliedesiai, nei L.V. laiškas.

_________________
Specialized Hardrock Disc Gloss Burgundy


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 17:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Kam temos pavadinime parašyta kliedesiai? Kur?

Visiškai sutinku su Vasabi
Vasabis rašė:
Mes (forumo dalyviai) nelabai teisėjai, kad uždraustume kažkam reikšti savo teisingą arba nebūtinai nuomonę. Forumas nėra uždaras, kiekvienas prisiregistravęs jame gali reikšti nuomonę.

L.V. tik daug šneka, kad A.D. meluoja ar šmeižia jį ar LDB, bet jokių raštiškų ar kitokių įrodymų nepateikia, kurie visiškai prieštarautų A.D. "kliedesiams", taip "nusirisdamas" iki A.D. lygio "kliedesių".

P.S. Asmeniškai man - geriau A.D. kliedesiai, nei L.V. laiškas.


Yra kas atsikratė dalyviu Andriukas dviratukas kituose erdvėse nedemokratišku būdu, tai dabar ieško rakščių subinėj ir šiame forume.
Kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę, ir tik pats pranešimo autorius atsakingas už savo teiginius. Be rimtų priežasčių niekas nieko netrins, neredaguos, ir kitaip neįtakos pranešimo.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 17:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
žilas rašė:
Kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę, ir tik pats pranešimo autorius atsakingas už savo teiginius. Be rimtų priežasčių niekas nieko netrins, neredaguos, ir kitaip neįtakos pranešimo.


As irgi uz zodzio laisve. Asmeniskai nepazistu nei Vainiaus nei AD. Ir manes niekas is ju neitakojo, kad sukurti sita tema.
Tiesiog ir anksciau gaudavau laisku, is sio forumo lankytoju, su neigiamu poziuriu i AD.
O, kad AD pastoviai raso nesamones (kliedesius) apie viska, tai cia akivaizdu. Ir pastoviai visur kisa savo ta asmenine kova su LDB, kuri nelabai kam idomi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 09 22:28
Pranešimai: 33
Miestas: Klaipėda
kaip LDB Tarybos narys ir atsakingas už LDB finansų tvarkymą galiu patvirtinti Lino Vainiaus teiginius, kad LDB neturi nieko bendro su Vš.I. "Dviratai" (nei finansiškai, nei organizacine prasme), todėl tai dar vienas įrodymas apie A.D. kliedesius, kuriuos mielai platina šio forumo įkūrėjai ir kai kurie aršus forumo dalyviai. Kaip nebūtų gaila, dėl to nukenčia pačio forumo lankomumas ir populiarumas (sakoma, su kuo sutapsi, toks ir pats patapsi :isveikata: ) , o taip pat ir bendra dviračių kultūra visoje Lietuvoje.

Nėra kvailiau, kai dviratininkai "kariauja" ir skleidžia pakala apie kitus aktyvesnius dviratininkus vietoj to, kad užsiimtų dviračių populiarinimu.

_________________
---
Lietuvos dviratininkų bendrijos forumas - http://forumas.dviratis.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 04 23:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lie 04 14:15
Pranešimai: 126
Miestas: Klaipėda
Aš dažniausiai praleidžiu AD pasisakymus, net neskaitydama. O spręsti ar teršia ar neteršia tie kliedesiai ne mūsų valioj, už tai atsakingi manau forumo moderatoriai ir administratoriai. Kiekvienas pastebime kas ką norime ir atsirenkame tai ko mum reikia.

_________________
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 12 23:09
Pranešimai: 24
AD sita foruma megina paversti asmeniniu saskaitu suvedinejimo vieta. Jis tepa, o gaunasi , kad visi cia skaitantys, rasantys irgi turi toki pat kvapa skleisti. Man tai atrodo keista Velouosto forumui leidziama pavirsti demagogijos ir niekuo nepagristu AD pareiskimu kloaka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 16:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
SauliusR rašė:
, kuriuos mielai platina šio forumo įkūrėjai ir kai kurie aršus forumo dalyviai. Kaip nebūtų gaila, dėl to nukenčia pačio forumo lankomumas ir populiarumas (sakoma, su kuo sutapsi, toks ir pats patapsi :isveikata: ) , o taip pat ir bendra dviračių kultūra visoje Lietuvoje.

Nėra kvailiau, kai dviratininkai "kariauja" ir skleidžia pakala apie kitus aktyvesnius dviratininkus vietoj to, kad užsiimtų dviračių populiarinimu.


Prie ko čia populiarumas?
Kas dėl ko nukenčia?
Kas ką platina?
Prie ko čia bendra dviračių kultūra Lietuvoje?

Tai gal čia ir yra kliedesiai SauliauR kur pats prirašiai? Gal ką nors ir apgausi...gal

Ir dar šis tas pastebėta. Jautriai reaguojama į A.dviratuko pranešimus, į kurios niekam netrukdoma atsakyti, ar ignoruoti, kai tuo tarpu buvo temų propaguojančių antivalstybingumą, Asmens viešą ižeidimą, antisemitinių nukrypimų...to kas ypač netoleruotina-buvo švelniai tariant nusispjauta.
Gainiotis marškinėlių fasono svarbiau nei susirūpinti morale?
Ateina geri dėdės dviratininkai ir ''liepia'' pašalinti dalyvį, nes tai nepuošia forumo.Besidalijant ''pysiukais'' ir pan. ''smailiukais'' pavirsim į....

Tokiems myžk ant galvos,
Jie sakys-o, šiandien lyja.... :!:
G&G sindikato eilutė

Forumas laisvas, ir kitoks nebus niekada. Mažiau verkšlenimo

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 18:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 25 16:32
Pranešimai: 255
Miestas: Klaipėda
Vasabis rašė:
L.V. tik daug šneka, kad A.D. meluoja ar šmeižia jį ar LDB, bet jokių raštiškų ar kitokių įrodymų nepateikia, kurie visiškai prieštarautų A.D. "kliedesiams", taip "nusirisdamas" iki A.D. lygio "kliedesių".


Visų pirmą AD turėtų pateikti raštiškus įrodymus, pagrindžiančius jo teiginius apie Kauno maratono metu surinktus ir ne pagal paskirtį panaudojamus pinigus, nes ką nors kaltinti pažeidžiant įstatymus ir nepateikti jokių įrodymų yra daugiau negu absurdiška.

_________________
www.zygintas.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 05 19:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Žygintas rašė:
Visų pirmą AD turėtų pateikti raštiškus įrodymus
Visu pirma Linas Vainius privalo pateikti įrodymus, kad jį apšmeižė. Kitaip Linas Vainius pats yra šmeižikas.
Žygintas rašė:
kaltinti pažeidžiant įstatymus ir nepateikti jokių įrodymų yra daugiau negu absurdiška

O Ž. privalo lankyti mokykla ir mokytis skaityti. Nes lankyti mokyklą ir nieko nemokėti yra absurdas.

Andriukas dviratukas labai protingai ir išsamiai pagrindė, kad LDB seniau sukčiavo:
http://andrius.konferencijos.lt/LDB
LDB to neišsižadėjo. Daug apgaulių tebetęsia.

Todėl tikėtina, kad apgaudinės ir toliau kitose įstaigose.
Pateikė abejonėms pagrindą ir šiuo atveju.

Be to protinga ir žmogiška būtų apeiti prasikaltusius, ir parodyti jiems nepagarbą.
Su visais blogais žmonėmis taip elgėmės visais laikais. Padarei blogą - pasitrauk.

O to ką jūs rašote, Andriukas nerašė. Reiškia jūs Andriuką apšmeižėte.
Siūlau jums paskelbti savo žinutės paneigimą ir atsiprašyti ko nors.

Šios temos antraštė - klaidinanti.
Nekalbame apie kliedesius. Jų niekas ir neparodė.
Kalbame apie LDB.

Siūlau tem pervadinti:
Lietuvos Dviratininkų Bendrija - apgaulė

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007