v e l o u o s t a s
http://www.velouostas.lt/forumas/

Kauno dviračių maratonas
http://www.velouostas.lt/forumas/viewtopic.php?f=16&t=427
Puslapis 112

Autorius:  garas [ 2011 Bal 24 23:47 ]
Pranešimo tema:  Velouosto komanda

Kadangi jau vyksta registracija į Kauno maratoną, pats laikas išsiaiškinti kiek žmonių važiuos ir kiek iš jų norės važiuoti už Velouostas.lt komandą. Būtų neblogai, kad visi važiuojantys kaip nors apie tai paneštų ar šioje temoje, ar man per AŽ. Kiek supratau iš nuostatų, kad važiuoti kaip mėgėjų komandai mums reikia bent 5 narių.

Maratono trasos vienas ratas


Taip pat yra siūlymas po renginio, pernakvojus Kaune, per kitą dieną (ar per dvi - su kultūrine turistavimo programa) grįžti dviračiais į Klaipėdą. Pagalvokite apie tai.

Autorius:  Doncė [ 2011 Bal 25 11:07 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

klausimėlis Vertėjui ir Martynui S-važiuojat greit ir esat ištvermingi tai gal i komanda? Kadangi aš nusipompinu greitokai tai galėčiau būt atsarginis :twisted: arba paskutinis

Autorius:  Snaczjej Vret [ 2011 Bal 25 14:03 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

Deja dar nesusukęs sau reikiamos bazės, ir iki Kauno maratono nespėsiu pasiruošti. Aš atkrentu.

Autorius:  Vertejas [ 2011 Bal 25 16:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

Aš galvoju apie dalyvavimą šiose varžybose bet kokiu atveju, bet mėgėjų klasėje, nes 80-100km sukti ir neatsilikti nuo lyderio daugiau nei 20min tikrai nesugebėsiu. Važiuoti su komanda - gal ir galėčiau jei komandai aš reikalingas :)
Grįžti iš Kauno dviračiu man patiktų.

Autorius:  garas [ 2011 Bal 25 22:22 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

Visi mes čia taikome į mėgėjų kategoriją, o per 3 val. ~80 km galime pravažiuoti atsipūtę, lyderiai tegul draskosi, mums svarbiausia dalyvauti.

Autorius:  Martynas [ 2011 Bal 26 13:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

ištikrujų aš dar nesurinkau 1 bazės, bet dar laiko yra pasiruosti 2savaitės. didžiausia problema matau tame kad man reikia gryžti sekmadieni namo. O ir iš šeip mano visas dviratizmas yra savo malonumui, nesiekiu rezultatų bent šiais metais, tad neturiu tikslo važinėtis po Lietuva i varžybas. :guscioja: Klaipėdos maratone sudalyvausiu. Kaip ir keliuose renginiuose vykstančius mūsų krašte. Vienas iš jų balandžio 30 HBH krosas.

Autorius:  garas [ 2011 Bal 27 16:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

Kol kas vis dar laukiami norintys važiuoti į Kauno maratoną, trys komandos nariai žodiniu apsitarimu lyg ir aiškūs: aš, simas ir Vertėjas. Doncė?- dar negavau asmeniško patvirtinimo. Primenu, kad komandinei įskaitai reikėtų registruoti 5 komandos narius. Gali važiuoti ir merginos, labai tiks komandinei įskaitai.

Dar pasiaiškinau dėl ratų ir grupių starto. Norint važiuoti 10 ratų – startas sporto grupėje 10:30 val., norint važiuoti 4 ratus – atskiras startas mėgėjų grupėje 15:15 val., taip pat galima startuoti ir pradedančiųjų grupėje ir važiuoti 1 ratą.

Mėgėjų komandinėje įskaitoje skaičiuojami visų komandos narių visuose skirtinguose važiavimuose pravažiuotų ratų skaičius.

Kadangi dėl 30 km maratono važiuoti į Kauną lyg ir neapsimoka, siūlau tiems kas pasitiki savo jėgomis startuoti sporto grupėje ir bandyti važiuoti 10 ratų, bus sunkiau, bet ir įdomiau, gal ir saugiau. Mėgėjų grupės startas kartu su jaunučiais, kurių dar maža patirtis ir gali būti problematiška dėl visokios grupės drausmės nebuvimo, o tai ir didesnė griūčių rizika. Bet vienu ir kitu atveju nėra ko lygiuotis į lyderius, laisvai galima distanciją važiuoti savo tempu, tokių, manau, bus daugiau ir jie sudarę savo ramesnę grupė drausmingai mins iki finišo.

Registracija internetu baigsis gegužės 9 d. 12:00 val. (bus galima registruotis ir starto vietoje, bet bus didesnis startinis mokestis), tai dar šiek tiek laiko yra apsisprendimui, bet nevalia miegoti.

Gaila, kad martynas s nenori sudalyvauti šiame maratone, nes matau, kad vaikinas turi visus duomenis ir sveikatos gerai minti. Gal, Martynai, dar persigalvosi?

Autorius:  Vertejas [ 2011 Bal 27 16:40 ]
Pranešimo tema:  Kauno dviračių maratonas

Cituoti:
Finišas visose grupėse uždaromas po greičiausiai distanciją nuvažiavusio dalyvio finišo laiko, leidžiant prieš nugalėtoją važiuojantiems dalyviams pabaigti ratą per 20 min. Laikas ir rezultatai skaičiuojami visiems iš eilės po lyderio laiko


Manau, kad del 30km gal ir neverta vaziuoti, o 80 km nespesiu i finisa niekaip.

Autorius:  garas [ 2011 Bal 27 16:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

Kiek spėsim, tiek užteks...

Autorius:  Doncė [ 2011 Bal 27 16:54 ]
Pranešimo tema:  Re: Velouosto komanda

pons treneri, aš važiuoju,smarkiai nepykit jei atsiliksiu nuo grupės bet važiuoju tik da nezinau kaip ir su kuo, kiek km važiuot sporto grupėj? 80km? nes aš planavau mėgėju t.y. 30km ar panašiai

Puslapis 112 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/