Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 12:51


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 20 18:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
Na man tai visai nieko atrodo...gal todel kad matau vizija kaip atrodys kai pabaigsiu :roll: ne labai standartini fiksa cia konstruoju nes surinkineju is tokiu daliu kurias turiu ir ziuriu kas gaunasi siaip fiksus visi daro is sportiniu dviraciu su didesniais ratais o mano buvo kalnu dviratis su 26 coliu ratais bet esu mates internete ir visokiu kurioziniu fiksu pvz kaip remas sportinio dviracio galinis ratas 28coliu o priekyje 24 coliu ir dar vairas plentinio tai ziurisi irgi...nelabai. Atrodo kad labai nepatogu turetu buti. Beto as esu mates viena kita kalnu dvirati "uzfiksuota" ir dargi su lietnykais man tai ziurejosi neblogai. Kaip sakoma skonio reikalas :) ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 20 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Nestandartinio fixo idėja pilnai gali gyvuoti, tuo labiau, kad tinkle ir gyvenime galima rasti tikrai vykusių pavyzdžių. Tik man įdomu, kokiu būdu ant šių žymių lietračių bus užfiksuotas dantratis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 20 23:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
kai nuemiau situs ratus nuo savo mongoose numeciau i kampa galvodamas kadanors padaryt su jais fiksa nes ratai netiesus ir neradau kas istiesins ir fiksui stabdziai nenaudojami (dazniausiai) tai gali buti truputi kreivi nieko cia tokio bet reikes ieskot kokiu tekintoju kad istekintu kazkokia tai detale kuria uzsukus vietoj zvaigzduciu kasetes ant tos detales butu galima fiksuoti zvaigzdute ir dar ta detale kazkaip pritvirtint kad sukant atgal pedalus neatsisuktu visas sitas reikalas...pasirodo kad yra jau kazkas padares tokia detale ir parduoda :) atsitiktinai rades nusipirkau ir laukiu kada man atsius :uzsisvajojes: aprasyme buvo parasyta kad epoksidiniai klijai bus prideti kad uzsukus priklijuot prie rato "amzinai"


Prikabinti failai:
hub adaptor.jpg
hub adaptor.jpg [ 85.1 KiB | Peržiūrėta 8729 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 20 23:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
LinoBrolis rašė:
...atsitiktinai rades nusipirkau ir laukiu kada man atsius :uzsisvajojes: aprasyme buvo parasyta kad epoksidiniai klijai bus prideti kad uzsukus priklijuot prie rato "amzinai"

Būtinai parašyk, kaip seksis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 23 17:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
smagu stebėti užgimstant kažką tokio stichiško ir gaivališko :isveikata:

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Bal 23 19:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
Cia pirmas mano fiksas ir planuoju kad bus ne paskutinis :roll: del spalvos sakiau kad nupurksiu baltai ir galvosiu ka toliau daryt ir dabar jau nusprendziau kad baltos spalvos neliks o bus kai kas originalaus nesakysiu kas tokio konkreciai teks kantriai palaukt 8-) o ir ratai bus nebe sitie o "paprasti" su 32 stipinais nes nederes prie mano sugalvotos isvaizdos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Geg 04 00:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
surinkau tik pasiziuret bendra vaizda nes neiskenciau kol pabaigsiu rema dazyt ir dekoruot :roll: purksti labai nesiseke tai su teptuku letai ir labai atsargiai dazau. yra toks dalykas jei kasnors girdeje esat, šponas mokykloj juo per darbu pamokas dekoruodavau visokias taburetes ir panasius dalykus - labai plonai supjaustytas medis,mazdaug 0,3-0,5 milimetro storio ir atsiminiau kad is seniai turejau kazkur tai susiradau ir sugalvojau kad visai neblogai atrodytu ant dviracio-kaip prabangiuose automobiliuse buna naturalaus medzio apdaila 8-) man patinka bet savaime aisku kad atsiras tokiu kuriem nepatiks-nuomones juk skiriasi nesam visi vienodi. rema dar reikia pabaigti bet liko tik vienur kitur padailinti ir nulakuoti ir pakeisiu vairo isneseja nes dabar "pasiskolinau" nuo kito dviracio tik paziuret kaip mazdaug atrodys bendras vaizdas ir ratai bus kiti kuriuos surinksiu su "rusiskiniais" ratlankiais 26" 590 dydzio. balneli keliu dienu begyje uzsisakysiu ir liks tik laukti o lauksiu tai turbut labiau nei kaledu nes bus ne siaip sau :uzsisvajojes:


Prikabinti failai:
Logo.jpg
Logo.jpg [ 91.82 KiB | Peržiūrėta 8649 kartus(ų) ]
pixie (2).jpg
pixie (2).jpg [ 129.34 KiB | Peržiūrėta 8649 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Geg 04 08:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Pradžia nebloga, tik kažko mažas tas dviratis atrodo, ar tik neišeis kažkas panašaus į tai?
Paveikslėlis
Gal dabar taip atrodo dėl standartinių 26 colių ratų, kai užsidės 590 su padangomis, turėtų kitaip atrodyti. Vairas liuks, geros formos, tik tą amortizuojantį balnakotį mesk lauk.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Geg 04 10:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
:lol: na ne visai toks mazas. ziurint i plika rema tai atrodo isvis maziukas bet pasimatavus su tokiu ilgu isneseju visai patogus. internetas man parekomendavo 60cm rema pagal mano 188cm ugi o sita pamatavau 55cm tai galvojau kad nedaug truksta nors ka as zinau gal 5cm vis delto ir nera toks didelis skirtumas bet sedisi patogiai reiks dabar laukti kol pabaigsiu ir isvaziuosiu pasivazinet-bus matyt kaip vaziuosis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pixie project
StandartinėParašytas: 2012 Geg 04 11:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
balnakotis eis lauk kartu su balnu kai gausiu ta kuri esu sugalvojes isigyti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007