Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 14:53


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Vas 12 20:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
:lol:

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 16 01:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
čia lapinas, paskui kurį mano žuvėdriukas sekė ir kelmą pagavęs snapą sulankstė. Tas lapinas nuveda į romantiškus miesto užpakampius, gūdžias miško tankmes, ko niekada nepatirsi su mtb 'sportsmenais' ar panašiais sezonininkais. Laimingas miškinukas, netgi per miestą pervažiuoja beveik neprisilietęs prie betono.

Tik tas technokratinis spalvinimas man visada atrodė sunkiai suderinamas su ta miškine dvasia. Ir per daug švarus šitose foto.

Kas dėl technikos, tai turbūt vienintelis man žinomas dviratis, kuris tobulinamas ne tuo, taip vadinamu "upgradinimo" principu, o priešingai.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 17 08:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 09 18:03
Pranešimai: 347
Miestas: Klaipeda
simas rašė:
.... ko niekada nepatirsi su mtb 'sportsmenais' ar panašiais sezonininkais....

Simai, tau neatrodo, kad po tokiu pasisakymu siame ir taip sunkiai alsuojanciame forume, gali likti na max. su trejais dalyviais?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 17 13:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
:lol: Na tamsta esi jautrus. Lapinas su visais taip ir važiuoja-atvažiuok ir tu, jei nebijai išsitepti :mrgreen: Esam nepunktualūs, dažnai pavėluojam grįžti. Numatyto maršruto irgi nesilaikom. Tai ką, blogai būt nesportininku?

p.s. nipeli, tau irgi skaitlingumas reikšmingas? kvėpuoja forumas gerai-be panikos (zirzi, ir zirzi) :ruko:

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 17 14:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 09 18:03
Pranešimai: 347
Miestas: Klaipeda
Atvaziuociau, tik beda, nu ziauriai neapkenciu nepunktualiu. Taip kad vazinesiu su "sporcmenais".


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 21:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
simas rašė:
Kas dėl technikos, tai turbūt vienintelis man žinomas dviratis, kuris tobulinamas ne tuo, taip vadinamu "upgradinimo" principu, o priešingai.


Dar vienas tobulinimas ''priešingu'' principu.
Dėkingas nipeliui, kurio dėka atsikračiau ''tobulos'' hidraulinės stabdžių sistemos. Tamsta pardavė avid bb5, mechanika.
Be pagrindinio pliuso - paprastumas (laaabai gerai) Mechaniniuose pastebėjau, ir dideles derinimo galimybes. T.y. labai lengva pagal poreikį susireguliuoti stabdžius, ko pasekoje dozavimas, ir nuspėjamumas stabdant nelyginamas su nervinga, itin jautria hidraulika.
Kita vertus nesunku ir atsiliepimų buvo paskaitinėti apie bb5, bb7, ir ką?...nieko blogo nepaskaičiau.
Profams nesiūlau - nelygis

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 23:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
tai kaip suprantu perėjai prie mechanikos dėl to, kad hidraulika per jautri ar dar yra kitų priežasčių? Aš asmeniškai savo elixir r'ais patenkintas, uždėjau prieš 2 sezonus ir iki šiol nieko nedaryta ir galėčiau nieko toliau nedaryt, tik reiktų iš priekio permest kaladėles į galą, nes priekyje mažai sudilę, o gale jau į pabaigą. Dėl jautrumo, tai visada galima dėt mažesnį diską, tarkim kad ir 140mm. Mano elixir'ai buvo su 203mm diskai komplekte, tai to jautrumo gal kiek per daug buvo, dabar stovi 160mm, tai pats tas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 27 23:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 15 19:08
Pranešimai: 36
Kaškaip Žilai manes tavo hidraulika nesužavėjo , labai jau mano manymu "trupas" o ne stabdžiai buvo , gal vis dėlto reikejo pabandyti kitokia hidraulika ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 28 13:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Esmė ir buvo paprastumo gaudymas.
Dexton rašė:
Dėl jautrumo, tai visada galima dėt mažesnį diską, tarkim kad ir 140mm. Mano elixir'ai buvo su 203mm diskai komplekte, tai to jautrumo gal kiek per daug buvo, dabar stovi 160mm, tai pats tas.

Žinoma galima. Tik mažiau nervingi, lieka mažiau efektyvus. Mechanikoj atvirkščiai, dabar galiu kad ir 203mm susidėti, dozavimas lieka visiškai kontroliuojamas.
Na aišku, gerai kad Tau viskas tinka. Nesakau kad hidraulika blogai, gerai kai jums nieks nelūžta.
Andriuha123 rašė:
Kaškaip Žilai manes tavo hidraulika nesužavėjo , labai jau mano manymu "trupas" o ne stabdžiai buvo ,

Apie savo buvusius stabdžius, tai aš visai tyliu. Prieš būnant negyvais, jie buvo perdaug nenuspėjami, tarpais tarp stabdymo, ir rato blokavimo. Primygtinai rekomenduoju niekam neprasidėti su Magura julie modeliu.
Andriuha123 rašė:
, gal vis dėlto reikejo pabandyti kitokia hidraulika ?

Turėjau galimybių išsibandyti įvairių modelių, faktas galvojau apie kitokias hidraulikas.
A va matai pasibandžiau mech. avid, ir isitikinau, kad tas velnias nėra toks juodas kaip paišo.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 28 22:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Koks sekantis žingsnis? Grįžimas prie V-brake?
Jei labai paprašytum, galėčiau padaryti dviratį panašų į 80-jų Litorinos kroso aparatą ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007