Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 25 22:02


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Lap 12 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Andriukai, fitnesas- yra plentinis dviratis su tiesiu vairu. O ATB savoka yra labai plati, juo galima pavadinti dauguma dviraciu.
Maniskio remas specialiai sukonstruotas Oliverio http://www.occp.de/ dviraciu krosui ir turi visus krosinio dviracio pozymius.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Lap 16 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lap 15 14:55
Pranešimai: 20
Miestas: Memel
Puikus pasirinkimas ir taip tai tikras krosinis dviratukas! Naujam sezonui pats konstruosiu krosinuką (tik su diskais), dėl tų pačių išvardintų priežasčių :)

Andriukas dviratukas rašė:
Morkavo linksta balno kotas. Ar tai nereiškia, kad jis turi būti trumpesnis, o rėmas didesnis.


Nelinksta :lol: O tai išskirtinis Thomson (http://bikethomson.com/) dizainas ;)

_________________
Specializuota dviračių parduotuvė bike PRO http://www.bike-pro.lt
Custom Ti Cycles Wittson http://www.wittson.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kreivo nėra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 17 02:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Neradau aš ten kreivų kotų.

žygfrid. Ar tu pirkai OCCP iš jo paties, ar iš kažkur kitur?

Nesutinku, kad jis Cyclocross. Bet gal tai skonio reikalas. Kas ką naudoja krosui, tas tą ir vadina šitaip. Su riedučiais irgi įmanoma.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kreivo nėra
StandartinėParašytas: 2011 Lap 17 16:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
Andriukas dviratukas rašė:
Neradau aš ten kreivų kotų.

žygfrid. Ar tu pirkai OCCP iš jo paties, ar iš kažkur kitur?

Nesutinku, kad jis Cyclocross. Bet gal tai skonio reikalas. Kas ką naudoja krosui, tas tą ir vadina šitaip. Su riedučiais irgi įmanoma.


surasim už tave http://bit.ly/voZXzW
visai gražūs kreivi kotai, bet jaučiu ka toks sulūžtų greit, nes ir taip sulinkęs, ajo? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Lap 17 19:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
:lol: Ajo, lūžta Andriukui Dv. ir i jį panašiems (ašn ir iš tų), super lengvos ir mandrios dalys, dėl to,kad ne visi keičia dalis, vos tik ką SRAM ar SHIMa naujo išleido.REKLAMOS AUKOS

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kotą sulenkė tyčia
StandartinėParašytas: 2011 Lap 19 17:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Jūs apgavo. Kažkoks žioplys sulenkė kotą ir jums pardavė.
Aš irgi turiu plieninį sulinkusį nuo "Turist". Parduočiau brangiai. Juk jis lenktas, reiškia "firminis", "geras".

Tarkim gamintojas sulenkė kotą. Bet jis pamiršo atlenkti kabę. Ji pasvyro kartu su kotu. Reiškia pavyro ir balnas. Pakeisti kampą galima. Bet visas pokyčio ruožas - pasvyręs. Reiškia viena kryptimi jis sumažėjo. - Atvirkščiai negu rašo sulenktas prekeivis, neva ruožas didelis.

Galima kotą dėtį į rėmą visom pusėm. Todėl pasvyrimo ruožas irgi slenka į visas puses.
Bendras ruožas gaunasi labai didelis.
Bet jokia padėtis - netvirta, išskyrus vieną: pasverta atgal. Jei pasversi pirmyn ar į šoną, jis atsigreš atgal ir dar apgadinsi.

Visa tai reiškia, kad gaminti lenktų kotų jie negalėjo. Nebent netyčia. Ne tokie kvailiai. Kažkas sulenkė ir jūs apgaudinėja brangiai.
Tuo įsitikinau ir gamintojo internete. Ten lenktų kotų nėra.

Ar jie negamina stipinų lenktų, arba suktų?
Lenktų ratų?.. Su tokiais būtų patogu duobes apvažiuoti.

Aš ir juos sulaužyčiau.
Nežinau kodėl. Gal jūs - ramūs. Gal aš per sunkus. Aš šokinėju gan ramiai. Dažniausiai nešokinėju, jei turiu progą.

Bet aš nesu smarkiausias.
Kartą pardaviau dviratį žmogui, kuris pusantro karto sunkesnis už bet kurį iš mūsų. Įdėjau gerus stipinus, tiesius.
Vėliau jis papasakojo, kad galiniai stipinai vis lūžo. Meistras Rolandas jam vis tiesindavo tiesius stipinus ir dėdavo "lenktus". Bet jie vis lūžo.
Meistras negerino paslaugą. Jis paprasčiausiai pragręžė storesnes skyles įvorėje ir įdėjo storesnius stipinus 3 mm skersmens.

Dabar nebelūžta. Bet jis itin ramiai važinėja. O dabar ir suliesėjo pusantro karto. Tad manau galima tiesius, liesius stipinus jam atstatyti. Storieji sveria perdaug, gal pusę divračio...
papildomas svoris buvo jam gera mankšta. Bet dabar jo kūno svoris jau geras. Tad stipinų svoris nebereikalingas.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kotą sulenkė tyčia
StandartinėParašytas: 2011 Lap 19 22:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Andriukas dviratukas rašė:
Aš ir juos sulaužyčiau.

Andriukai, mes tikime, kad tu viska gali sulauzyti. Bet mes nenusiteike lauzyti savo dviraciu, mes su jeis vazinejame. ;)

Kam reikalingas lenktas balnakotis as nelabai suprantu. Nebent zmogus 2 metru ugio ir nera jam dviracio tokio dydzio gaminamo. Arba ateina ziema- plentinio tipo dviratis, kurio didele apkrova eina ant priekinio rato ant sniego ne pats geriausias variantas. O uzdejus lenkta balnakoti ir trumpa stema, kazkiek pasikeicia svorio pasiskirstymas.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Lap 20 20:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Na žinai Zygfid, primeni man viena velo pardavėja.
kl-kaip jums taip viskas lūžta?
ats- važinėjam- sakau
dar- tai aš irgi važinėju, maratonose ''netgi''
aš- :roll: na, na
jis vėl- na taip ''mtb''
aš vėl žinoma-bet nekeičiu dviračio kas pusmetį.
Na ne-ne pavydas čia, esmė kad noriu dviratį pagal paskirtį naudoti, ir iš patirties sakau; norint aktyviai, ir dažnai važinėti tikrą xc (ne žvyrkelis ,ar šiaip šunkelis) reikia;
a. Turėti ir išmesti krūva pinigų visokiems xt, xtr xo xx šūdniekiams;
b. rinktis ''kantrias'' detales (nelabai jutau skirtumą tarp deore ir deore xt, ar pan komponentų).
tai va aš, ir dar daug panašių, renkasi b variantą. Nereik manyt kad kiti kvailesni. Skleisk tiesą kurią pats išbandęs. Dabar... nelaužai dviračio, keiti kas pusmetį, ir aiškini kaip TAU niekas nelūžta :galva i siena:
p.s. o čia visai asmeniškumaiNaudokis Lietuvių kalbamtbr forume gali rašyt inglyshhh

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Lap 20 23:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 22 21:50
Pranešimai: 15
p.s. o čia visai asmeniškumaiNaudokis Lietuvių kalbamtbr forume gali rašyt inglyshhh[/quote]

Atsiprašau, už pastebėjimą ne į temą. Nenoriu įžeisti gerbiamo Zilo ir perdėm moralizuoti. Vis tiktai prieš ragindami rašyti lietuviškais rašmenimis, matyt turėtumėm ištaisyti gramatines ir kalbos klaidas žinutėje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Lap 21 00:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Supranti Zilai- tu vazineji savo XC po miska, tai nieko nuostabaus, kad kazkokios dalys luzta.
Jeigu Andriukas vazineja tasemis apsikroves irgi gali jam kazkas suluzti. Bent jis taip teigia.
As vazineju po asfalta ir man niekas neluzta, nebent dyla.
Turiu kaime kitaiska dvirati 15 metu senumo- veikiantis ir naudojamas. Dar mtb turejau 10 metu isvazinejau, kol pradejo byreti dalys. Bet nesuluzo. Tai nesakyk, kad as visad keiciu kas puse metu. O del tu prabangiu daliu- jei tureciau babkiu, tai tokias ir deciau. Ne visiems norisi su Zaporozieciu vazineti, kai gaminami Mersedesai. ;)

ps: del lietuvisku raidziu, tai jos tik literaturos mokytojoms aktualios, siame amziuje internetine visuomene atsisake tokio dalyko. As verslo laiskus rasau tik lotyniskomis raidemis ir nematau problemos, kam reikia perskaito.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007