Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 19:08


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 08:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Kov 03 23:56
Pranešimai: 33
Miestas: Klaipeda
Jokio gailescio.

http://smotri.com/video/view/?id=u19656521c1b


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 08:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 19 09:19
Pranešimai: 8
Per siaurai į viską žiūri, Simai. Ir net nežinodamas ar mano turimas dviratis švarus ar ne, tu jau mane išvadinai vagių rėmiku, o patį dviratį vogtu...
Galėčiau ir aš kokią diagnozę tau nustatyti, bet nesu gydytojas ir su tavo ligų istorija nesusipažinęs, tad gal nenustatinėsiu. Sėkmės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 08:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 19 09:19
Pranešimai: 8
simas rašė:
JDM rašė:
P.S.S. Sutinku ir pritariu pasiūlymui forume pristatinėti tik legaliai (ir būtinai su dokumentais) įsigytus ir turimus dviračius.

Manau, kiekvieno asmeninis reikalas, kaip save ir savo dviračius pristatome šioje skiltyje. Tačiau nereikia stebėtis jog kartais iš bendruomenės nesulauksite pagarbos, ar liaupsių, nes daug kam dviratis gali reikšti daugiau nei, nesvarbu iš kur paimtas, dalių kratinys.


Dėl šios dalies, tai iš vis nebeaišku tavo pazicija: dviratis be dokumentų vogtas. Bet dviračius pristatinėjam kaip ir kokius norim... jei aš pirkau dviratį be dokumentų iš kokio nors asmens, dalyvaujančio forume, manyk dviratis švarus, nors ir be dokumentų, nors ir to asmens nepažįstu, nes forume dalyvauju (tarkim) kokį mėnesį laiko... tad vėl neaiški to dviračio kilmė... Tik popierėliai yra laisvė į šviesų ir draugišką rytojų, visi kiti - vagiai ar šiek tiek lengviau - vagių rėmėjai.

Sorry - pasaulėžiūra per siaura. Ebay - vagių irštva, nebandykit nieko pirkt iš ten, nes būsit vagių rėmikais.

Nebūkim naivūs ir nusiimkim tuos rožinius akinius.


P.S. Dviratį liaupsint - kvaila. Ypač kai jis surinktas gamykloje. Jei tai konkretaus asmens kūrybos vaisius - tuomet kita kalba. Savo įsigytą dviratį patalpinau, nes tikėjausi susilaukti patarimų kuria kryptimi ir kokiais sprendimais būtų galima jį patobulinti. O likau vagių draugu. Smagu!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 10:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
o kas blogai jei pristatinės dviratį be dokumentų ? nuo to visiems tik geriau.
Jei jis vogtas, praradęs žmogus gal jį suras...
Šiaip jau kokį ketvirtą syki sakau, labai nesamoninga tema, deja kaip suprantu jos net nesiruošia ištrinti... nu tai toliau šikit forume, tai kaip buvo 20 pastovių lankytoju, jų ir nedaugės...

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
verčiate mane kartotis ir kartotis
JDM rašė:
Ir net nežinodamas ar mano turimas dviratis švarus ar ne, tu jau mane išvadinai vagių rėmiku, o patį dviratį vogtu...

ne tik aš bet ir pats žinojai kad tavo dviratis iš skelbiu.lt, ir tai nėra švaru. Cituoju paties tekstą, kurį ištrynei:

JDM rašė:
Taip dviratis be dokumentų ir t.t. (šiaip esu gana prieš tokių daiktų įsigyjimą). Tačiau, kadangi [.....] nusprendžiau nusižengti kažkiek savo principams...


aišku, pagal tam tikrą "logiškai realistinę" filosofiją skelbiu.lt ir apskritai vogti dviračiai gali būti traktuojami kaip "švarūs". Bet ne visiems.

JDM rašė:
Dėl šios dalies, tai iš vis nebeaišku tavo pazicija: dviratis be dokumentų vogtas. Bet dviračius pristatinėjam kaip ir kokius norim...


ko nesupratai? Prisistatinėti save/ savo dviratį gali kaip nori, kokį norį.. kas gali uždrausti žmogui prisistatyti..? kad ir (pavyzdžiui) vagimi? Velouoste draudžiama tik prekyba neaiškios kilmės dviračiais.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Geg 19 09:19
Pranešimai: 8
Deja, jūs taip pat nevengiate versti kartotis...

Aš nerašiau, kad pirkdamas dviratį žinojau, kad jis nešvarus. Jei būčiau žinojęs tikrai būčiau nepirkęs, tačiau pardavėjas ir pati dviračio komplektacija man nesukėlė nešvaraus dviračio įtarimo, todėl ir pirkau. (Anksčiau nerašiau, tai paminėsiu dabar - tikrai žinau ką reiškia kai iš tavęs pavogia dviratį, ir net ne vieną..)

Jei dviratis yra vogtas (įdomu iš kur tai žinai), tuomet jį ir reikėtų vadinti tokiu, o jei nežinai, derėtų apsiriboti tokiomis sąvokomis kaip "galimai", "galbūt", "tikėtina"...

Skelbiu.lt, ebay ir kiti panašaus pobūdžio puslapiai, ne diagnozė!

Dėl dviračių pristatinėjimo - mano atveju nei vienas iš jūsų nežino iš kur ir kaip tas dviratis keitė šeimininkus (apart paskutiniojo, t. y. mano atvejo), o diagnozę ne iš vieno jūsų jau gavo.

Tai paskutinis mano pranešimas. Sėkmės visiems. Su šiuo forumu tenka atsisveikinti dėl vieni kitų nesupratimo, nenorėjimo išklausyti ir tolerancijos nebuvimo.

:atsiprašau: kad užsukau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 18:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
:ploja: :ploja: :ploja: :ploja: Kažkaip tokios baigties ir tikėjausi... dar padiskutuokit dar ir kiti pradės nebesilankyti...

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Geg 24 18:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Ir išvis, Jūs žinot apie dviračius, kai jais domites, o kaip paprastas žmogelis nesidomintis mato skelbimą: "geras dviratis 500lt." tai ir perki matai graži spalva, neatrodo kinietiškos dalys ir perki.
ką tu nesidomintis dviračiais gali žinoti kad jis per pigus? kai senukuose naujus pardavinėja už tiek pat "kalninius" "turistinius" ir t.t dviračius ?
Čia tiek didiesiems šlamto kaupėjams klausymas? Ar turite dėžę nuo telefono? Aš ją išmečiau, tai savo telefono galėsiu net nepardavinėti, nes jis jau vogtas...
Baigės garantija ir meti dokumentus lauk, kad šlamšto namie nekaupti, ne visi čia šlamšto kaupikai, tai nereiškia kad jie vagys...


Tai kai toks naujas lankytojas ateis į forumą, iškart išbaninkit. nevarkit rašinėti žinučių kol jis pats išeis...

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Bir 08 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Kov 19 09:51
Pranešimai: 89
Miestas: Klaipeda
:lol: nu jus cia stumiat :)
As pirkau savo CRS'a kazkur pries 3-4 metus is GerasDviratis parduotuves Vilniuje :) Tikiu, kad jie tai patvirtintu pagal remo nr. Net policijoje registruotas jis, bet dokumentai velniai zino kur. Jei nuspresiu ji parduoti - negalesiu nei i gd foruma deti, nes nera dokumentu :) O tas, kuris nusipirks is skelbiu.lt - bus vagiu remejas, as automatiskai tapsiu vagimi :)
Taip pat budamas vokietijoje is zmogaus nusipirkau naudota Radona, dokumentu negavau - vagiu remejas..
O plentinis pirktas is dviraciu trenerio Klaipedoje dar sia vasara.. spekit? Taip - ir vel be dokumentu..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galbut vogtas dviratis..
StandartinėParašytas: 2011 Bir 08 21:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 25 16:32
Pranešimai: 253
Miestas: Klaipėda
Vertejas rašė:
:lol: nu jus cia stumiat :)
As pirkau savo CRS'a kazkur pries 3-4 metus is GerasDviratis parduotuves Vilniuje :) Tikiu, kad jie tai patvirtintu pagal remo nr. Net policijoje registruotas jis, bet dokumentai velniai zino kur. Jei nuspresiu ji parduoti - negalesiu nei i gd foruma deti, nes nera dokumentu :) O tas, kuris nusipirks is skelbiu.lt - bus vagiu remejas, as automatiskai tapsiu vagimi :)
Taip pat budamas vokietijoje is zmogaus nusipirkau naudota Radona, dokumentu negavau - vagiu remejas..
O plentinis pirktas is dviraciu trenerio Klaipedoje dar sia vasara.. spekit? Taip - ir vel be dokumentu..


Negalėsi pykti, jeigu koks nors žmogus mąstydamas taip pat kaip tu, iš pacuko nusipirks iš tavęs pavogtą dviratį. Jis tikrai bus nekaltas, kad dviratis neturi dokumentu, ir jam mažiausiai rūpės ar tas dviratis vogtas ar nevogtas.

Vertejas rašė:
O plentinis pirktas is dviraciu trenerio Klaipedoje dar sia vasara.. spekit? Taip - ir vel be dokumentu..

Jeigu policininkai veža kontrabandines cigaretes, tai dviračių treneriui tikrai nebus sunku parduoti vogtą dviratį.

Pirkdamas vogtą dviratį, tu paskatinį vagį tęsti savo amatą, ko pasekoje tu gali būti apvogtas to paties vagies, kurio dėka pigiai nusipirkai naują dviratį.


gora rašė:
Ar turite dėžę nuo telefono?

Taip, turiu. Joje laikau visus smulkius daiktus susijusius su telefonu. Dėžutė man užima labai mažai vietos, todėl jos visai nepastebiu, O kai prireikia, kokios smulkmenos nuo telefono, tai žinau kur ją rasti.
Jeigu teigi, kad visi esam apsikrove šlamštu, tai gal matei, kaip mes gyvename???

_________________
www.zygintas.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007