Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 15:11


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 24 00:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gru 24 00:14
Pranešimai: 7
Na, aš dabar važinėju su tokiu lenkišku dviratuku. Jis iš vienos pavaros perdirbtas į 3 -jų vidinių pavarų. Jei krizė neprispaus smarkiau, planuoju įsidėti 7 arba 8 vidinių pavarų stebulę. Tiesa, dabar gyvenu Šilutėje, o nebe Klaipėdoje ir pavydžiu klaipėdiečiams jų dviračių takų gausumo. Šilutė šioje srityje gerokai atsilieka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 24 00:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gru 24 00:14
Pranešimai: 7
Jis toks.


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Maniškis
Mano.JPG
Mano.JPG [ 120.04 KiB | Peržiūrėta 21437 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 26 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Taigi čia pirmas dviratis mūsų galerijoje. Sveikas atykęs.
Dėl pavarų, man užkliuvo tai ką Vikipedija rašo - 3 vidinės pavaros turi mažesnę trintį nei išorinė sistema. Keista, bet galima spėti, kad dėl jos paprastumo taip ir yra.. Su 3 pavarom važinėjau labai kalnuotoje ir vėjuotoje šalyje į darbą, ir neatrodė, kad kažkas galėtų būti geriau. 7-8 vidinių sistemos nebandžiau, bet daug atsliepimų jog lengvai apčiuopiama didesnė trintis.
O dėl dviračių takų Klaipėdoje, tai nevisi jais patenkinti, nes jie atima teisę susisiekti gatve, kas galbūt galėtų būti patogiau ir gal netgi saugiau. (Kitoje temoje apie tai diskutuojame).

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 26 19:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gru 24 00:14
Pranešimai: 7
Pas pažįstamą dviračių pardavėją turėjau galimybę išbandyti kelis vidinių pavarų variantus. Kad 7 - 8 pavaros turėtų didesnę trintį, nepastebėjau. Jos labai patogios. Pagal pojūčius atitinka 18 - 21 išorines pavaras (ten kai kurios kombinacijos duoda tą patį rezultatą). O, kad 7 - 8 pavarų stebulė gerokai sunkesnė, tai tiesa. Bet, miesto dviračiui tai neturėtų būti problema, nes vien termosas su litru arbatos sveria panašiai. Sportinio stiliaus ir ekstremalaus važiavimo mėgėjams ir šiaip greičio entuziastams vidinės pavaros vargu ar tiks. Bet nuolatos paprastai važiuojant mieste, jos pasiteisina. Ypač, kai tenka važiuoti skirtingomis dangomis, neretai per balas ir purvynus.

Tai ką rašau, labiausiai tinka mano sąlygomis ir aplinkybėmis. Nesu nei vienos sistemos fanatikas, tiesiog šiuo momentu man tai patogiausias pasirinkimas. O mano rašliava, gal padės kitam pasirinkti, kas labiau tinka vienomis ar kitomis sąlygomis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 28 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lap 12 14:25
Pranešimai: 78
Miestas: Klaipėda
Sveikas prisijungęs. Sutinku, miesto dviračiui vidinės pavaros labiau tinka. Klausimas tik ar verta tau dėti į tą dviratį 7-8 pavarų stebulę? Užmečiau akį į katalogus- Nexus stebulė nuo ~300 Lt (7 pav.) iki ~475 Lt (8 pav.). Dar plius nauji stipinai, perstipinavimas, rankenėlė, darbas... Be to 3-ų pavarų sistemos patvaresnės (nes žymiai paprastesnės). Mano manymu tikrai neverta švaistyt pinigų. Važinėk su tokiu koks yra dabar, normalus miestinis dviratis ir tų 3 pavarų pilnai užtenka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 29 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gru 24 00:14
Pranešimai: 7
Gerbiamas Valdai, ne Jūs pirmas man taip patariate. Bet su 7 - 8 pavarom važinėti žymiai maloniau. Dar nesu apsisprendęs, pagalvosiu. Ačiū už patarimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 30 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lap 12 14:25
Pranešimai: 78
Miestas: Klaipėda
Už du ratus rašė:
Gerbiamas Valdai <...>

Nebūtina taip oficialiai, visi mes čia savi ;)

O dėl pavarų- jei tikrai norisi miestinio dviračio su 7-8 pavarom tai gal vertėtų ne keisti stebulę, o pasiieškoti kito dviračio? Pavyzdžiui rudenį draugei radau miestinį dviratį su 7-pavarom (Nexus stebulė) už 450 litų, dviratis buvo nuomojamas Lietuvoj, atvažinėjęs vieną sezoną. Kaina gaunasi panaši ar net mažesnė nei vien stebulės ir vargo žymiai mažiau. Jei dėl kokių nors asmeninių priežasčių labai norisi pasilikti dabartinį rėmą tai galima tiesiog sukeisti galinius ratus, perdėti rankenėlę ir turėsi dviratį su 7-iom vidinėm pavarom. Priedo turėsi dar vieną dviratį su trim, jį galima naudoti rudenį/žiemą, kai gaila geresnio dviračio arba tiesiog parduoti ir tokiu būdu sutaupyti pinigų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano dviratis
StandartinėParašytas: 2009 Gru 30 18:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Gru 24 00:14
Pranešimai: 7
Dėl 7 - 8 pavarų dar galutinai neapsisprendžiau. Neaišku, kaip su pinigais bus 2010 - aisiais. Kito dviračio nenoriu, nes prieš pirkdamas šį, parduotuvėje 3 panašius išbandžiau, kol išsirinkau. Dauguma dviračių su vidinėmis pavaromis apkabinėti amortizatoriais, keista rėmo geometrija, netinkamas dydis. Tie vien pažiūrėjus atkrito. O aš norėjau klasikinio dviračio. Kad būtų patogus, nebrangus ir vagių per daug negundytų.

Jeigu viskas bus gerai, ta 400 - 500 litų kainuojanti stebulė - ne problema, juo labiau, kad permontavimas man daug nekainuos. Daugiau pavarų suteikia daugiau patogumo, bet puikiausiai galima važinėtis ir su 3, juk ne kalnuose gyvename. Žodžiu, 7 - 8 pavaros, tai daugiau užgaida, nei būtinybė. O ar pavyks patenkinti savo užgaidą, dar pažiūrėsime. Kitą vertus, tai siekis patobulinti turimą mašiną, juk niekada negali sustoti. Ką gali žinoti, gal kada ir dviratį su 14 - os pavarų legendiniu Rohloff vidinių pavarų mechanizmu pavyks įsigyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007