Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 17:55


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Geg 09 21:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Dexton rašė:
Klaipėdoje vyksiančiame maratone dalyvausi?
ne, neišeis šį kartą.

Dexton rašė:
Kas dėl xt ir xtr, tai xtr gal ir mados vaikymasis, bet xt mano manymu iš shimano(mtb) serijos geriausias kainos/kokybės santykis.
manau kad lx, slx dar geresnis, ypač per nukainavimus ir dar labai žiūrint kokiuose mazguose.
Dexton rašė:
Tik tiek, kad galbūt tokiam dviračiui tas xt ar xtr'as kaip ir nereikalingas.
Kokiam dviračiui? Norint numanyti reikalingas/nereikalingas reikia žinoti kaip šis dviratis naudojamas, ko iš jo tikimasi, ko jam trūksta, ir kuo tas xt ar xtr toje vietoje gali pasitarnauti, ir savo funkcionalumu skiriasi nuo kitų. Dalis šiuo atveju vertinu iš praktinės pusės; čia ne tas atvejis kai ant primytavaus rekreacinio rėmo su klibančiais amortizatoriais primaustyta xt, nelabai suprantant kam tai reikalinga ir ar iš vis tai reikalinga.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Geg 09 23:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
Tavo dviratį ir turėjau omeny, kalbant apie xt ir xtr. Xtr'as tiem, kas skaičiuoja kiekvieną gramą. Kiek teko susidurti, tai bent jau perjungėjai (XT SL-M770) akivaizdžiai geresni už visus prieš juos einančius. O kas liečia kokį priekinį permetėją, tai juntamo skirtumo tarp kokio deore ir xtr nelabai ir bus. XT švaistikliai taip pat verti kiekvieno už juos sumokėto cento, dėl slx nežinau, nes neteko susidurt, bet ten lyg irgi panaši guolių apsauga, tai turbūt tas pats. SLX yra tarpinis variantas, o su tais tarpiniais variantais, tai jau diskusijų klausimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Geg 10 01:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Ka, Andriukui Dviratukui vel kabinejimosi prie visko ruja uzejo? Oij linksmai gyvenat.

Zuvedriukas labai grazus. Ir nuotraukos labai ispudingos (ne ant deziu su salia zmonos nuotrauka :lol: ). Ir as noriu tokios dailios gertuves. Tokia pirkai ar dar ir pats padailinai? Laaabai subtiliai dera prie balto remo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Geg 10 02:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
sutinku. Apie xt tai nebent perjungėjus ir pagalvočiau, kaip apie sklandaus permetimo šaltinį. Vidurinę priekinę žvaigždę keičiu į plieninę nuo pigiausių švaistyklių, aliuminiai man per daug greitai sudėvimi, tad xt šiuo atžvilgiu man neišeitų labai teigiamai įvertinti, na aišku svoris.. Galinis perjungėjas po to kai buvo papuolęs į stipinus buvo pakeistas iš Tiagros į Slx Shadow, skirtumo nepajutau, nors reikia pripažinti konstrukcija pažangesnė. Xt permetėjo ratukai su keramikinėm įvorėm turėjau, labai sunkiai sukosi, dar ir cypsėjo. dabar dedu kažkokius labai pigius su guoliukais. Priekinis perjungėjas buvo kažkos labai pigus, bet bėda kad trynėsi į storesnes padangas, tad buvo pakeistas į plentinį Ultegrą, skirtumo permetime pajutau, bet gal daugiau įsivaizduojamą. Tad tokios smulkmenėlės.

Šiaip dabar viskas nuobodžiai savo vietoje, nieks nepersidevėję. Tai liko tik tik toliau važinėt iki kam eilė ateis.

AkvileT rašė:
Ka, Andriukui Dviratukui vel kabinejimosi prie visko ruja uzejo? Oij linksmai gyvenat.

Zuvedriukas labai grazus. Ir nuotraukos labai ispudingos (ne ant deziu su salia zmonos nuotrauka :lol: ). Ir as noriu tokios dailios gertuves. Tokia pirkai ar dar ir pats padailinai? Laaabai subtiliai dera prie balto remo.

tikrai gražus :velnias: ? Šiaip manasis ir tavo Vita kažkuria prasme giminingi - iš to pačio fabriko. Gertuvę 'adidas' pirkau vienoje 'akropolio' parduotuvėje. Tos juostelės deja jau baigia nusitrinti, labai jau greitai pas mane gertuvės praranda estetinį vaizdą.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pati tokia
StandartinėParašytas: 2010 Geg 22 17:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
AkvileT rašė:
Ka, Andriukui Dviratukui vel kabinejimosi prie visko ruja uzejo?
Jei neturi ką pasakyti, tai prikimbi prie Andriuko. Bet aišku jį patį ir pravardžiuoji.

Aš asmeniškai visiškai palaikau Andriuką. Jis labai teisingai rašo.
O tu rašai neteisingai. Nesakysiu kame.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Geg 24 23:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Chi chi ir nesakyk kame! Ir nesigincysiu. Ir nieko nebesakysiu :D nes beveik nieko ir neismanau :roll: o tu tikrai dazniausiai rasai teisingai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Bir 29 22:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Bir 29 22:06
Pranešimai: 1
Deja jau ir aš galiu patvirtinti, kad šitos šakės tikrai lūžta. Nežinau - atsitiktinumas tai ar ne. Tiesa, atvažinėta buvo daug ir jokių problemų nebuvo. Panašu, kad dabar gaminamos yra tvirtesnės, bent jau vamzdis tikrai storesnis kiek mačiau. Gali būti, kad čia tik tų metų partija tokia, nes naujos jau yra kito gamintojo. Visa kita puikiai laiko, ratlankiai irgi (net atsiveržus keliems stipinams), todėl niekaip negaliu sutikti su A.Dviratuku, kad šitas dviratis yra blogas. O dėl šakės, tai gal kas turit rekomendacijų kur gauti saugesnę analogišką arba lengvesnę šakę? Visam Vilniuj neradau nieko geriau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Vytautas rašė:
Deja jau ir aš galiu patvirtinti, kad šitos šakės tikrai lūžta.
Atsiųsk man e-paštu nuotrauką kas ir kaip lūžo. Įkelsiu į savo puslapį. Puslapio adresą daviau kitoje žinutėje.
Vytautas rašė:
Tiesa, atvažinėta buvo daug ir jokių problemų nebuvo.
Rida matuojama kilometrais, o ne problemomis.
Vytautas rašė:
Gali būti, kad čia tik tų metų partija tokia, nes naujos jau yra kito gamintojo.
Net ir kito gamintojo konstrukcija gali būti ta pati. Kokios plonos vietos ieškoti ir kur parašiau. Ieškok.
Vytautas rašė:
Visa kita puikiai laiko ... negaliu sutikti su Andriuku, kad šitas dviratis yra blogas.
Kaip toj dainoj: namas sudegė, klojimas sudegė, viskas sudūžo ir išbyrėjo... Tiesiog viskas blogai, bet visa kita - puiku..

Po kelių tūkstančių kilometrų bus dar staigmenų. Bet tu teisus, komplektacija gali būti skirtinga.
Vytautas rašė:
O dėl šakės, tai gal kas turit rekomendacijų kur gauti saugesnę analogišką arba lengvesnę šakę?
Turiu aš jų atsargon pasidėjęs gerų dalių. Parašyk. Gausi. Nepigiai (apie 170Lt).
Maloni, graži. Tokios sulaužyti nesugebėjau.

Beje, jei šakė tikrai lūžo iš nuovargio, blogos konstrukcijos, turėtum gauti naują pakeitimui dykai. Ar klausei pardavėjo?

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: mano žuvėdriukas
StandartinėParašytas: 2010 Lie 04 23:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Fainos tos Meridos, bet gamyklinis dazymas, tai baisus... :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dažai Merida
StandartinėParašytas: 2010 Lie 05 00:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Priklauso nuo spalvos. Raudoną turėjau - šlykšti.
Kai nusprogo rėmas, pakeitimui gavau tamsų. - Pakenčiama.
Jei būtų juodas, tai visai nepastebėtum, kad bloga spalva.
Prie baltos spalvos irgi sunku prikibti. Mačiau tokią Merida.
Nors, net ir baltą galima ir gražiai ir negražiai padaryti.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007