Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 17:02


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 13:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
BlogasVaikas rašė:
Mindex as apie plentines padangas kalbejau. MTB padangas ant asfalto visas greit nutrinsi, nebent bus kinietiskos is plastmases. :)

Tai kad ne apie nutrynima sneku, o apie pratrynima :D

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 17:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lie 04 16:52
Pranešimai: 546
Miestas: Klaipėda
dariuxxx rašė:
O aš bandysiu truputi brangesnes čiupti.Galvoju apie Conti Gatorskin'us,nes jau "prakolai" darosi kasdienybė :x .Jei tai tiesa,kad su jomis eina numinti iki 10k ir kiek dėl "prakolų" nervai gadinasi ir kiek co2 balionėlių sunaudojama,tai ne taip brangiai ir gaunasi.Tik,kaip garas sakė,gal žiemos palauksiu,akcijos gal atsiras.O man jos nedega,tai galiu ir palaukti 2 savaites kol parsiųs.Ir kartu susimesti galima,siuntimas pigiau gaunasi.Tik dar galvoju,ar lankstomas,ar paprastas.Niekaip negaliu apsispręsti :velnias:


Aš turiu gatorskinus. Pirkau pavasario gale. Kol kas važiuoju be pradūrimų, tik vieną kartą teko nuimt, nes vienas ventilis nulūžo. O šiaip labai nepatinka tai, kad jos su vielom ir žiauriai sunkiai nusiima / užsideda. Tikrai nelaukiu kito karto, kai teks tai daryti...

_________________
www.lbprojektai.weebly.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 18:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Spa 04 20:30
Pranešimai: 165
Miestas: Klaipėda
Kokios pas tave LBP,lankstomos ar ne?Su vielom turėjai omenyje "wire"? Gal "foldingai" lengviau montuotusi :velnias: .Tik bijau,kad dėl to gali sumažėti atsparumas "prakolams" ir ilgaamžiškumui. Kaip jos aplamai rieda?Gal yra su kuo palyginti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 28 19:49
Pranešimai: 104
Miestas: Klaipeda
jei su vielom tai nesulankstomos ;) as pastebejau is patirties kad tokios padangos kelis kartus numontavus kiekviena karta darosi vis lengviau jas atgal uzmontuoti. nezinau ar ant brangesniu padangu yra skirtumas tarrp tos vielos ar ne bet ant mano "kenda" uz 20lt po kokiu 4-5 permontavimu uzsideda be jokio vargo su pirstu pagalba bet pirma karta kai nuiminejau tai skaudejo pirstukus :? tai galiu paguosti LBP - praeis, nebeskaudes pirstai po keliu kartu ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 22:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 06 18:58
Pranešimai: 76
Imk sulankstomas,- folding. Sutaupysi svorio. Manau sulankstomu karkasas is esmes geriau rieda nei vielinis, bei dazniausiai tokioms gaminti naudoja geresnes medziagas. Gatorskinai geros padangos.
Jei nori labai apsaugotu nuo pradurimu, yra kitu, bet jos bus labai sunkios.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 22:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
dariuxxx rašė:
Gal "foldingai" lengviau montuotusi :velnias: .Tik bijau,kad dėl to gali sumažėti atsparumas "prakolams" ir ilgaamžiškumui. Kaip jos aplamai rieda?Gal yra su kuo palyginti?



turėjau Gatorskinus tiek su vielom tiek sulankstomus. Galima rasti atsiliepimų, kad sulankstomos GS turi ydą - pasitaiko jog nušoka nuo ratlankio - vieną kartą ir man taip atsitiko. Negaliu palyginti užmontavimo sunkumo, nes ant skirtingų ratlankių jas naudojau, nuo kurių irgi labai priklauso. Atsparumo atžvilgiu tai vielinės ir sulansktomos yra vienodos, jų guma ir audinys nesiskiria.

Dėl riedėjimo, jei lyginant su sportiškesnėm, tai Gatorskinai dėl savo sustiprintų šonų yra kietesnės, standesnės, jaučias tokios lyg būtų daugiau medinės. Sportiškesnėm padangom (ypač ant Maxxis Columbiere) mėgdavau pažeminti slėgį iki 80-90psi, jos elastingos ir maloniai plaukdavo per asfalto grubumą, be didesnio pasipriešinimo. O su Gatorkinais, prie žemesnio slėgio, galima pajusti padidėjusį pasipriešinimą, nes sustiprintos pastorintos sienelės besiglamžydamos pasiima daugiau energijos. Elastingos padangos geriau rieda už kietas, bet prie didesnio slėgio jos susilygina. Taigi, Gatorkinai turi būti kietai pripūsti. Bet jei nesismulkinti, tai Gatorskinai taip pat gerai rieda kaip ir lenktyninės padangos, mėgėjas tikrai nieko su jom nepraras. O dar turint omeny atsparumo savybes, tai Gatorskin tikrai išskirtinės padangos.

Tiesa yra ir atsparesnių plentinių padangų. Pats nebandžiau, bet sako, kad Specialized Armadillo yra daug atsparesnės pradurimams ir dėvėjimuisi nei GS, tačiau kartu pripažįstama, kad ir jų riedėjimas apčiuopiamai prastesnis. Dabar yra išėjusi sustiprinta Gatorskin versija - Hardshell, viskas tas pats, tik papildomas audinio ir gumos sluoksnis. Dabar jas ir naudoju, paskaičiuosiu tiksliai kilometrus ir kiek pradūrimų būsiu turėjęs. Nors truputi pastorintos ir pasunkintos - riedėjimo skirtumo lyginant su originaliais Gatorskin nepajutau.

Nepaminėjau vienos man nepatinkančios Gatorskin savybės - jos labai slidžios ant šlapios dangos - kieta guma.

garas rašė:
Internete galima rasti daug straipsnių apie tyrimus, kad 25C padangos net greitesnės už plonesnes, bet tarp "gonščikų" kažkodėl labiau paplitusios 23C, gal teorija su praktika vis tik skiriasi.


kažkur skaičiau jog 23C ir plonesnės padangos turi tik aerodinaminį privalumą, kuris atsiskleidžia prie 40+ km/h. Pro "gončikams" gal tai ir aktualu. Kitais atžvilgiais storesnės, didesnio tūrio geriau rieda. Mane irgi erzina mažesnis pasirinkimas storesnių nei 23c, kartais atrodo visa dviratinė rinka orentuota tik į Pro.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 18 23:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Paantrinsiu visiems... Iš principo sulankstomos padangos geriau montuojasi už "vielines". Jei kainų skirtumas nėra didelis, tai vis tik siūlau imti sulankstomas: montuojasi lengviau, kažkiek lengvesnės, galima sulanksčius vežtis į ilgesnę kelionę kaip atsarginę.
Pagal atsiliepimus Gatorskin nėra pačios geriausiai riedančios, bet ši sąvoka labai santykinė... Kas liečia ilgaamžiškumą ir patvarumą, tai sulankstoma neturėtų būti prastesnė (simas apie tai gerai parašė), nes ta vieta mažiausiai susidėvi, atvirkščiai kietai bortuotą "vielinę" yra daugiau šansų sugadinti neatsakingai montuojant.
Ir turbūt nereikėtų galvoti, kad užsidėję super padangas būsite apsaugoti nuo pradūrimo nemalonumų, tai tikrai laimės dalykas, bet už santykinę ramybę ir pasitikėjimą galima daugiau sumokėti.
Ir dar su Gatorskin būkite budrūs, esu matęs šią padangą su ganėtinai dideliu gamykliniu gumbu visos padangos atžvilgiu (gal buvo brokuota? bet buvo parduota), kas tokios kainos ir reputacijos padangai nėra atleistina, tad nusipirkę tokią, iškart sugrąžinkite pardavėjui, o tai ilgai teks ant jos joti, nes dėvėsis lėtai........ :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 19 11:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Spa 04 20:30
Pranešimai: 165
Miestas: Klaipėda
Cituoti:
Tiesa yra ir atsparesnių plentinių padangų. Pats nebandžiau, bet sako, kad Specialized Armadillo.....
Nežinau kaip Armadilo,bet Specialized All Condition Sport vargo vakarienė,per 1500 km 7 prakolai :galva i siena: .Nežinau ar čia gali būti atsitiktinumas ar laimės dalykas.Bet tarp jų ir kainų skirtumas yra,taip kad sunku lyginti.
Cituoti:
Pagal atsiliepimus Gatorskin nėra pačios geriausiai riedančios, bet ši sąvoka labai santykinė...
Kaip man mėgėjui užteks.Prioritetas ilgaamžiškumas ir apsauga nuo "prakolų".
Nemanau,kad jos prasčiau riedės,nei dabar esamos "Speco".
Ačiū visiems už išsamius pasisakymus. :nikstys:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 29 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
na štai, mano Gator Hardshell - 2000km rida ir.. žliaubiant lietui aš priverstas užsiimti ta procedūra, kai rankos sugeria ant ratlankių nuo stabdžių kaladėlių likusią juodą masę ir mano panagės dar savaitę atrodys kaip angliakasio, nors baloje, o paskiau namie ploviau. Ant padangos jau atsiradę nemažai ryškių įpjovimų. Tikėjaus ilgiau ištempti iki pirmo pradūrimo. Nutariau jog sekantis mano bandymas susisiekimui bus Armadillo, nors komentuojamos kaip sunkiau riedančios.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 29 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Spa 04 20:30
Pranešimai: 165
Miestas: Klaipėda
Na bet kokiu atveju po 2000 km.pirmas,o ne per 1500 km. 7 "prakolai" :( .Na dar nežinia kaip pradūrei,pas mane beveik visi "prakolai" tokie,kad kameroje juos net sunku įžiūrėti.Atrodo,kad padangos kaip magnetas traukia smulkius stikliukus ir aštrius akmenukus.Jie susminga į gumą ir po kiekvieno važiavimo juos gali išrinkinėti iš padangos.Manau reikia pripažinti,kad nepraduriamų padangų nėra.Jos tik arba labiau apsaugotos,arba mažiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 43 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007