Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 11:33


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2010 Gru 16 04:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
taip :) , nes dabartiniai dažai skilinėja, braižos, trinas, labai šviežumą prarado. Kita vertus dviratis daug ir matęs. Jis yra mano perdažytas purškiamais dažais, bandžiau ir brangius ir pigius, bet iš esmės tokio tipo dažai labai neatsparūs.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 21:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
taigi radau kur dažysiu aliuminį milteliniu, neperkaitinant http://brigas.lt .

gal kas patars ką daryti su emblema priekyje? Ji aliuminė plokštelė ant aliuminio, neįsivaizduoju kaip ji ten pritvirtinta, yra maždaug 0,5mm tarpas. Nematyčiau problemos uždažyti ją, tačiau dėl to tarpuko gali gautis bjaurastis kraštuose..

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 22:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Gal dėl kainų teiravaisi? Rėmo ir šakės smėliavimas, dažymas, lakavimas. Kai teiravausi prie aklųjų kombinato, sakė kad už 100 LT visa tai padarytų.

O dėl emblemos, tai ji greičiausiai bus priklijuota dvipuse lipnia plėvele, galima bandyti nulupti, o po nudažymo tokiu pat būdu priklijuoti. O jei tvirtinta kniedėmis, kas mažiau tikėtina, bet įmanoma, galima pažiūrėti išėmus šakę vairo kolonėlės viduje. Jei nebandysi nuiminėt, tai reikėtų klausti pačių dažytojų, gal tas tarpas užsilydo dažais ir tiek to vargo.

Jei ne paslaptis, kokia spalva dažysi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 22:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
kalbėjau su meistru iš aklųjų kombinato, nepavyko jo įtikinti, kad aliuminiui kenkia ta temperatūra, neapsiima.

brigas.lt buvo sukalbamas, rado dažų žemesnei temperatūrai. Dėl kainos nesiteiravau, nes neapsisprendžiau lakuot nudažius ar ne :velnias: ? Lako sluoksnis kaip suprantu būtų akrylo pagrindu, nepasižymintis patvarumu, suteiktų blizgesio, bet neapsisprendžiau ar man jo reikia.

Smėliuotų, kažkokiom minkštom dalelėm (neprisimenu kaip vadinas), kad nepažeistų aliuminio.

Emblemą bandysiu lupti.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 27 23:11
Pranešimai: 257
Miestas: Klaipėda
Jei dvipuse juosta klijuota, tai nulupti brutaliai bus nelengva nesugadinant emblemos. Aš bandyčiau su siūlu.

O kaip milteliniu būdu dažomus rėmus spakliuoti? Ar nedidelius įbrėžimus šie dažai paslėps geriau, nei įprasti? Nes va kai aš ruošiuos dažyti, tai norėsiu visus nubrozdinimus paslėpti. Milteliniu juk viską nuvalo iki gryno metalo. Kaip su tuo glaistymu?

_________________
Paveikslėlis
Fuji Odessa 1.0 2008 Light Blue + Deore M590 + Kinesis All-Terrain
ex Fuji Boulevard 2003 Blue - Nigga stole my bike!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 23:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Milteliniu būdu glaistymas netinka, dažo tik pliką metalą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 23:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Zaria_klp rašė:
Jei dvipuse juosta klijuota, tai nulupti brutaliai bus nelengva nesugadinant emblemos. Aš bandyčiau su siūlu.
gerai sakai, bandysiu su siūlu.

garas rašė:
Jei ne paslaptis, kokia spalva dažysi?
ett.. dar turiu dvejonių. Bet bus balta, savo asketiškumu, neutralumu, tiks prie mano dvirkos koncepcijos. Norėčiau truputi švelnaus kreminio atspalvio, bet manau kad dažymo procese gali būti sunku sukontroliuoti ir gausis per daug intensyvi kreminė. Bet žiūriu kad pas mus forume jau nemažai baltų.. Traukia mane ir tokios spalvos kaip turkio žalia , arba ruda, bet tikriausiai rinksiuos baltą dėl neutralumo.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Vas 12 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Geriau bandyk su zilka ar valu žvejai vadina, siūlas per silpnas bus, o geriausiai su kokia sena gitaros styga, dar gal ir pagroti pavyks ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Lupk. Gerai eis.
StandartinėParašytas: 2011 Vas 12 03:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Merida ženklas užklijuotas. Pats ženklas - iš aliuminio.
Lupk drąsiai.

Stygų nenaudok, apgramdysi rėmą.
Aš nepamenu kuo lupau. Gal atsuktuvu, gal replėmis. Manau tiesiog pirštais pavyks.

Aš tu dviračių Merida išdalinau keletą. Visiems gavėjams nulupau tą ženklą, kad nekiltų pagunda su tiuo metalo šmotu važinėti. - Nereikalingas svoris.

Taigi, negailėk ženklo. Jei apgadinsi, atgal juk nekabinsi. Priduok į metalo laužą. Gausi pinigą. Už jį dar vieną dviratį įsigysi.

Klijus nuvalysi su kokia nors chemija, arba tiesiog ranka.

Plyšys, kurį Simas minėjo, yra tarp ženklo ir rėmo. Ženklo gaubtumas nesutampa su rėmo gaubtumu. Taigi ženklas atvypęs. Po juo gyvena vorai, blakės.

Rėmo įbrėžimų paslėpti nepavyks. Nes didžiausias įbrėžimas yra tas, kuris dar nenutiko. Jų sukaupsi dar daug. Pabos skaičiuoti ar kreipti dėmesį.

Dėl lako nepatarsiu. Tai skonio reikalas.

Aš išvis nepatarčiau dviratį perdažyti. Kam švaistyti smirdančius dažus, laiką, pinigus, gamtą?
Merida spalvos bjaurios. Bet balta spalva - neutrali. Neerzina tikiuosi.

Gal ne dažai tave erzina, o ženklas. Tik to nesuvokei. Manei, kad dažai.
Nulupk tą kvailą ženklą... Tau jau palengvės. To ir gana.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dazymas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 03 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
taigi, nudažiau savo aliuminį rėmą http://brigas.lt , milteliniu būdu neperkaitinant. Mano atsiliepimas.

ten buvo nusmeliuoti seni rėmo dažai. Mačiau, tai buvo atlikta labai švelniai, rėmo numeriai liko tokie pat ryškūs, jau nekalbant apie virinimo siūles ir pan. atrodė tik kaip pašiaušta prieš dažymą.

Dažoma buvo įprastais milteliniais dažais, tačiau vietoj 15min buvo kaitinama visą valandą, tačiau neviršijant 140 celcijaus. Milteliniu būdu nudažytas paviršius mažiau/ daugiau, priklausomai nuo meistro sugebėjimų, įgauna 'apelsino žievelės' paviršių. Šiuo atveju rizika buvo didesnė, nes kaip meistras pripažino, tai buvo pirmas bandymas prie žemesnės tempertaūros ir ilgesnio laiko. Tačiau pavyko. Balta spalva, kurią pasirinkau, turėtų ypač išryškinti nelygumus, tačiau paviršius atrodo lygiai. Na, gal tik pasistengus prie gero apšvietimo galima įžiūrėti nedidelių pabangavimų, na ir truputi dulkių, - aš manau, kad tai yra normalu, tai ne juvelyrinis dirbinys.

Paplitusi nuomonė, kad milteliniai dažai prideda daug svorio, minima, kad ~300g prie dviračio rėmo. Šiuo atveju buvo padengta tik vienu sluoksniu, be grunto ir lako. Ir tas pats sluoksnis įtariu kad yra gan plonas, nes vienoje nereikšmingoje vietoje truputi persimato. Man tai nėra svarbu, tačiau smalsumo dėlei pasvėriau su senais ir naujais dažais. Nustebau, rėmas ne tik nepasunkėjo, bet ir prarado 82 gramus, šakė neteko 16 g.

Nei vienas srėgis neliko nusmeliuotas ar uždažytas, visur buvau įsukes varžtelius, o vairo kolonėlės ir centrinės ašies ertmę meistrai apsaugojo kokia tai plėvele.

Dažų atsparumą, iš to kiek jau teko bandyti, manau galima prilyginti fabrikiniam dažymui, juk ten taip pat dažo milteliniu būdų. Bet kokiu atveju jau dabar labai aišku, kad tai neprilyginamai tvirčiau nei šlapias dažymas akrilo pagrindu, kuriuo aš prieš tai buvau padengęs. Jei ateity bus daugiau kokių pastebėjimų, aprašysiu.

Sumokėjau 150lt (su arbatpinigiais), likau visiškai patenkintas, meistrai labai sukalbami, įsiklausantys į pageidavimus.

Aš džiaugiuosi šiuolaikinių aliuminių rėmų kokybe, tačiau negaliu pakęsti margo, neoninio dažymo, kuris atėjo į madą iš sporto reklaminės grafikos. Smagu žinoti, kad tai lengvai išsprendžiama.


Prikabinti failai:
DSC_0087.jpg
DSC_0087.jpg [ 228.83 KiB | Peržiūrėta 5944 kartus(ų) ]
DSC_0088.jpg
DSC_0088.jpg [ 425.75 KiB | Peržiūrėta 5944 kartus(ų) ]

_________________
white coast art
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 47 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007