v e l o u o s t a s
http://www.velouostas.lt/forumas/

Dviračio stipinų suveržimas??
http://www.velouostas.lt/forumas/viewtopic.php?f=12&t=1245
Puslapis 11

Autorius:  988 [ 2015 Bir 11 18:05 ]
Pranešimo tema:  Dviračio stipinų suveržimas??

Sveiki, noriu paklausti kaip reikia suvaržyti dviračio stipinus? Sakoma, kad reikia kas antrą veržti, arba kas ketvirtą, bet nieko padoraus neišeidavo! Prašau numeskit kokių lietuviškų puslapių ar video kaip reikia varžyti stipinus iš anksto dėkoju :))

Autorius:  žilas [ 2015 Bir 13 10:07 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio stipinų suveržimas??

Sveikas. Gal pats, o matomai ir as nemokam ieskoti, bet yuo tube randu tik angliskai, arba rusiskai, lietuviskai lyg kaip ir nera :?:

Autorius:  Mindex [ 2015 Bir 13 16:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio stipinų suveržimas??

Veržti reik tuos kurie yra laisvi :D O šiaip tai dar ir prižiūrėk kad geros aštunkės ar kiaušinio nepasidarytum. Pasijunk kokį kad ir anglišką vaizdelį, susidarysi gal bendrą vaizdą kas kur kaip, o tada jau laaaaaabai ilga praktika, kol įkirsi kaip tai reikia daryti.

Autorius:  vilkelis [ 2018 Spa 13 21:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio stipinų suveržimas??

988 rašė:
Sveiki, plastikiniai kurjeriniai vokai! Noriu paklausti kaip reikia suvaržyti dviračio stipinus? Sakoma, kad reikia kas antrą veržti, arba kas ketvirtą, bet nieko padoraus neišeidavo! Prašau numeskit kokių lietuviškų puslapių ar video kaip reikia varžyti stipinus iš anksto dėkoju :))


Aš įtariu, kad tokį darbą apsimoka patikėti profesionalams. Yra ką tikrai galima bandyt pačiam pasidaryt, kur nereikalingi tokie spec įgūdžiai.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/