Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 16:39


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 168 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 10:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
darka rašė:
Mane tik išgąsdino labai siauros Sirrus padangos, nes ant cube jos tokios "normalesnės" ir universalesnės :) Bijau, kad su sirrus siaurom padangom net ant mažo žvyrkelio bus labai sunku važiuot.


Važinėju su sirrus, su siaurom padangom, tenka ir į žvyrkelį nusukti. Taip kad galiu pasakyti jog žvyrkelis nėra pats didžiausias šio gražuolio priešas. Važiuodamas tiltų gatve(nors ir ne žvyrkelis, bet panašumų yra) tai arba važiuoju visai lėtai(automatiškai trukdau eismui, kas nėra gerai), arba kiek įmanoma greičiau(netrukdau eismui, o ir rankų purtymas normalus). Važiuoti vidutiniškai nepatariu, nes užknis kratytis. :D Bet ir su amortizuojančiom šakėm, šioje gatvėje purtymas yra ne ką menkesnis. O žvyrkeliu... Žvyrkeliu maloniau nei tultų gatve. :D Ypač jei iš po lietaus, gerai matosi kur lygiausia, tai ta vieta ir važiuoji. Žinoma, jei važiuosi žvyrkely vadinamąja "tarka", tai bus baisu. Kaip ir su visais dviračiais.

Aš rinkčiausi sirrus'ą. Vien į jo linijas pažiūrėjus seilė varva. :įsimylėjes:

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 11:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
darka rašė:
Didelis dėkui simas ir garas už atsakymus. :klaupiasi:
Aš ir pats linkau į sirrus sport V2 http://www.dviratistau.lt/prod.php?cat_id=46&cat_id2=&prod_id=1102 Buvau parduotuvėje ant jo L dydžio užlipęs, bet ką ten pajausi, o dar pardavėjas toks, kad supranta mažiau už mane (kurį dviratį pirštu parodau tą ir siūlo pirkt, o kuo jie skiriasi nežino) :guscioja: Mane tik išgąsdino labai siauros Sirrus padangos, nes ant cube jos tokios "normalesnės" ir universalesnės :) Bijau, kad su sirrus siaurom padangom net ant mažo žvyrkelio bus labai sunku važiuot.
Aš dar vis dvejojau dėl komponentų, nes į cube sudėti aukštesnės klasės, o visi forumai lūžta nuo pasisakymų, kad imt reikia tik deore.... Tikriausiai man, kaip mėgėjui, nepasijaus didelio kokybinio šuolio tarp altus, alivio ir deore?

P.S. dar kartą dėkoju už draugišką pagalbą ir patarimus :+1:
P.P.S. Ot pamenu laikai buvo, kai vaikai lakstėm su Diesnom, Minskais. tada tokių klausimų kaip dabar nekildavo :)



Nu man tai to sirus atrodo nesamoninga kaina. uz ka ? uz varda? ar uz altus komplekta 1700lt ?:) nesamone, siulyciau ieskoti maziau zinomo vardo...

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Mano subjektyvi nuomone, nepretenduoju i profesionalus ir ekspertus.
Renkantis hibridini dvirati yra tokie esminiai momentai:
1. Hibridiniai dviraciai buna grinai plentiniai (fitnesai) arba link miskiniu. Pagrindinis skirtumas (nekalbant apie geometrija) yra padangu plotis. Tikras fitnesas yra tas pats plentinis dviratis, tik tiesiu vairu, todel i ji telpa tik siauros padangos (iki 700x28(32)) ir jo panaudojimas yra labai ribotas. Dazniausiai zmones norintys isigyti hibridini dvirati nori universalumo. Manau dviratis su 700x35(37) padangomis yra is tu "viduriuke". Miskinis hibridas talpina 700x45 padangas, ir jis panasus i MTB dvirati.
2. Pavaru sistema. 8 ar 9. Be abejones 9 pavaru sistema laikoma geresne, ji turi privalumu, bet siuo atveju dviracio kaina dazniausiai lipa per 2000 Lt. Jei turite galimybe pirkite su 9 pavaru sitema, skirtuma pajusite. 8 pavaru sitemos privalumai yra jos pigumas ir eksploatacijos pigumas.
3. Amortizuojanti sake. Hibridinio dviracio amortizuojanti sake gera kainuoja nuo 200 eur. Visos pigesnes tik papildomas svoris. Kam reikalinga hibridiniam dviraciui amortizuojanti sake as po siai dienai nesuprantu, gal kas zino.
4. Kadangi hibridinis dviratis yra plentinio ir miskinio dviracio misrunas. Juose naudojamos MTB arba plentiniu dviraciu sistemos. Mano subjektyvia nuomone plentinis 8-tukas veikia geriau nei MTB 8-tukas. Turint priekyje 3 zvaigzdes, pavaru Lietuvoje tikrai uztenka.

Jei ieskociau universalaus hibrido be amortizuojancios sakes:
Is pigiausiu su 8-tuku butu http://www.dviratisplius.lt/index.php/miesto__hibridiniai_dviraciai/scott/sportster_p6_10010831001084/1695. Dar galima rasti: Giant CRS, Fuji Absolute, Specialized Sirrus, Merida Speeder. Is technines puses visi butu labai panasus.
Is auksciau paminetu Specialized Sirrus Elite ir Cube SL CC su 9-tukais. Cube atrodo labai padorus dviratis su gera geometrija, bei ant jo uzdetos universalios padangos, galima iskart vazineti visur. Bet kaina labai nepadori... Turint omenyje kaip antrineje rinkoje labai daug tokiu Cube po 1000 Lt. Nebent ieskoti interneto parduotuvese (pvz Cube Curve su 9, ziema internete kainavo apie 1500 Lt, kai siai dienai Dviratis Plius 2200 Lt). Sirrus su 9 pavaru sistema manau pateisina savo kaina, 8-tukai Sirrus'ai- nelabai.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 13:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
darka rašė:
P.S. dar norėjau paklausti dėl rėmo dydžio, nes skirtingose parduotuvėse man skirtingai aiškino. toks vaizdas, kad nori iškišt tai ką turi šiuo metu :( Pasimatavau savo, taip vadinamą, inseam - 82 cm. (kaip suprantu nuo žemės iki turtų :) ). Mano ūgis 180 cm., o svoris apie 76 kg. Na aš toks standartinis :) Kiek pats nustačiau tai man reikia 20 colio arba 50 cm rėmo. Ar teisingą dydį išsirinkau?


Nesi standartinis, kojos "trumpokos" (jei teisingai inseam ismatavai).
Sirrus pagal ugi turetu buti L, bet jo standoveris (832mm).
Cube greiciausiai tiktu 56.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Bal 01 23:29
Pranešimai: 27
Na aš labiausiai dvejojau dėl cube sl cross comp ir Sirrus sport, kurį paimu už 1530 Lt. Minėtą Cube naują iš "Dviratis plius" paimsiu už 1725 Lt ;) Vat man irgi Cube's padangos ir komplektacija pasirodė geresnė. Paskaičiavau, kad galiu sirrus su prastesne komplektacija ir papildomom padangosm paimt už Cube kainą ir beveik apsistojau ties Cube sl cross comp.

Tokią nuolaidą gausiu, nes šiais metais bus masinis dviračių pirkimas http://www.facebook.com/pages/Apsipirkim/159373217454579
Galite ir Jūs prisijungti :isveikata:


Paskutinį kartą redagavo darka 2011 Bal 04 11:20. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 02 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Jei gauni Cube uz 1725 Lt, manau nera ka daugiau galvoti. Taisiklingas ir universalus dviratis, veliau jei nuspresi vazineti tik asfaltu galesi uzdeti plentines padangas.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Bal 03 03:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Čia turite omeny Cube SL. Tas kur internete už 2300 Lt?
Iš to viso šlamšto šitas geriausias. Bet nereiškia, kad geras. Pinigo nevertas, net ir už 1700 Lt. Panašaus lygio dviratį galiu suveikti po 1500 Lt ir pigiau.

Rėmas dar žmoniškas... Ir tiek...

Ničnieko nėra apie ratus.

Pačiam teko ranka skaičiuoti pagal nuotrauką: 32 stipinai.
- Joks tai krosinis dviratis. Paskaityk, ką vakar apie ratų taisymą parašiau:
viewtopic.php?t=274&start=10&p=3298#p3298

Ratlankiai nuotraukoje matau kad šlamštas paskutinis. Panašūs man subyrėjo vos ne nuo savo paties svorio.
Paskaityk, ką vakar apie ratų tiesinimą parašiau:
viewtopic.php?t=356&start=10&p=3300#p3300

Balno kotas irgi kroso neatlaikys. Nugriusi nuo jo.
O balnas sulįs į užpakalį.

Tai ne krosinis dviratis.

Na, bent rėmas tau liks. Galėsi surinkti tikrą dviratį. Jei šlamštinių dalių neįkiš.

Beje, turiu rėmą atliekamą su šake. Kaip tik liko nuo tokios pat nesąmonės. Imk. Susirinksi ką reikia. Šakė gera. Blogąją pardaviau kam negaila.

Paskaityk dar ir apie rėmo dydžio parinkimą:
viewtopic.php?t=185&p=1617#p1617

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 03 12:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Andriuk, gal parodyk mums kaip atrodo tie teisingi dviraciai? Kuriu ratai neluzta ir grandines laiko po 15k. Ir dar pigiai. Nes mes manome, kad beveik visi dviraciai nepaisant markes yra is 3 Taivanio fabriku, o visi kiti likusieji arba s****s, arba nepasiekiama svajone eiliniam vartotojui.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 03 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Bal 01 23:29
Pranešimai: 27
zygfrid :+1:

Andriuk, o kur parašyta, kad Cube krosinis dviratis? Net pats gamintojas jį priskiria prie turistinių :)
Beje galėtum ir parodyti teisingą dviratį už kurį verta mokėt pinigus, nes iki šiol visur tik rašinėji, kad viskas yra šlamštas ir pan.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2011 Bal 03 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
http://www.dviratisplius.lt/index.php/turistiniai_dviraciai_/cube/cube_sl_cross_comp_1091056_1091057_1091135_1091136/1756
šitas Cube, pagal tai kokios dabar pas jį padangos visiškai atitinka 'cross' savoką, ir panašu, kad atitiktų UCI reikalavimus 'cyclocross' lenktynėms (net su tuo tiesiu vairu). Ir lygiai taip pat tinkamas turizmui. Taip pat jį nesunkiai galima paversti į plentinį. Taisyklingas klasikinės geometrijos rėmas, tuo ir universalus.

Andriuk dviratuk, manau daug kas paaiškėtų, jei nurodytum kokiam čia važeivos svoriui taip viskas lūžta, ir 32 stipinai raunasi. Na gal ne visi tokių pajėgumų kaip tu, todėl ne visiems aktualu turėti 36 stipinus. Štai man ir 28 stipinų užtenka turizmui.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 168 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007