Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 14:16


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2010 Vas 04 21:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
neformaliai ginsiu kitus pilnateisius eismo dalyvius-pesciousius (ypac pazeidziamus tokiu kaip mes-dviratininku) esme paprasta,kad pats asmeniskai daug esu mates atveju,grubaus prasilenkimo saligatviuose ir dvirtakiuose(baisi juoda deme dviraciu ne taip labai ir senai mirtinai suzalotas vaikas) o ir siaip konfliktu netruksta.ale kaip isteriski skambinimai dv.skambuciu einantiems pseudo dvirtakiu,kuriame realiai vietos ir vien pestiesiams nepakanka.cia reikia but tolerantiskam ir susivokt kad del kol kas nedavystytos infrastrukturos keblumu pasitaiko.kad neblogint ir taip nekokiu pestuku ir dviratistu santykiu truputi pasikuklinkim gal jau.kitu atveju nebetoli tas laikas kai busim prilyginti keliu chuliganams darantiems kara keliuose.tas ypatingai paastreja vasara.gi butent i jus ir kreipiuos labiau megstancius dvirati,pavasarejant rodyt bent sioki toki kulturingesnio vaziavimo buda,tokiems visciukams nardantiems tarp zmoniu,daznai net su visiskai tech netvarkingu dviraciu.sekmes vazinejant

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesciuju ambasada
StandartinėParašytas: 2010 Geg 02 03:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
situacija beviltiška tuose vadinamuose dvirtakiuose; chaosas, anarchija. Anksčiau dar pasinaudodavau tuo magistraliniu dvirtakiu, nuo cerkvės. Dabar bandžiau ten važiuot, džiaugiaus, kad sveikas išsisukau. Važiuoja dviratininkai net į priekį nežiūrėdami. Tokių susikirčiavimų vos neapturėjau, kad galėjau luošas likti ne vieną sykį. Gatvėje jaučiuosi saugesnis, autovairuotojai palyginti yra daug labiau prognozuojami. O kai Tiltų gatvė buvo uždaryta nuo eismo, manęs vėl vos nenuskynė nuo šaligatvio iššokęs niekur nežiūrintis maximos dviratis.
Ir tokie dalykai vyksta pėsčiųjų teritorijoje.
neprieštaraučiau jei dviračiai būtų išvis uždrausti, vardan pėsčiųjų, ir pačių dviratininkų saugumo. Ir jau negalima agituoti dviračiu važiuoti gatve, nes tokiems be orientacijos nei gatvėje, nei ant šaligatvio vieta.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Geg 02 19:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
zilas rašė:
isteriski skambinimai dv.skambuciu einantiems pseudo dvirtakiu
Tai taikytina ne vien pėstiesiems. Bet kuriam transportui signalą duoti galima tik jeigu būtina išvengti susidurimo. Toks straipsnis yra KET.

Nesenai man vėl toks pypsino:
http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#dviraciu takas engia dvirati
Aš jam šią taisyklę paaiškinau. Jis atsakė, neva vien mano buvimas kelyje sukėlė susidurimo pavojų. Todėl ir pypsino.

Taigi nelaidokit gerklės ar signalų be reikalo. Neblaškykite eismo dalyvių (pėsčiųjų ar geldų), tuo nekelkite pavojaus visiems. Tada, kai tikras reikalas prispirs, į signalą kažkas atkreips dėmesį.

simas rašė:
pėsčiųjų teritorijoje. neprieštaraučiau jei dviračiai būtų išvis uždrausti
Dviratį uždrausti pėsčiųjų vietose draudžia mano įstatymas:
http://andrius.konferencijos.lt/istatymas#10.3
Visa žemė - dviračių takas!
Gražinkite mums kelius!

Pagal kitą šio įstatymo straipsnį:
http://andrius.konferencijos.lt/istatymas#2.2
dviračių tako sąvoką turime naikinti iš Kelių Eismo Taisyklių (KET).
Plačiau apie tariamus dviračių takus prirašiau nuorodų į ginčus čia:
http://www.velouostas.lt/forumas/viewtopic.php?t=123

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Cituoti:
Pagrindinis dalykas - įteisinti važinėjimą dviračiu šaligatviais


http://www.grynas.lt/gyvenimas/dviratin ... 28985_2739

:dvikova: Kas per niekšai-skatinat vėl pestiesiams per galvas važinėt?

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 21:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Cituoti:
Pagrindinis dalykas - įteisinti važinėjimą dviračiu šaligatviais, kas dabar vyksta „de facto“, bet teisiškai - nelegalu.


Va šito tai aš visiškai nesupratau. Kiek girdžiu, tai priešingai - norim važiuoti gatve, o ne šaligatviais... :shock:

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 21:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
čia ldb siekis - ką nežinojai?

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 21:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Tai galten ne Dviratininku, o kitokiu is D raides bendrija? :roll:

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 21:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
nu yra keleta niuansu . pvz: vaziuoti saligatviu as nemegstu ir stengiuosi to nedaryti, bet kartais tenka, nes pirma man rupi mano sveikata ir vaziuodamas i kalna ant kokiu 17km/h nenoriu vaziuot gatve kur masinom leidziama 80 (tai reiskia vaziuoja minimum 89) toks kalnas yra man vaziuojant is darbo ir i ji kas diena turiu minti. tai tiesiog pavojinga. Antra gatve vaziuoti ne vienam neidomu. nes turi vaziuot vienas pagal kita ir negali nei pasneket nei ka... ir trecia dvirtakiai daznai baigiasi viduri saligatvio, juk nepulsi is karto i gatve per zoles ir t.t davaziuoji iki sankrizos ir lendi i gatve...
Reik aisku viska daryti su protu, kaip pvz: nenaudoti skambucio ne sau skirtam kelyje, pesciuju take pestiesiems pirmenybe. nevaziuoti per stotele is paradines puses, nes pestysis neziuredamas gali islysti. ir dar vienas mano manymu labai svarbus dalykas bent viena renka laikyti vaira, nekenciu durneliu kurie vaziuoja nelaikydami vairo, visi mes taip mokam, bet kam taip daryti? tai nesaugu. Man px del to kuris vaziuoja nesilaikydamas, (vienu durniu maziau, juo geriau..) bet man rupi mano sveikata ivaziuos asilas i duobe pasuks vaira ir trenksis i mane... tam kartui tiek :)

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 22:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Vienaip ar kitaip dviratis gali važiuoti visur, ir išbraukus iš KET draudimą važiuoti šaligatviu nieko neprarastumėme, tik įteisintume ir taip egzistuojančius gyvenimiškus reiškinius. Taip ir matau, kaip gatvių ir kelių asas, negalėdamas prie savo tikslo privažiuoti kitaip, bet tik šaligatviu, nulipa nuo dviračio iš žingsniuoja iki tikslo vedinas ar nešinas dviračiu...
Dviračio privalumas tame ir yra, kad jis gali pravažiuoti toliau ir greičiau tomis vietomis, kur kitos tr. priemonės bejėgės (dviračiui porinti gali tik žmogaus kojos, kurios gali nueiti dar toliau už dviratį), tai kodėl dirbtinai turėtume riboti egzistuojančius privalumus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pesčiųjų ambasada
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 22:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Dviratis gali vaziuoti visur kur pravaziuoja! :mrgreen:
Visai nesigediju vazineti saligatviais ir nematau tame nieko blogo (jei man atsiranda toks poreikis).
O jausti atsakomybe uz save ir kitus reikia visur- nesvarbu kur vaziuojate.
As manau, kad jei yra tikras dviraciu takas su AISKIU zenklinimu (ir salia lygiavertis pesciuju takas)- pestieji turi buti demesingi ir vaikscioti pesciuju taku.
Taciau kur Klaipedoje yra normalus dviraciu takas? As tas raudonas trinkeles labiau prilyginciau saligatviui- todel nereikia pykti ant pesciuju. Jie eina kur eina praeiti ir neissilauzyti koju.

Siuolaikinis lietuvis nemoka vaikscioti normaliai. Jis dazniausiai vairuoja auto. O jei eina pesciomis tai neziuri kur :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007