Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 02:04


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mane neteisėtai partrenkė
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 04:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
zygfrid rašė:
As kai zmogus ramus ir intiligentiskas- niekada jokiu pirstu nerodau ir nesikolioju.
Jie labai "ramiai", "inteligentiškai", kaip jiems atrodo koliojasi.

Negaliu neatsakyti. Bet vis pastebiu, kad kuo daugiau riksmo, tuo mažiau prasmės. Daug prasmingų žodžių lieką neišsakyta. Jie nieko nesupras, tik dar labiau supyks. Taip ir išsiskirstome nieko nepešę.

Todėl kartais susitvardau, bandau aiškinti. Pusė rėksnių įsiklauso. Pusei - nerūpi. Tai jau pasiekimas.

Tuos kurie ne žodžiais o veiksmu užpuola, be abejo lieka mokinti veiksmu.
Tarkim: spirti į bortą. Pravartu spardytis iš anksto, kol dar nepriartėja. Dauguma sutiktų ilenkti bortą, kad tik pasiektų savo tikslą partrenkti, ar užspausti. Bet jei spardai iš anksto, tai ir bortas liks įlenktas ir dviratininkas sveikas. Daugumai tai nepriimtina, nerizikuoja, atsitraukia.

Dar pravartu spjaudyti į geldos pusę. Jie tai mato iš tolo, ir lenkia pagarbiu atstumu. Šiuos dalykus aptarėm mūsų konferencijoje seniau. Skaitykite tenai archyvą. Nerodau kur konkrečiai. Laisvalaikiu galite paskaityti archyvą ir ištisai.
zygfrid rašė:
Jei mane partrenktu gelda, tai as nebandyciau savo teisiniu ziniu
Jei visai nesukalbamas, tai primušti jo nepakanka.
Aš siekiu, kad jį nubaustų teisiškai, nes kitaip jis ir toliau trankys žmones. Tarkim jį prikulsiu, manęs gal nebepuls. Bet silpnesnį patykos ir iš pykčio partrenks. Juk pats prie jo nebudėsiu...

O kai teisiškai prispaudi, tai noras keršyti žmonijai ilgam atpuola: ir geldą atims, ir teises atims, ir persekios jį nuolat, jei neteisėtai už vairo sės.

Tik kad Policija beveik visa nusikalstama. Tenka plušėti su ja daugiau negu su chuliganais.

Rėksnių, kurie visiškai nieko nepasirengę klausyti yra mažuma. Tokius tikrai belieka sumušti (jei puola), nes juos tik tai ir teveikia.
Kitus dar galima auklėti. Vienus lengviau, kitus sunkiau.
Tas, kuris neimlus auklėjimui, isimins, primuštas pradės auklėtoją gerbti. Bet tik laikinai, kol kas nors kitas neprimuš.

Kai partenkia, didžiausias nepatogumas, tai kad kartais skausmą jauti.
Dažnai kaltininkas pabėga. Tai kaip jį prilupti? Juk, kai tyčia partrenkia, tai nelauks atpildo.
Dviratis tampa netvarkingas. Kuo vytis kaltininką?

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 09 00:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Reikia temos: 'Kaip as teisetai bariau'


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 10 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
As nieko nebariau. Bet isejus vakare, pastebejau negera dalyka. Labai daug dviraciu be sviesu vazineja. Net gatvemis, nakti. Jums ka, gyvent nusibodo? As suprantu, kad musu regejimas geras. Bet del Dievo meiles pastatykite nors simbolinius mirksiukus.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 10 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Taip taip, del svieseliu labai teisus. Ir ne tik, kad gyvybe issaugot, ir kad maziau butu nemalonumu su policija, kaip man, kad atsitiko :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 11 10:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Va va tokios kaip AkvileT, ir gadina dviratininku ivaizdi bendro naudojimo keliuose :senolis: reiketu pabart tokias paneles. O esme ir yra; dviratininkai dauguma yra bedziausia eismo dalis.

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 11 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Zilai, ar siulai ramiai ziuret, kaip neteisetai tave bara, ar teisetai kita bart?

Pagalvojau, gal is vis niekam nieko nesakyt bet kokiu atveju?

Kas del svieseliu, panele AkvileT labai pasitaisius. :vaikas:

Kas del Zilo svieseliu, atsimenu kazkokius didelius pasnekesius, ar tik ne pats karstai priestaravai svieselem?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2011 Vas 12 23:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
man tokiu incidentu nebuna nes dazniausiai su ausinem keliauju ir negirdziu kas vyksta aplinkui :) taciau yra man taip nutike: Vaziuoju nuo seskines kalno (vilnieciai zino ji, o seip tai tiesiog status ir ilgas kalnas vilniui) vaziuoju neletai, kokia 50km/h ir is salutinio kelio ziuriu parlekia taksistas ir nestabdo, as irgi nestabdau (nes manau susiprotes), jis dar nestabdo ir ziuri i mane, ziuriu jau arteja kaput, as ant stabdziu abi rankenas iki galo nuspaudziau (duok dieve susireguliavau taip stabdzius kad kai priekinius nuspaudi iki galo neskrendi per prieki) pradejo galini rata nesiot atleidau stabdzius ir taksistas staigiai ant stabdziu kirto ir pravaziavau. veliau dasivijo mane ir dar sipsodamasis nuvaziavo (ale cia geras pokstas), bet duok dieve kamstis pasitaike. sukaupiau galinga tarmiskai tariant "skreple" (kadangi as rukantis man tai gana nesunku padaryt). privaziavau ir apsjoviau priekini langa, nezinau gal ir putojosi jis bet kaip minejau su ausinem nieko negirdziu. Veliau pagalvojau gal vaikiskai pasielgiau kersydamas, bet nieko nedaryt irgi kazkaip sarmata... :)

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mane neteisėtai barė
StandartinėParašytas: 2011 Vas 13 10:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
gora rašė:
... sukaupiau galinga tarmiskai tariant "skreple" (kadangi as rukantis man tai gana nesunku padaryt). privaziavau ir apsjoviau priekini langa, nezinau gal ir putojosi jis bet kaip minejau su ausinem nieko negirdziu. Veliau pagalvojau gal vaikiskai pasielgiau kersydamas, bet nieko nedaryt irgi kazkaip sarmata... :)


Spjaudytis nėra gražu. Gaila, kad pasidavei provokacijai. Apspjovęs tokio vairuotojo priekinį stiklą, nieko nelaimėjai, apart asmeninio pasitenkinimo. Toks vairuotojas ir toliau taip pat elgsis su dviratininkais, o po tokio įvykio, dar labiau specialiai juos terorizuos. Geriau reikėjo sugėdinti, aplenkiant parodyti nykštį :nikstys: ir paploti :ploja:, pabūti aukštesniu už jį. Gal tada jis pasiauklėtų, pagalvotų, kad gėdingai elgiasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007