Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 13:37


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 168 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2010 Bal 09 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Ka manot apie si arkliuka?? :D http://www.positus.lt/lt/dviraciai/kell ... /mtb/viper

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Bal 09 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
Ar tau Mindex tikrai mtb stiliaus dviracio reik ar cia del kvailos mados? Kellys ne kokie dviraciai ir uz ta kaina galim rast ir geresniu variantu. Pirma pasakyk kam tau reikalingi 26'' tipo mtb?

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujas dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Bal 09 20:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
O tai ka pasiulitumet uz tokia kaina? Man reik universalaus kokionors kad ir toliau pavaziuot butu, bet ir nebijociau i purvu pralekt.

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Koks dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Bal 10 01:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Amžina tema. Galima amžinai kartoti.
Minde žodį "pasiūlyti" panaudojo teisingai. Mano žodyne irgi toksai yra. Žmogus žmogui gali "siūlyti". Nebūtinai parduotuvė žmogui.
Bet aš naudočiau žodį "patarti" - tisklesnė reikšmė.

Tu, Minde, pats rašei, kad jėgų daug neturi. Na tai palygink dviračių svorius. Tas MTB sveria daugiau negu plentinis, ar kelioninis. Todėl kad amortizatorius sveria. O dar tas vairo kotas kvailas sustumiamas su kruva geležies.

Ir šiaip tavo MTB pigus. Atitinkamai ir važiuos. Kita vertus ir už didelius pinigus pardavinėja šlamštelį.

Jei pigaus ieškai, gal pažiūrėk į tą, kuris šio forumo skyrelyje "parduodu". Aš jo nevertinu. Nes mano manymu ir jis nekoks.

Asmeniškai manau, kad piguva neturi prasmės, nes paskui subyrės... Ir ką darysi?

Kaip bebūtų, paskaitinėk ką protingi žmonės tokie kaip aš rašo:
http://andrius.konferencijos.lt/dviratis/koks
Tada apims neviltis. Tokių dviračių, kokių aš noriu nėra ne už kokius pinigus.
Bepigus mums čia postringauti: pirk brangesnį. O pasiūlos tai juk nėra.

Bendrai kalbant, aš su kelioniniu dviračiu pravažiuoju ir prisišokinėju tiek kiek dažnas su MTB nedaro. Tai kam man tas MTB? Kam jis tau?

Paskaitynėk, apsišviesk. Tada vis vien nieko nesuprasi. Supratimas ateis tik iš patirties.
Tuomet pirk pagal išvaizdą.
Aplankyk kelias parduotuves. Pasirink pardavėją.
Ir drožk tą dviratį, negailėk. Dalys greit nubyrės. Įdėsi naujų, geresnių.

Va tavo MTB aš sudrožčiau per pusę metų.
Tą, kurį pasiūlė Simas - truputį ilgiau. Gal per metus.

Iš sudrožto laužo, kuris man susikaupė, galima būtų surinkti keletą dviračių.

Kai "drožiu", turiu omeny anksčiau laiko sudėvėtus, sulaužytus, sugadintus daiktus.
O kaip kitaip sužinosi, kad jie blogi, jei tik jų negailėdamas?

Ne vien apie padangų ar grandinių dilimą kalbu.
Laužiau šakes, rėmus, ašeles (priekines bei galines), stipinus, žvaigždes, švaistiklius, balnus, kotus...
Įvardinti nelaužytas dalis lengviau.

Nekalbu apie daužymą, tarkim partrenkus geldą.
Kalbu būtent apie laužymą važiavimo būdu (su pašokinėjimais ir kitais laisvais vartojimais).

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Noreciau patarimo
StandartinėParašytas: 2010 Bal 16 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Bal 16 18:43
Pranešimai: 2
Sveiki, planuoju pirkt dvirati, taciau noreciau tilpt i 800LT. Mane domina MTB remas. Sita tema sukuriau, nes noreciau jusu komentaru apie sita dvirati: http://www.dviraciai.lt/?page=item&id=329. Jei tiksliau suprantu, kad uz tokia kaina gero dviracio is parduotuves nenusipirksi, taciau maciau su nuolaida, tikslesne kaina butu ~700LT.
Taigi, prie esmes, man butu idomi jusu nuomone apie begiu perjungimo rankeneles, ar butent tokio modelio, kaip pateiktame dviratyje, jos patvarios, gal kokiu idomiu komentaru apie jas turit. Taip pat noreciau suzinot kaip vertinat diskinius stabdzius, ir paprastus, kurie geriau. Aciu uz komentarus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2010 Bal 16 19:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
pas šita dviratį diskiniai stabdžiai labai prasti, daug geriau paprasti V brake. Atgyvenusio standarto 7 žvaigždžių stebulė, šakė jau geriau irgi būtų paprasta, šita bus nefunkcionali, sunki, veiks kaip inkaras ir dar turbūt klibės. Su viskuo čia prastai. Geriausia ką galima pasakyti apie šį dviratį, tai kad jis vienu mažyčiu laipteliu aukščiau maximinio.

p.s. Kaži kam jums reikalingi tokie "mtb" dviračiai, ar tikrai norite smagiai miškeliais prasilėkti ar dėl "mtb" išvaizdos. Dėl vaizdo tai aš nespręsiu. Dėl miškelių tai šitos pigios sunkios dalys tik į apačią trauks. Smagiau miške jaustumėtės ant paprasto 28" dviračio. Tokį dviratį galima bandyti rast nuo 1200lt. Vyraujas klaidingas įvaizdis kad tik mtb tinka miškams. O padoresnį mtb galima žiūrėti nuo 1500lt, ir tai bus su prasta šake. Pilnavertis mtb kainuos nuo 3000. O šitų pigių "mtb" paskirtis yra tik viena - "mtb" išvaizda ir nedaugiau.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2010 Bal 16 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Bal 16 18:43
Pranešimai: 2
O tai ka nors uz 800LT imanoma padoraus nusipirkt is parduotuves?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Naujo dviračio pirkimas
StandartinėParašytas: 2010 Bal 16 21:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
įmanoma nusipirkti, bet padoraus - ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Specialized Sports Vita!
StandartinėParašytas: 2010 Geg 26 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 25 00:40
Pranešimai: 40
Miestas: Klaipeda
Klausymas temos autorei.
Kaip sis dviratis save parode vaziuojant musu miesto gatvemis? Ar nera jam labai baisus bordiurai ir seip kelio neligumai? Nes galvuoju prie savo MTB paimti dar ir kazka panasaus i http://www.dviratistau.lt/prod.php?cat_ ... od_id=1034
tik kazkiek bijau del "astunkiu", nes sveriu apie 90 kg, o ratukai labai jau ploni... :velnias:

_________________
DVC


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Specialized Sports Vita!
StandartinėParašytas: 2010 Geg 26 17:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
din, tavo vietoje dar pažiūrėčiau Giant Crs modelį Umaruose. Labai panašaus principo dviratukas, bet šiek tiek su storesnėm padangom, ir ratlankiai bent jau pas praeitų metų modelius būdavo tikrai labai tvirti. Dėl Sirrus ratlankių tai sunku ką komentuot, Alexrims tinklalapy tas modelis kažko nepaminėtas, tai neaišku kaip čia būtų su tavo svoriu.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 168 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007