Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 09:47


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 20:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 05 19:13
Pranešimai: 17
Na va, po šiandieninio pasivažinėjimo - iš 12 dviratininkų prie raudonos sustojo 3, kiti kaip važiavo, taip nuvažiavo. Ir nepasakyčiau, kad skubantys. O pats nutrenkiau nuo dviračių tako prie akropolio vieną intelekto nesužalotą personažą, kuris niekaip neapsisprendė - eit per gatvę tam neleistinoje vietoje ar neiti. Paskutinę sekundę nusprendė eiti, būtent kai aš galvojau gražiai pro jį bandantį mąstyti pralėksiu, nešėsi tiesiai į mane. Teko reguliuoti ratą :| Grįžtant namo, dviračių take parke du šuniukai be pavadėlių lindo po ratais, o savininkai tuo metu įjungia būseną "nieko nematau nieko negirdžiu". Apskritai, kuo toliau, tuo labiau bijau važiuoti dviračių taku ir renkuosi gatvę, bet gi taip pažeidžiu KET.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
awx rašė:
Tarp kitko, per mėnesį laiko mačiau lygiai 2 dviratininkus, kurie sustojo prie raudono šviesoforo. Kiti stabteli, jei auto nėra - lekia toliau, arba dar blogiau, net nepristabdo. Ir dar - per tą mėnesį buvo n+k automobilių, kurie sustojo ir praleido mane perėjose.


Aš tai visad sustoju, dar prieš kelias dienas stoviu prie raudonos privažiuoja moteris ir sako, ko čia lauki? juk tu ne su mašina! taip ir nesupratau ką ji tuo norėjo pasakyti. ar kad be reikalo lakiu žalios, ar kad jai trugdau važiuoti, pažiurėjau į ją, žalia užsidegė ir nuvažiavau nesigilines :)
Tą pačią dieną važiuoju namo keliu. stovi mašina prie išsukimo iš kiemo ir laukia kol mašinu nebus, pažiūrių į tą mašiną, o ten koldūnas prie vairo sėdi ir šaukia kažką ant manes. Labai juokingai man pasirodė, tai nusišipsojau ir nuvažiavau. Tai irgi nesupratau jis piktas kad pats nesugeba dviračiu važiuoti, piktas kad jam iš kiemo neina išvažiuot, ar šiaip šūkauja:)

Tai vat būna kad per dieną 2 durnius sutinki, būna kad nei vieno per 2 mėn...

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Kad jau prakalbom apie raudonus šviesoforus, tai dar praėjusią vasarą atvažinėdamas iš Gargždų į Klaipėdą, Tilžės gatve sustojau prie geležinkelio, kurio šviesoforas mane pasitiko raudonomis šviesomis. Traukinio nei matyti, nei girdėti. Šalia privažiavo automobilis ir(panašiai kaip gorai) jo ekipažas pradėjo kvatoti, o iš veidų buvo galima išskaityti : Ko tu čia dabar stovi? Mašinos ne visos tokiose situacijose ne visos laukia, o čia su dviračiu laukia.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Jei kalbeti apie gelezinkelio pervaza ir dvirati- nereikia jo lyginti su automobiliu. Vaziuodamas su automobiliu per gelezinkelio pervaza- sukeli labai didele gresme sau ir kitu zmoniu sveikatai/gyvybei.
Vaziuodamas su dviraciu ar eidamas pesciomis- reikia buti labai girtam, kad nepastebeti traukinio...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Na, jei mirksi raudonai šviesoforas, tai neustoti būtų taspats, kas nesustoti kokioje sankryžoje prie raudonos šviesos. Jei nemirksi, arba yra tik STOP ženklas, prie jo nesustoju, nes kol nuo stop linijos nuriedu tuos 10 metrų iki bėgių, spėju įsitikinti ar atvažiuoja traukinys ar ne. Jei pamatyčiau, kad artėja, tuomet tikrai sustočiau.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
awx rašė:
Apskritai, kuo toliau, tuo labiau bijau važiuoti dviračių taku ir renkuosi gatvę, bet gi taip pažeidžiu KET.

aš irgi renkuosi gatvę, o ne dviračių taką dėl tų pačių priežasčių:
1. saugiau
2. šaligatvis skirtas pestiesiams
3. Klaipėdos gatvės puikiai tinkamos dviračiams

šiuo atveju mano pasirinkimas taip pat nesutampa su tam konkrečiu KET punktu. (Nesakau, kad šis mano individualus pasirinkimas negali būti kritikuotinas). Todėl jei jau važiuoju gatve - stengiuos rodyti taisyklingą ir prognozuojamą elgesį, tam tikro savo vidinio elegsio kodekso - kurį aprašiau pirmajame savo pranešime.

taisyklingo elgesio gatvėje aš laikausi ne vien dėl saugumo (kai kuriais atvejais galima visiškai saugiai kirsti raudoną), bet dėl bendro dviratės transporto priemonės įvaizdžio. Juk mes norime, kad mus gerbtų gatvėje?

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 21:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 17 15:24
Pranešimai: 22
Miestas: Klaipėda
Šiaip idomu, taisyklių stengiasi laikytis tie, kurie turi teises ir kartais vairuoja automobilį ar tarp tų besilaikančių taisyklių yra ir grynų dviratininkų (tų kurie neturi nei automobilio nei teisių). Gal teisės vis tik šiek tiek įpareigoja? Aš kažkaip stengiuosi laikytis taisyklių ir labiausiai erzina automobilistai ir pėstieji, kurie jų nesilaiko.
Štai šiandien, ranka parodęs posūkį suku į kairę ir paskui mane važiavęs automoblis daro tą patį tik kitu radiusu, po to sustoja ir pradeda važiuoti atbuliniu (jam nusispjauti, kad gale važiuoja dviratininkas, kurį jis gali užkabinti). Štai tokie manevrai labiausiai nervina.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 22:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Teises išsilaikiau tik prieš pusantros savaitės, bet kaip važinėjau iki tol, taip važinėju ir dabar. KET laikiausi ir anksčiau, ir dabar. Skirtumo nėra, juk taisyklės galioja visada, nesvarbu ar tu turi vairuotojo pažymėjimą, ar ne.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 30 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 05 19:13
Pranešimai: 17
wilkas rašė:
Šiaip idomu, taisyklių stengiasi laikytis tie, kurie turi teises ir kartais vairuoja automobilį ar tarp tų besilaikančių taisyklių yra ir grynų dviratininkų (tų kurie neturi nei automobilio nei teisių). Gal teisės vis tik šiek tiek įpareigoja?


Aš esu "grynas dviratininkas" ir laikausi taisyklių dėl tos pačios priežasties, kaip ir Simas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
kitas klausymas yra kaip jus tu ket laikotės, kaip dviratininkai, ar kaip automobilis, ar kaip papuola?
Nes pvz yra sankryža + formos ir dešiniausia juosta tik sukt į dešinę, tai kur jus laukiate žalios? antroi juostoi kaip priklauso automobiliui, ar pirmoi kur priklausytu su dviračiu laukti?
Šiaip paskutiniu metu pradėjau į darbą važiuoti nauju, turbūt geriausiu Lietuvoje dvirtakiu euro velo 11, tai juo važiuoti net labai malonu, nes jis toks nuošalesnis ir pesčiūjų retai pasitaiko, tai geriau 5 km daugiau suku, bet važiuoju ramiai ir patogiai :)

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007