Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 17:55


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2010 Gru 17 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Tokiu dar nepasitaike :D

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2010 Gru 17 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Gru 01 12:38
Pranešimai: 18
Miestas: Klaipėda
Aš geriau apvažiuoju ar palaukiu kol praleis, nes keiktis ant jų neverta ir gadintis taip sau nuotaiką. Jei ką ir pasakau, tai tik tiem, kurie eina tik dviračiam skirtu taku - dažniausiai tai dvirtakio atkarpos nuo vasaros estrados link Girulių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2010 Gru 17 23:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
As niekam nieko nesakau. Dviratis yra pakankamai manevringa technika, todel galima apvaziuoti arba galima palaukti, kol pasitrauks.
Ir sita tema ne apie dviraciu takus, o apie ziemos smagumus :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2010 Gru 18 02:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 27 23:11
Pranešimai: 257
Miestas: Klaipėda
o man tik antra žiema prasidėjo su dviračiu. bet jau žinau kas man smagiausia. ogi jos pabaiga. dabar kai išriedu iš rūsio ant dviračio jaučiuosi kaip katė mestelta į orą - ne tik visos galūnės išskėstos į visas puses, bet ir visi nagai kiek įmanoma plačiau išskleisti. taip ir aš ant dviračio jaučiuosi. viskas dėl to sukibimo. Jo tiesiog nėra! tai va kai baiginėjasi žiema staiga grįžta tas sukibimas, atsiranda posūkiai, stabdymas ima verst per galvą. tada po kelių dienų atsimeni, kad žiemos metu su tuščiom padangom važinėjais, prisipūti pavasario, ir tada vienu įsibėgėjimu gali pusę miesto prariedėti.. va tai yra mano smagumai žiemą : )

_________________
Paveikslėlis
Fuji Odessa 1.0 2008 Light Blue + Deore M590 + Kinesis All-Terrain
ex Fuji Boulevard 2003 Blue - Nigga stole my bike!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2011 Sau 03 11:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Su Naujaisiais visus!
Mačiau gruodžio 31 d. būrėlį turbūt kritinės masės dviratininkų Klaipėdos gatvėse, taip ir apėmė pavydas. Kas važiavote - pasidalinkite įspūdžiais. Iki kur numynėte, gal ir Naujus sutikote ant dviračių?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2011 Sau 04 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 25 16:32
Pranešimai: 253
Miestas: Klaipėda
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

http://picasaweb.google.com/KritineMase ... ametineKM#


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2011 Sau 04 23:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Šaunuoliai!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 16 15:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
dėl pradurimų tai bent jau pas mane žiemą tai yra visiška retenybė. O išplyšę ventiliai pasitaiko dažniau. Pastarąją išvyką tai atsitiko 1 kartą, atsarginę kamerą jau buvau atidavęs. Ankščiau maniau kad dėlto kaltas žemesnis slėgis kurį aš mėgstu žiemą - stabdant padanga kažkiek slankioja ratlankiu ir ventilis laužiasi. Reikėtų vieną padangos pusę priklijuoti prie ratlankio. Bet kaip ir zilas manau kad ir šaltis turi įtakos; guma traukiasi, o ventilio metalas turbūt daugiau įšala nei guma, gaunasi kontrastas :guscioja: . Turbūt, nes pastarąją išvyką pas mane slėgis nebuvo itin žemas, o kamera beveik nauja schwalbe, kurias aš laikau kokybiškesne nei kitos :guscioja:

Vidinių pavarų tai man labai retai norisi žiemą, čia tais retesniais atvejais kai lipnus sniegas visiškai apsivelia aplink kasetę ir tada jau nepavyksta permesti grandinės ant bet kurios žvaigždės, tokiu atveju vieną bėgį turiu. Bet čia retesnėm sąlygom taip atsitinka. Daugiau nežinau kuo vidinės galėtų būti geriau nei išorinės žiemą :guscioja: .

Su vienbėgiu žiemą, bent jau aš neišgyvenčiau. Nes žiemą labai įvairios sąlygos, per tą pačią dieną dažnai ir pusnis prabrendu žemiausia pavara, paskui ant asfalto išlipu ir daug visokių tarpinių variantų. Bent jau man netiktų, kai mėgstu mišrią dangą.

p.s. gal pastaruosius pranešimus iškeliam į 'Dviračiu žiemą' temą?

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 16 16:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
simas rašė:
...Vidinių pavarų tai man labai retai norisi žiemą, čia tais retesniais atvejais kai lipnus sniegas visiškai apsivelia aplink kasetę ir tada jau nepavyksta permesti grandinės ant bet kurios žvaigždės, tokiu atveju vieną bėgį turiu. Bet čia retesnėm sąlygom taip atsitinka. Daugiau nežinau kuo vidinės galėtų būti geriau nei išorinės žiemą ...

p.s. gal pastaruosius pranešimus iškeliam į 'Dviračiu žiemą' temą?



Vidinių pavarų sistemos dažnai turi ir kojinį stabdį, kas, mano manymu, šioks toks pliusas žiemą, kai rankos žiauriai pirštiniuotos ir kitokios stabdžių sistemos apšąla...

O pastaruosius pranešimus į 'Dviračiu žiemą' temą galima iškelti, tik kad mintis nenutrūktų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiu žiemą
StandartinėParašytas: 2011 Vas 27 23:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Sau 06 15:30
Pranešimai: 157
Kam patinka važiuoti, tas važiuoja ir žiemą ir vasarą... Kiekvienas sezonas turi savų privalumų, kuriuos reikia isnaudoti kiek galima daugiau... Sukibimo nebuvimas, 180 ar 360 slydimai, nauji keliai, nauji patyrimai, tam tikru dviraciu galimybiu patikrinimas, t.y. tik nedaugelis to kas yra vaziuojant ziema... Lazinuosi jog niekam vasara dar nera teke iki vidurio mariu su dviraciu nuvaziuoti... :D O istikruju, kazkaip pasigendu zmoniu entuziazmo vaziuoti ziema... Dauguma bijo susalti, paslisti, pargriuti, todel atsisako sitos pramogos... Kaip manot, gal labiau vertetu meginti isgyvendinti sita stereotipa?

_________________
Gyvenimas yra gražus, tik kartais užknisa...
8 6 7 5 5 0 3 8 4


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007