Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 01:21


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Vas 18 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
Dexton rašė:
Geras dalykas muzika, nors man kada sunkiai sunkiai minasi mintyse kartoju: "vien tik gramatika ir matematika" ;] O šiaip reikia ausines tinkamas turėt, tos kur prie Sony Ericssonų būna(ar panašios kitų gamintojų), nelabai tinka, nes tikrai su jomis aplinkos nesigirdi, tam geriau tinka atviro tipo ausinės, daug metų šios klasės lyderės koss porta pro.


hm, reiks pasidomet

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 18 11:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
:senolis: Pritariu muzikai ant dviračio :dviratis: , tik jei yra girdima, kas aplinkui darosi. Važiuoti dviračiu, negirdint aplinkos - tiesiog neatsakinga!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 18 21:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Dexton rašė:
Geras dalykas muzika, nors man kada sunkiai sunkiai minasi mintyse kartoju: "vien tik gramatika ir matematika" ;] O šiaip reikia ausines tinkamas turėt, tos kur prie Sony Ericssonų būna(ar panašios kitų gamintojų), nelabai tinka, nes tikrai su jomis aplinkos nesigirdi, tam geriau tinka atviro tipo ausinės, daug metų šios klasės lyderės koss porta pro.

as tai naudoju sitas :) http://www.digitaltrends.com/mp3-player ... 35-review/ jau treti metai ir puikiai veikia :)

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 19 16:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
gora rašė:
Dexton rašė:
Geras dalykas muzika, nors man kada sunkiai sunkiai minasi mintyse kartoju: "vien tik gramatika ir matematika" ;] O šiaip reikia ausines tinkamas turėt, tos kur prie Sony Ericssonų būna(ar panašios kitų gamintojų), nelabai tinka, nes tikrai su jomis aplinkos nesigirdi, tam geriau tinka atviro tipo ausinės, daug metų šios klasės lyderės koss porta pro.

as tai naudoju sitas :) http://www.digitaltrends.com/mp3-player ... 35-review/ jau treti metai ir puikiai veikia :)


Tai čia jau iš tų ausinių kur groja, ne vien garsą skleidžia ;] Koss'ai tai nėra įspūdingų charakteristikų, pagrindinis privalumas, kad jos kompaktiškai susilanksto, galima palygint su bike friday ;]


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 20 23:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Klausau ir aš muzikos važiuodamas dviračiu, bet tik nejudriame kelyje(pavyzdžiui... Dovilai-Klaipėda) ir tik vieną ausinę tenaudoju(dešinėje ausyje), kad galėčiau normaliai girdėti ar kas iš galo artinasi prie manęs, ar ne. O važiuodamas judriu keliu ar mieste, dvirtakiu-šaligatviu tai niekada neklausau, nes tiesiog nėra kada, reikia girdėti ir matyti viską kas aplink dedasi.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 20 23:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Nesugebeciau su viena ausimi klausyti- toks diskomfortas. Klausau per ikisamas ausines nuo telefono, jei didelis eismas pritildau siek tiek.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 20 23:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Na, dėl sugebėjimo, tai čia pripratimo reikalas. Iš pradžių keista, poto patampa normalu. Žinoma, dar daug kas priklauso nuo klausomos muzikos, jei pagrindinę rolę atlieka instrumentalas, o ne tekstas, tai taip, sutinku, kad nemalonu taip klausyti. Kadangi aš pirmenybę teikiu tekstam, o ne "brazdesiui" antram plane, tai didelio diskomforto nejaučiu.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007