Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 12:08


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
pastebėjau dauguma važinėja užsidėję ausines ir klausydami muzikos tačiau gal aš per daug senamadiškas arba baugštus, man važiuojant tiek gatve tiek dvirtakiu atrodo ir jaučiuosi nesaugiai-negirdžiu kas vyksta už nugaros,nejaučiu lenkiančiu mane.šiaip turiu mažytes koloneles kurias prijungiu prie mp3 ir garso man užtenka ir aplinka jaučiu.pasidalinkit savo potyriais ar patarimais :)

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 15 19:08
Pranešimai: 36
Atvirkščiau manau , kolonke senamadiška , erzini žmones , atrodai kaip forsiukas su ta kolonele , vienintelis pliusas kad visi išgirsta ir pasitraukia i šonus. 8-)
Dažnai su ausinemis važiuoju , viska aplynkui girdžiu , ausines beje originalios Nokia , kurios groja aiškiai ne itin garsiai (WH 102) , visada ant max ir girdžiu kiekviana garsa , mašina , žmoniu balsa.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 15:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
na mano kolonėlė neplyšauja taip kad maišytu kitiem, tuolab ne marozėlių muzika iš jos sklinda 8-)

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 17:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Vaziuojant gatve manau aplamai reiktu veidrodzius isigyti, o ne klausytis kas vyksta :roll: Muzikos pradejau klausyti neseniai, ir pastebejau kad greiciau praeina laikas... Aisku nervina kai nebegaudo radijo bangu (telefonas nepernaujausias ), bet nieko :D Del koloneliu tai kazkaip jau tikrai atrodai kaip koks issisokelis, nu bet jei jau muzikos skonis atitinka tai gerai. Buna tokie kur pasileidzia telefona ant viso garso tai nei girdi ka groja nei kietai atrodai...

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 19:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
seip as vaziuoju visad su ausinem, muzikos klausaus ne is telefono o is mp3 ir ne su pupelem kisamom i ausis, o dideliom ausinem, to pasekoje nieko negirdziu aplinkui :) ir niekad nemaciau problemu kad negirdi kazko. Aisku kai ne viens keliauju muzikos neklausau :)
Seip muzikos klausymas dideliu garsu man jegu (gal psichologiskai) prideda, kai uzgroja kokia linksmesne dainele :D

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 19:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Prisidesiu prie babuliu. Labai garsiai pasileidus kenkia seip... Zinau tokius kelis kurie is keliu kartu teisgirsta ka sakai...

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 19:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
na manau kad važiuojant mišku ar dvirtakiu niekam aš su savo pink floyd netrukdau ir kaip budulis nesijauciu :) bet man nesuprantama kaip lekiant gatve galima užsimetus ausinuka,juk už taves irgi eismas vyksta, na čia tik mano nuomonė :roll: .vėlgi iš patirties-sėdėjau kažkada prie upelio,nekibo,uzsidejau ausinuka, po kiek laiko skaldos krūva i mane bumbtelėjo,nusiemiau ausines žiū gi vaikigaliai rėkia -seni ar kimba , ben glušas esi :lol: , tokia istorija, nenorečiau taip gatvej iš plytgalio ar butelio kupron gaut , aisku muzika dar niekam nepamaišė taigi jei jus ipratę su ausinuku tai valio bet man neišein kažkaip :x

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 20:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
Geras dalykas muzika, nors man kada sunkiai sunkiai minasi mintyse kartoju: "vien tik gramatika ir matematika" ;] O šiaip reikia ausines tinkamas turėt, tos kur prie Sony Ericssonų būna(ar panašios kitų gamintojų), nelabai tinka, nes tikrai su jomis aplinkos nesigirdi, tam geriau tinka atviro tipo ausinės, daug metų šios klasės lyderės koss porta pro.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 17 20:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Rgp 01 12:10
Pranešimai: 155
gora rašė:
seip as vaziuoju visad su ausinem, muzikos klausaus ne is telefono o is mp3 ir ne su pupelem kisamom i ausis, o dideliom ausinem, to pasekoje nieko negirdziu aplinkui :) ir niekad nemaciau problemu kad negirdi kazko. Aisku kai ne viens keliauju muzikos neklausau :)
Seip muzikos klausymas dideliu garsu man jegu (gal psichologiskai) prideda, kai uzgroja kokia linksmesne dainele :D

Apie save viską tą patį galiu pasakyt, tik kaš su įkišamom į ausis ausinėm važinėju. Muzika labiau ne jėgų duoda, o ritmingumo minant bei padeda užmiršti nupvargį.
Važiuojant dvirtakiu 20-30 km/h nemanau, kad reikia nerimauti, kad kažkas bandys aplenkti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Vas 18 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
Dexton rašė:
Geras dalykas muzika, nors man kada sunkiai sunkiai minasi mintyse kartoju: "vien tik gramatika ir matematika" ;] O šiaip reikia ausines tinkamas turėt, tos kur prie Sony Ericssonų būna(ar panašios kitų gamintojų), nelabai tinka, nes tikrai su jomis aplinkos nesigirdi, tam geriau tinka atviro tipo ausinės, daug metų šios klasės lyderės koss porta pro.


hm, reiks pasidomet

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007