Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 16:13


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: nepatogumai dviračiu
StandartinėParašytas: 2010 Lap 02 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Su mielu noru vaziuociau ta kilometra iki mokyklos, bet kad ner ten kur palikt... Nenoriu kad butu nuvarytas... Reiks eit pas valdzia tartis del tokios vietos. Kazkaip manau retas vaziuotu i mokykla su dviraciu, vien paklausius ar vazineja saltesniu metu is veido minos atspeji " Jis gal durnas ar ka?" Vienintelis transportas prie mokyklos stovi mokytoju ir mokiniu masinos/motociklai...

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 02 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Gal kiek ir OT, bet tikrai susidomėjau.

Nėra kur palikti? Prie mokyklos? Šitaip nebūna. Gal ir nėra stovų, bet juk yra bent koks apšvietimo stulpas? Turėklai(nežinau ar tai lietuviškas žodis, bet, manau, supratote ką turiu omenyje)?

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 02 22:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Yra, bet as nepasitikiu betkokia spyna. Poto per pertraukas aina pro aikstele buriais rukyti (ten kur geirausia ir saugiausia butu), bus tokiu susigundziusiu kurie kanors tures vistiek padaryt.

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 02 23:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Manau po pamoku dar lieka puse dienos laiko kada galima vazinetis. Mano asmenine nuomone tokie vazinejimai i mokykla/univera/darba yra ganetinai abejotini. Pas mus yra pakankamai trukdziu ir nepatogumu tam ivykdyti.
Taip, as dazanai naudoju dvirati kaip transporto priemone... Pagrindine problema, kad net savo pigaus lauzo niekur negaliu palikti. Be to, mano nuomone jei lipi ant dviracio, tai reikia ir aprangos atitinkamos ypac siuo metu ir duso reikia nulipus. Kas gyvena daugiabuciuose be lifto, tai dar viena priezastis, kuri apsunkina dviracio panaudojima.
Todel mano nuomone, geriau per savaite nors karta ar kelis kartus isvaziuoti normaliai, nei pastoviai tampytis su dviraciu, bet realiai nieko nepravaziuoti.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 02 23:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
Oho, Mindex :shock: .. Paminėjai mažiausiai keturis punktus, tinkančius į kvailų išsisukinėjimų nevažiuot dviračiu sąrašą.. Nusiperki kiek padoresnę spyną, prisikabini pie stulpo at turėklų, nusispjauni į kitų idiotišką nuomonę, kas ką pamanys ir surizikuoji, ar kas nutiks tavo dviračiui per savaitę. Gal eksperimentą padaryk?
Per daug pas tave baimių, nepagrįstų paranojų, gal perdaug televizijos kriminalų žiūri ar suaugusiujų bėdavojimosi klausaisi?? Dviratis galėtų būti teisingas pasirinkimas, siekiant pabėgti nuo tokių problemų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 03 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
zygfrid rašė:
Mano asmenine nuomone tokie vazinejimai i mokykla/univera/darba yra ganetinai abejotini. Pas mus yra pakankamai trukdziu ir nepatogumu tam ivykdyti.


Kokie trikdžiai? Dušas? Rūbai? Tik tiek? Kiekvieną mielą dieną važiuoju i darbą 8.5km į vieną pusę, tiek pat atgal, bet dušo darbe kažkodėl nereikia. Žinoma, važiuoju ne tais pačiais rūbais, pasikeičiu darbe. Darbe visą dieną bendrauju su žmonėmis, jeigu ką. Kolkas niekas neminėjo, jog smirdžiu. Pati žinau, jog nesmirdžiu ir nesijaučiu nusiplūkusi. Viskas priklauso nuo teisingų rūbų ir teisingo dviračio bei važiavimo stiliaus. O Mindex atveju, kai mokykla už kilometro, tai apie ką mes čia kalbam??

zygfrid rašė:
Pagrindine problema, kad net savo pigaus lauzo niekur negaliu palikti.

Spyną jau visiškai patikimą galima nuo 200 litų gauti, manau galima ir pigiau, kad vagys nebesivargintų. Šitokia sumą galima gan geit sutaupyti, jei nusotiji pilti benziną į mašiną ar pirkti visuomeninio transporto bilietėlius.

zygfrid rašė:
Kas gyvena daugiabuciuose be lifto, tai dar viena priezastis, kuri apsunkina dviracio panaudojima.


Palyginus su tiek, keik žmonės XXI amžiuje juda, gal tai kaip tik privalumas, o ne trūkumas? Ar geriau nusipirkti sporto salės abonimentą, kaip dabar populiaru?

zygfrid rašė:
Todel mano nuomone, geriau per savaite nors karta ar kelis kartus isvaziuoti normaliai, nei pastoviai tampytis su dviraciu, bet realiai nieko nepravaziuoti.


Per metus pravažiuoju 4000km vien tik važinėdama į darbą. Į parduotuves, pas draugus, i kiną irgi dviračiu važiuoju, tik čia jau tikrai nežinau metinio kilometražo. Tai čia realiai skaitosi nieko nepravažiuota ar kaip?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 03 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
tik paantrinsiu evulei.

dėl prakaitavimo:
1. Jei labai prakaituojama, tai vadinasi arba per daug rūbų, arba tempas per didelis. Čia yra derinami dalykai. Aarba dar labai netinkami rūbai pvz. medvilniniai.
2. Jei iš ryto nueinama į dušą, kūnas nespėja įgauti to nemalonaus kvapo, smirda ne prakaitas, o pasenusios kūno dalelės.
3. Jei vis tiek atrodo kad smirda; XXI siūlo kvapniausių dezodorantų, ir dar parsidavinėja toks dalykas kaip drėgnos, kvapnios servetelės kūdikiams. Nueini į tuliką ir prasivalai pažastys jei kyla įtarimas dėl kvapo.
4. Tarkime kokie Nyderlandai, Danija, na neužtektų jiems tų dušų , nes ten visi masiškai su dviračiu važiuoja. Ir net be jokios specializuotos aprangos, paprasčiausiai nėra to įsikalbėjimo dėl smarvės.

Dėl dviračio palikimo.
rakinti galima prie medžio, stulpo, turėklų ir t.t. (Kokioj Olandijoj čia didesnė problema, nes ten sunkiau rasti kokį neužimtą turėklą.) Svarbiausia turėti kokią Abus už 200lt ir tiek. Jei bijoma dėl vandalizmo; aš sąvąjį ir per naktis šeštadieniais kartais palikdavau miesto centre ir rasdavau nepaliestą. O čia kalbama apie darbą, mokyklą t.y. apie dienos metą. Jei jau ten tokia pavojinga skylė, tai galima kur atokiau nuo ten rakint, ar kokiam rusy kabint.

dėl lifto nebuvimo
na čia evulė teingiausiai pastebėjo.. o šiaip, na taip, nėščiai moteriai sunku būtų motociklą užsitempti į 5 aukštą. Bet čia kalbama apie dviratį..

1km į mokyklą tai aš čia irgi turbūt mieliau prasivaikštyčiau, nei su dviračiu, bet kad Mindex, tu net išvykų skilty vien tik atsikalbinėji nuo važiavimo, visur tik trūkumus ižiūri. Įdomu, kur tu išvis važiuoji? Į KM ir panašius proginius renginius? :guscioja:

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 03 00:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Oi Evule, tu cia mane suvartei :lol: As tik isvardinau sunkumus kokie yra, tai nereiskia, kad jie man trukdo. Taciau mazus atstumus as iveikineju pesciomis ir del 1 km tikrai netempiu dviracio is 4 auksto. Nors pas mus zmones ir del 500 metru kuria auto, gramdo langus, o po to dar 10 minuciu vazineja ir iesko vietos kur pastatyti gelda :lol:
Del tu spynu tai daiktas iveikiamas. O ir jei dviratis su spyna prirakintas- balnelis, ratai, spidometras ir kiti dalykai nusiima per kelias sekundes. Ir seip mes barbaru salyje gyvename...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 03 01:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
zygfrid rašė:
Del tu spynu tai daiktas iveikiamas. O ir jei dviratis su spyna prirakintas- balnelis, ratai, spidometras ir kiti dalykai nusiima per kelias sekundes. Ir seip mes barbaru salyje gyvename...


Ar kas girdėjo/skaitė, kad būtų pavogtas 'U' spyna prirakintas dviratis Lietuvoje? Ar esate kur Klaipėdoje matę dviratį su nuvogtais ratais, balneliu? Vakaruose aš daug tokių mačiau, bet Klaipėdoje problemos nematau.
Spydometrą aš nusiimu (nesunku), ratai pas mane su rakinamais užspaustukais, bet krepšuką po balneliu (įrankiai, pompa), šviesas, jau kurį laiką palikinėju ir nieko :guscioja:
Na aišku visko gali atsitikti, bet tada ir pasistačius auto reikėtų pergyventi, kad subraižys, išleis padangas, išdauš stiklą, padegs ir t.t.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Lap 03 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Ai, man jau 2 dviracius pavoge, viena is ju pernai. Tai truputi paranoja dar islikusi. Seniau palikinedavau drasiai ant spynos ir nieko.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007