Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 19 06:23


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 19 00:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Manau turetu forume buti tokia tema, apie apranga. Kaip pastebejau Klaipedoje tai aktuali tema. Kas keista, pavyzdziui Akropolyje yra gal 5 ar daugiau sporto prekiu parduotuves, bet nera jokios dviratininku aprangos. Ir suprantama ziema mus uzklumpa netiketai- as kaip hiper optimistas vis tikiuosi, kad jos nebus visiskai. Bandziau klausti kelniu- paziurejo kaip i durna (yra nebent begimo vasariniu). Striukeliu visiskai nera, bent su prailginta nugara nemaciau. Kazka tinkamo maciau Audime, bet su kapisonu- speju geras stabdis ant dviracio. BIG'e irgi nieko nera. Rasau tam, kad jei kam saus mintis ieskoti- neverta vargti.
Su vasarine apranga irgi ta pati situacija. Audimo sortai nepasiteisina. Nebent marskineliai.
Specializuotu dviraciu parduotuviu dar neapejau, tik vienoje buvau, bet irgi nieko neradau.
Batai. Batai yra pagrindinis ir svarbiausias dalykas po dviracio. Batai turi buti dviratiniai, prisegami. Taciau as vistiek naudoju paprastus pedalus (Umarai, 50 Lt) ir paprastus laisvalaikio sportbacius Allrounder su daug karpuku ant pado (gerai laiko koja, neslysta), Allrounder sportbaciai kainuoja apie 120 usd, bet batu kalne galima rasti iki 100 Lt. Pirstines naudoju pigiausias ir man pasiteisina, yra visur, pvz Vasareje. Vat tokia mano patirtis.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 19 00:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
na jo , su šituo reikalu prastai čia parduotuvėse. Bet išsisukti tai galima ir netgi neišlaidaujant. Čia plati tema, daug kas priklauso nuo poreikio ir stiliaus.

Tarkime reikia apatinio, vidurinio ir viršutinių sluoksnių, ir dar visoms galūnėms.

Apatinių sluoksnių labai gerų yra toje žvejybos parduotuvėje, merino vilna (apie 200lt), dar 'armijai ir civiliams'. Aš jau senokai esu kažkokį sintetininį nusipirkęs už 25lt maximoje, gerai apsitempia, švelnus sintetinis pūkelis greitai džiūsta, visiškai atlieka savo paskirtį. Tokia pat sintetiką turiu ir firminiuose marškinėliuose, tad kartais nereikia aklai nuvertinti pigienų. Apatinių kelnių bent pavasarį buvo pirkti Dituvos turguje, vilnonių (!) ir tik po 10 lt (!). Super, tik tiek kad be įkloto, bet to nesureikšminu.

Vidurinis sluoksnis: pilnas Dituvos turgus priverstas flyzinių džemperių (10-20lt). Pigu ir idealu.

Viršutinis. Nežinau, nesidomėjau, bet suprantu, kad čia prastai su tuo. Čia jau reikia užsisakinėti. Aš jau ilga laiką naudojuos Endura šortais (vienintelis 'dviratinis' rūbas pas mane žiemą), ir kažkada prancūzijoje pirkta besiūle plonyte striuke, kurią naudoju ištisą sezoną (kapišonas čia visiškai nemaišo). kai nėra reikalo tai ir nepasidomiu kas parduotuvėse, bet turbūt tikrai nieko doro.

Galūnės. Slidininkų pirštinių tikrai yra pirkti. O Humanoj paskutinį kartą mačiau netgi pūkines pirštines su goretex viršum.. Kojinių vilnonių pilna Dituvos turguj.

Dėl batų, na aš tai pedalus žiemą pakeičiu į neprisegamus, platforminius. Batus naudoju lengvus turistinius, jų yra tose medžioklės prekėse, labai gerų galima užtaikyti Humanoje, taip pat dituvos turguje (devėtų). 'Thomas Philips' yra turistinių batų, pigiai, geros medžiagos, bet pasiūvimo kokybė gali būt nekokia. Dar daug ko yra 'Armijai ir civiliams'.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 19 13:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Spa 15 15:38
Pranešimai: 152
Miestas: prie jūros
Šeip galima kai ko rasti Humanoje.. na bent jau marškinėlių, šortų flizinių bliuzonų tikrai :) Manau, kad Humana ir visos kitos padėvėtų rūbų parduotuvės išeitis tiems kurie negali sau leisti šimtus litų vien aprangai. Tik norint rasti kažką gero reikia pastoviai vaikščioti ir ieškoti ir nepatingėti pasiknisti :)

_________________
PYAX and JWA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 19 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 29 00:53
Pranešimai: 601
:senolis: As ir :+1: kas liecia Lietuvos parduotuves, tik uz humanas ir dituvos turgus ir pan. Musu krepsinio, stangu saliu, ir ''slidininku'' kraste, nera dviratiniu, juolab zieminiu aprangu. Taigi ziema :dviratis: vaziuoja tik extremalai :mrgreen: . Ziema zada but salta, taigi-silciau pasiredykit, ir......GERO KELIO :nikstys:

_________________
Nepykite, neturiu LietuviŠkų raidžių :-(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 19 15:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Salciai?!?!?! Tai reiskia bus sniego!!! (Sis komentaras tikriausiai bus istrintas :roll: )

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 24 21:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
Labai aktuali ir reikalinga tema! Pritariu Saulašarei (gražus slapyvardis, sveika prisijungus :)!) visomis penkiomis. Be humanų Lietuvoje vargiai būtų pavykę nors kiek padoriau apsirengti.. Tačiau man dažniausiai iškylanti problema, jog dauguma specialių dviratinių rūbų būna vyriški, didelių dydžių ir beveik visada baisių spalvų. Bet jei ieškoti šiaip sintetikos ar Merino vilnos rūbelių, tai kartais netgi labai pasiseka. Pavyzdžiui, šįmet radau golfuką šiltą ir, matosi, kokybišką už 20lt, kai tuo tarpu prieš kelis metus pirkau naują merino vilnos apatinį sluoksnį iš internetinės parduotuvės tik 7-is kart brangesnį, o po pusmečio pradėjo irti visos siūlės bei pati medžiaga.

Šiaip jei ką ir įmanoma rasti mūsiškėse turizmo parduotuvėse, tai kainos, švelniai tariant, neatitinka realių pirkimo galimybių. Tad jeigu tikrai kažko reikia iš rūbų, dažnai apsilankau dviratinėse interneto parduotuvėse (mėgstamiausia - http://www.chainreactioncycles.com/), kur beveik visada galima gauti gerų nuolaidų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 25 02:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vas 11 09:26
Pranešimai: 61
Apranga saltam sezonui dabar vienas is didziausiu mano galvos skausmu. Nes nefaina, kai kauliukai ir sanariai sala.

Is patirties is ieskoniu per dviraciavimo internetines parduotuves, galiu pasakyt, kad jei ieskai, kazko rimto ir atitiktu visus reikalavimus (kokybiska, grazu.. vis del to noriu padoriai atrodyt ant dviracio)- tai liudni reikalai. Labai :galva i siena: . Pvz: ieskau kelniu. Pasirinkimas: tik vandeniui neperslampamos, bet plonos (brrr), arba vejui atsparios, arba is vis be aiskios paskirties. Abieju viename NERA! O kad dar grazu butu...liudnai liudnai. Pora nuziuretu kelniu:
http://www.wiggle.co.uk/p/cycle/7/Gore_ ... 3440/#more
http://www.rutlandcycling.com/28928/Nor ... Black.html
Turbut mano ieskojimai baigsis kazkokia nors kombinacija.

Gerai pastebeta, jei ziurint i dviraciavimo apranga, tai dauguma vyram ir dideliu dydziu (kodel?). Tai ka jus, Velo Uosto damos, darot? Kaip suderinat praktiskuma ir grozi aprangos? Aisku, suprantu, ne visiems tas grozis aktualus.

O visa kita, man atrodo, visai pigiai galima prasiverst. Pvz: mano batai neperslampami is turistines parduotuves (vaikiski, todel pigesni nei normalus), pirstines- senai pirktos motociklininko, apatiniai sluoksniai- vasara per ispardavimus prisipirkti ziemai, striuke turistine plona, bet su gera medziagyte, nuo vejo kaip siena apgina. Tuom viskas ir baigiasi.

Tai, chebra, sekmes beieskant drabuziu, verskites kaip ismanot. Svarbu siltai apsiriedykit ir riedekit! Ir daug riedekit, kad nesusaltumete 8-) grazios ziemos ir DAUG sniego :nikstys:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Spa 25 02:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
AkvileT, sluoksniuojant lengviausia surasti optimalų variantą konkrečiam orui, su vienom kelnem 'viskam' gali būt tai per šilta tai šalta. As matau čia kelis variantus:
1. neperpučiamos windproof aptemptos (paprastai būna su pašiltinimu), jei šalta po apačia + pasivelki dar kokias plonas vilnones apatines. Minusas tas kad windproof per lietų kažkiek peršlampa. Privalumas, kad apsitempus važiuot malonu, niekas neplevesuoja.
2. Plonos, laisvesnes neperšlampamos wateproof pvz tos Gore viršuje, o po apačia jau neisvengiamai kažką aptempto turetum vilkti (pvz tas 'Northwave Lady Cristal', kurias atšilus orui galetum naudot vienas). Viršutinis sluoksnis turetų visai neperslapt, o apatinis šilumą palaikyt. Kadangi tarp abiejų sluoksnių būtų erdvės - gerai vėdintusi, mažiau prakaituotų. Tik per stiprų vėją tas laisvumas gali erzinti kai plevesuoja. Atšilus orui tą viršutinį sluoksnį galėtum kuprineje veziotis, ir jei užeina lietus - apsivelki, tas Gore turėtų būt lengvos ir mažai vietos užimt.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Gru 12 02:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Spa 15 15:38
Pranešimai: 152
Miestas: prie jūros
Šiuo metu Humanoje (prie pinokio ir ne tik) galima rasti daug šortų dviratistams ;)

_________________
PYAX and JWA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apranga
StandartinėParašytas: 2010 Gru 12 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Gru 01 12:38
Pranešimai: 18
Miestas: Klaipėda
Šiuo metu norisi ilgų kelnių :) dabar gailiuos, kad vasarą nenusipirkau, kai buvau atradęs :oh:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007