Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 11:49


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 13 01:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Čia rašome savo nuomonę kokio tipo dviratis yra geriausias, universaliausias. Galima su pavyzdžiais. Galima idėti savo svajonių dviratį.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 13 10:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Manau visi dviraciai universalus... Su plentinukais po purvynus pavazineja, su downhillais plento varzybose lenktiniauja... Geriausiu dviraciu irgi yra daug. Svajone tai butu tokia:


Prikabinti failai:
QUestSide.jpg
QUestSide.jpg [ 22.57 KiB | Peržiūrėta 14692 kartus(ų) ]

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 13 19:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Kov 14 08:51
Pranešimai: 21
čia triratis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 13 20:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Bet ar vienas papildomas ratas labai trugdo?

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 16 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
geriausias man yra toks kokį naudoju, neatsitiktinai ir išsirinkau. Universalumas - asketiškas vieno dviračio turėjimas pasiteisina mano reikmes. Savo plentinį rėmą su tiesiu vairu (panaši geometrija būdavo pas senoviškus mtb dviračius), naudoju ne tik asfaltui. Aš žinau, sudetingesniuose ruožose būčiau greitesnis su amortizuotu kalniniu, ypač nusileidimuose. Tačiau ne visada maksimalus greitis yra mano tikslas, o pravažiuoju visur kur pravažiuoja šiuolaikinis xc. Miško takai, bekelė man yra šioks toks iššūkis, o jei turėčiau kalninį dviratį iššūkis taptų asfaltas, o daugelis neasfaltinių trasų Klaipėdoje su kalniniu dviračių man taptų pernelyg nuobodūs. Klaipėdoje tikrai yra techniškai sudėtingų trasų, bet ne tiek daug.

Iki tobulybės mano dviračiui geometrijoje man labiausiai trūktų, kad į galą dar tilptų tarkim 1.9 padanga (tačiau jau tokiu atveju nebetilptų didesnės priekinės žvaigždės). Na ir jei kraštutinai būti priekabiu - dar nuožulnesnio viršutinio vamzdžio, ir gal kokiais 1 cm žemesnės centrinės ašies (nors ir dabar pakankamai žema). Na bet deja nežinau analogų labiau atitinkančius mano universalumo kriterijus, todėl jis man geriausias net jei truputi atsibodęs.

Visgi, jei reikėtų dairytis į kažką kito, išlaikant mano reikalavimus. Kiti fitness'ai man arba per ilgos ratų bazės, arba visiškai nuplentinti, t.y. neįkiši storesnės padangs. Cyclocross geometrija dažniausiai atitinka mano kriterijus. Bet kiek nužiūrinėju įvairius modelius vis kažko trūksta. Dažniausiai pas cyclocross man nepriimtina ypač žema vairo kolonėlė, ir visiškai horizontalus viršutinis vamzdis. Na bet čia klasikinės sporto disciplinos palikimas - patogiai bėgti su dviračiu ant peties. Labai žema vairo kolonėle man apsunkintų vairo pakėlimą ilgoms kelionėms. Tačiau yra ir iššimčių - Giant TCX turi kažkiek nuožulnų viršutinį vamzdį ir aukštesnę kolonėlę. Trūkumas - į galą vargiai telpa net 1.6 padanga. Kitas mano senas favoritas - Kona Jake The Snake - nuožulnus viršutinis vamzdis, užkliūdavo vos per ilgas galinis trikampis. Tačiau šių dienų naujiena - 2011 Jake the Snake modelis - galinis trikampis jau visu cm trumpesnis, ir net 0,5 cm trumpesnis už manajį. Jau viskas atrodytų tobula, tačiau nebeliko tokio smulkaus ir mielo Konos privalumo - tvirtinimai bagažinei, kurie dažnai būdavo net pas lenktyninius modelius. Nebeliko ir vienspalvio Konos dažymo, kas suteikdavo šiokį retro įspūdį. Dar nebūčiau apsisprendęs - likti su tiesiu vairu, ar prie plentinio. Trūkumų ir privalumų matau abiejuose.

Na nieko nėra tobulo, o įdealiausiai kolkas mano univeralumo kriterijus atitinka maniškis cyclocross su tiesiu vairu, net jei atsibodęs. Aišku čia dar būtų galima kalbėt apie dalis, medžiagas, bet gal man jau užteks.

Paveikslėlis
2010 Kona:
Paveikslėlis
2011 Kona:
Paveikslėlis

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Rgs 08 00:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
Esu neabejinga Bianchi dviračiams ir jų vizitine kortele tapusiai Celeste spalvai. O labiausiai sužavėjo šis - Bianchi Dolomiti.

Paveikslėlis

Kodėl būtent šitas? Grakštus plonų plieninių vamzdžių klasikinis rėmas + modernūs bėgių perjungėjai, o svarbiausia grožis. Rimtai svarsčiau apie pirkimą (nors ir kaina pasirodė kiek perdėta; paskutiniu metu itin išpopuliarėję Vintage dalykai ne tokie jau pigūs, kaip galėtų būti), tačiau sustabdė per aukšto lygio komplektacija kasdieniam naudojimui; brangu būtų grandines ir žvaigždes dažnai keisti, o ir žiemą plieną rūdys apimtų. Nemalonu būti rūdijimo liudininku. Tad tarkime, jog Bianchi Dolomiti būtų man geriausias, bet tik kaip išeiginis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2010 Spa 08 15:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Siandien maciau mieste panele su zydrus sportiniu Bianchi :ploja: :ploja: :ploja:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 11:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Vas 11 11:19
Pranešimai: 7
Mano svajonių dviratis tai būtų tandemas, nes važiavimas dviese nuteikia pozytiviai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2011 Vas 11 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Pozityvumas gerai.

Dviese važiuoti gerai...

Tryse dar geriau:

Paveikslėlis

O penkiese dar geriau:

Paveikslėlis

Vaizdeliai iš http://www.schwinncruisers.com/vintage-schwinn-bikes/1895-to-1900-schwinn-bicycles/


Paskutinį kartą redagavo garas 2011 Vas 13 23:26. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Geriausias dviratis
StandartinėParašytas: 2011 Vas 12 03:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Sis gal ir nera svajones etalonas, bet ziauriai grazus :)


Prikabinti failai:
2011-litening-super-hpc-sl.png
2011-litening-super-hpc-sl.png [ 370.76 KiB | Peržiūrėta 14389 kartus(ų) ]

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007