Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 13:10


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 12 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Spa 15 15:38
Pranešimai: 152
Miestas: prie jūros
wadsmyname rašė:
Kazkada ir man teko su moteriskaite susidurti, dar karta pasitvirtino posakis moteris uz vairo mirtis uz kampo, sikart tiesiogine to zodzio prasme :) Vaziuoju sau i sventaja ramiai, savo kelio puse, ir ties kunigaiksciais yra toks lenktas posukis, as isvazineju is posukio, kai staiga pries nosi, mano juostoj isnyra moteris, nebespejau sustabdyti ir isvengti susidurimo. Bet kazkaip bent jau sustabdziau, nebuvo didelio boom, tik moteriskei nelb pasiseke skrido ji per mano pety ir tuo paciu per savo prieky, atsikelus pradejo pakeltu tonu man aiskinti kad as nemoku vaziuoti, tai sunervino kazkaip, nors kalta ji...

Teko prasilenkti ir man kažkada su irgi su moteriške, važiuojant nuo Plazės ež. link Olando kepurės, toje atkarpoje kur gatvė, irgi važiavo prieš eismą.

_________________
PYAX and JWA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 12 00:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Spa 15 15:38
Pranešimai: 152
Miestas: prie jūros
Šiaip man kol kas neteko, o tikiuosi ir neteks, patirti rimtesnių avarijų. Prieš kelias savaites teko skaudžiai nugriūti atsitrenkus į bordiūrą (labai skubėjau, nes vėlavau), susitrenkiau ranką ir šoną stipriai, tai nei pajudinti rankos normaliai nei miegoti ant to šono negalėjau kokią savaitėlę, na bet nieko ;) tik visa nutrankyta, nubrozdinta ir pasipuošus mėlynėm, kaip koks kiemo berniūkštis :roll: o labiausiai gaila suplėšytos striukės, mėgstamiausias mano rūbas buvo :(
O prieš kelis metelius, tai nukritus nuo dviračio prasiskėliau smakrą, teko važiuoti į ligoninę siūti 8-)

_________________
PYAX and JWA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 18 19:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Šiandien važiuoju sau laimingas į darbą, sustojau prie švisaforo laukiu žalios privažiuoja mikriukas naglai ir ne kad iš galo atsistotu, o per puse aplenkia ir puse savo priekio sukiša į sankriža.
Pradedam važiuoti ir tas pyst be posukio į stotelę sukt, man nebeliko kur dingt ant stabdžiu vairu visa šona perbraukiau vos nenusidrebiau, o tas taip ir nuvažiavo. sustojo stotelei apvažiavau jį prie jo durų sustojau atsidarau duris sakau asile tu turbūt manes nematei ane? (balsa buvau biški pakeles) ir tas ant gazo ir davai bėgti. aš ką? aš iš paskos. Prie raudonos sustojo aš vėl prie šono privažiavau atsidarau duris tu py... asile pi... gausi ....pyp pyp pyp pyp... (buvau baisiai supykes) tas atidarytom durim per raudona ir nuvažiavo. aš galvoju man vis tiek pakeliui į darbą dar davysiu. iš paskos varau jis atsiplešė, bet vėl raudona jam, pamate mane per veidrodėli ir davai vėl per raudona važiuot. Nu man sukt buvo ir šiap tie nervai jau biški buvo praėję tai galvoju važiuok sau...

Bet tai kur žmogaus protas? bėgt iš avarijos? juk už tai bauda didesnė nei už bet kokį girtumą. Gerai kad liūdininku nepastebėjau. būčiau mates bent vieną kas tai matė turėtu senis kokias 4000lt baudos.
Ir šeip jei mikriuke buvo keleiviu jie turėjo matyti. Dėja esu nusivyles Lietuviška teisine sistema ir abejingumu kad ir betingėjau ką nors ir aiškinti ir šeip į darbą skubėjau. Vistiek būtu pasakes nėra liudininku kreipkis į teismą. kad ir prasikankines per teismus laimėčiau jį, nuostolių tai pas mane juk nebuvo :) nebent išteptas megstinis :)

O dar prie viso to atvažiuoju prie darbo. liko 10metru pyst ir galinė žvaigždė nulūžo :(
tai gal kas turi kokia pagadintą sram 8tuką man reiktu 16os dantų žvaigždės :) skolingas nelikčiau.

Tai va tokia nesekminga mano diena :)

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 18 22:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Vas 26 21:48
Pranešimai: 4
Miestas: Gargzdai
Su zvaigzde tai Dievas tave nubaude uz neadekvatu elgesi. Pagal tavo pasakojima cia ne avarija, o avarine situacija. Isivaizduok, kaip dabar to autobusiuko vairuotojas nekes dviratininku, nors gal jis visai netycia, nepastebejes uzpaude tave - buvai gal aklojoj zonoj, ir dviratis juk ne masina, galejo nepastebeti. Pries isvadindamas ka p..... ar dar kuo nors, atmink, kad blogis gimdo dar didesni blogi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 18 22:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Dziaukis, kad negavai nuo vadylos su montiruote per galva :lol: O jei rimtai, ta ka parasei- tai nepatikesiu ner uz ka... Nes labai personifikuotai is jusu puses viskas skamba. :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 18 23:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Bal 05 20:06
Pranešimai: 8
Miestas: Klaipėda
Man tai atrodo, kad vadyla galėjo būti po gero baliaus, kad taip per raudonas drasiai lakstė :lol:

P.S. kaip jis gali nematyti dviratininko, kai ką tik jį pralenkė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 19 20:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Nu matot kai yra, jis prie sviesaforo taip naglai sustojo nes zinojo kad darys manevra, o as nezinojau, taip pat jis manes apie ji irgi neispejo.
Kita kad keleivinai mikriukai neturi juoduju skiliu kaip krovininiai, nes pas keleivinius mikriukus yra vienas didelis veidrodis, ir virsui mazesni matyti juodai skylei, tai reiskia jis mane mate.
Dar kita, kai pas tave atvaziuoja ir saukia kad nutrenkei mane. tu aiskinies kaip tai nutiko, o ne tepi slides...
Viena syk draugei uzkiso dzipas sukdamas i kiema ir ji atsitrenke i juo galini rata nestipriai ir pasigavau as ta vairuotoja tam paciam kieme, buvau ne ka maziau susinervines, bet kai pamatai zmogaus reakcija kad jis tikrai nemate tai ir pyktis praeina,,,

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 21 01:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 14 02:31
Pranešimai: 154
Šiandien buvau nemalonaus įvykio liudininke ir per plauką vos ne tiesioginė dalyvė.. Man prieš nosį jauną gražuolį stirniuką nutrenkė mašina. Nuo smūgio jis skrido keletą metrų, kur jei nebūčiau staigiai sustabdžiusi dviračio, būtų atsitrenkęs į mane.. Tiek vairuotoja, tiek aš ir dar keletas kitų sustojom ir laukėm atvykstančios policijos. Ilgai kankinosi ir neišgyveno :cry:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 16:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
ar čia tik man atrodo ar iš tikro taip? karštis manau alina vairuotojus , jie tampa mažiau dėmesingi, mieguisti . prie sebo čiut i mersa sportini neisimontavau , sugalvojo sukt nerodydamas tiksliau nerodydama posūkio i stovėjimo vietą

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Doncė rašė:
ar čia tik man atrodo ar iš tikro taip? karštis manau alina vairuotojus , jie tampa mažiau dėmesingi, mieguisti . prie sebo čiut i mersa sportini neisimontavau , sugalvojo sukt nerodydamas tiksliau nerodydama posūkio i stovėjimo vietą

Tu ką, iš medžio tik dabar iškritai? Kur matei, kad kas parkuodamasis dar ir posūkius rodo? Nėra pas mus tokios mados. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007