Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 25 22:56


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Lie 14 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Avarija, viena iš įsimintinų dviratinio gyvenimo akimirku. Pasidalinkime jomis čia.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Lie 14 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Keleta dienu atgal papuoliau i pirmaja avarija si sezona. Vaziavau sekmadieni is ryto dar be kavos, ir pries zaliaji (oj, jis gi birzos) tiltas, kazkoks senis su karovniku sukdamas i kaire atsitrenke i mano galine sake (ir sugebek taip). :velnias: Ko pasekmeje jis nuvirto. Manau jis buvo s paxmelja. As nuvaziavau toliau. :atsiprašau: Nezinau gal ir negrazu, bet as tikrai nebuvau kaltas. :guscioja: :klaupiasi: Tai nesugalvojau ka daryti.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Lie 14 19:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
Viena tokių linksmesnių avarijų, kai tik dviratį buvau nusipirkęs. Po džiazo festivalio nakty gryzinėjom ir nutarėm dar prie mukrano perkėlos pasivažinėti. Ten tokia plati neapšviesta gatvė, ir pats tada dar šviesų neturėjau. Riedėjau labai atsipalaidavęs ir staiga kūno padėtis pasikeitė - pasirodo ten buvo atvira kanalizacijos duobė. Bet nusileidau labai švelniai - persiverčiau per galvą ir nusileidau ant nugaros, visai neužsigavau, galva net neliečiau asfalto. Sekančia dieną važiavom pirkti švieselių.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 05 23:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Gal pries men vaziuoju Siaures prospekto dviraciu taku taip negreitai apie 25 km/h atsipalaidaves, rankas sudejes ant vairo vidurio, ziuriu uzsisvajojes i auto ir staiga pajutau kad dingo vairas. Galvojau, kad ir dvirati pamesiu- nes ten vidury dviracio tako tokia nemaza duobe i kuria ir pataikiau, vakar maciau dar nebuvo uztaisyta. Gerai, kad nieko neatsitiko.
O siandien patyriau pacia linksmiausia avarija gyvenime, net pats juokiausi is saves. Sugalvojau sustoti su mazuoju reikalu ir taip negreitai vaziuodamas pradejau stabdyti svelniai. Ir pasitaike nuvaziavimas nuo bardiuro kurio nemaciau tamsoje, nes ziurejau i miskeli galvodamas apie ta reikaliuka savo. Vairas staigiai prasmego zemyn, o as kadangi laikiausi tik su 1 ranka ant priekinio stabdzio su kuriuo ir stabdziau, instinktyviai ta vaira bandziau sulaikyti kartu nuspausdamas stabdi. Tai skridau per vaira. Buvo baisiai juokinga ir man ir tiems kurie mate. Rezultate kiauros rankos ir keliai ir apranga kiaura- ko labiausiai gaila. Ir dar viena detale pameciau, bet neesmine.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 08 20:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
http://www.ve.lt/naujienos/kriminalai/k ... as-462136/

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 08 20:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Va va, pasatai yra patys pavojingiausi- totalus runkeliai vairuoja juos, kuriems visad zalia sviesa ir nemato kur vaziuoja net su savo gariuniniais ksenonais. O ar buvo zibintai pas dvirati sunku pasakyti po avarijos, galejo jie kur nors nukristi ar seip kas juos paslepe... Klaipeda- Liepoja 3 km yra ganetinai sviesu, kelias platus. Dviratininkas pagal dvirati irgi atrodo ne pirma diena kely. Man tokie ivykiai is salies visada sukelia daug klaustuku. Nors atsakymas aiskus- pasato vairuotojas surinks babkes ka turi, ir byla bus uzglaistyta.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 08 20:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Na, įdomu kaip ten bus. Jei dviratininkas tikrai buvo be jokių atšvaitų, tai padarys jį kaltu ir tiek žinių. Juk pagal KET tamsiu paros metu turi šviesti lempos ir dviratininkas turi būti su šviesą atspindinčia liemene, ar atšvaitu?

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 22:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
tfu tfu tfu šykart išsisukau tik išgasčiu ir pykčio priepoliu.kas man šove galvon gryžt į Gargždus ne pro iprasta maršruta o pro master fuda.pervažiavau per gelžkeli smagiai vel isibegejau ir minu. T formos sankryzoj ant salutinio kelio stovi lyg pasatas lyg golfas .gerai kad spejau numatyt jo trajektorija kai išoko tiesiai prieš priekini rata mano.as jau beveik buvau sankryžoj kaip beimanoma spaudziau stabdzius ir tuopat kelkraštin bandžiau sukt.praejo atmata per pusmetri nuo manes.stebuklas kaip nepaliete ir pats kelkrašti neapsivožiau.rėkiu nesusilaikiau isvadinau gyvuliu ir seksualine mažuma.anas ciniškai po truputi ant gazo ir dingo.šalia policija as ten numyniau.pasakiau numerius,modeli.rado.ir šūdas sako rašysi pareiškima sakau jo.klausiu ar imanoma nubaust sako po teismus turesi valkiotis a kaip tu irodysi kad sukele avarine situacija?kameru ner liudininku ner.ai nusispjoviau ir išminkiau namo.blt galvojau jau paskutinioji ismušė.šudas einu alaus.atsiprašau už keiksmus kojos iki dabar dreba.negalejo jis nematxt manes .ijungti mirksiukai buvo abu.apsirengęs ryškiai buvau zilas mate kad svieciu visas

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 22:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
As siandien vos moteriskes su dviraciu nenumusiau, teisingiau ji manes... Kazkaip sumautai po to jautiesi... :roll:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarijos
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 23:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 21 14:21
Pranešimai: 49
Miestas: palanga-klaipeda
Kazkada ir man teko su moteriskaite susidurti, dar karta pasitvirtino posakis moteris uz vairo mirtis uz kampo, sikart tiesiogine to zodzio prasme :) Vaziuoju sau i sventaja ramiai, savo kelio puse, ir ties kunigaiksciais yra toks lenktas posukis, as isvazineju is posukio, kai staiga pries nosi, mano juostoj isnyra moteris, nebespejau sustabdyti ir isvengti susidurimo. Bet kazkaip bent jau sustabdziau, nebuvo didelio boom, tik moteriskei nelb pasiseke skrido ji per mano pety ir tuo paciu per savo prieky, atsikelus pradejo pakeltu tonu man aiskinti kad as nemoku vaziuoti, tai sunervino kazkaip, nors kalta ji...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007