Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 19 02:22


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010 Geg 05 18:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 05 14:04
Pranešimai: 2
Sveiki esu studentė iš Klaipėdos universiteto . Rašau diplominį darbą apie Klaipėdos miesto dviračių takus. Bučiau dėkinga jeigu pagelbėtumėte ir užpildytume anketą apie dviračių takus Klaipėdos mieste. Dėkoju iš ankto už jūsų atsakymus.


Paskutinį kartą redagavo Smeliopardaveja 2010 Bir 08 10:09. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dirbk už mane
StandartinėParašytas: 2010 Geg 07 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Argi nesakiau, kad čia tuoj susirinks visa chaliavos mylėtojų armija ir privers mus jiems dirbti.
Daugiau apie išnaudojimą čia:
viewtopic.php?t=90

O ar negalėčiau už jūs, ponia, iškarto diplominį parašyti? Dar primokėčiau jums už tokią malonę.
O jūs tuo metu už mane dviračiu pavažinėkite. Gal ir pačiai minčių apie takus galvon šaus. Nereikės mūsų klausinėti.

O paskaitas jums kartais ne Frank Würft skaito?
Paskui eisite valdininke dirbti ir mums dar daugiau takų pridėliosite?
Jūs išvis tais takais ar domėjotės?
Paaiškinu: takas tai toks labai saldus, ilgas, rūdas, brangus daiktas. Jis nekvepia, telpa į kišenę...

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Geg 07 01:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 13 14:04
Pranešimai: 957
supratau, kad apklausos mechanizmas sudėliotas tik nagrinėti pačių takelių reikalą "iš vidaus". Tačiau, kaip ir visada, nekeliamas klausimas ar apskritai tie takeliai jau taip reikalingi. Suprantama - šio tyrimo tikslas yra kitas. Bet jau vėlgi beviltiškai nuteikia ta visuotinai paplitusi paviršutinė dogma, jog dvirtakis visais atvejais dviračiui yra nesvarstytinas gėris.

Tačiau kam tada pateikiamas klausimas "Ar naudojatės Klaipėdos mieste įrengtais dviračių takais?", jei atsakius "Ne" šios anketos neįmanoma užpildyti..? Jei aš atsakyčiau "Ne", tada tokius klausimus "Kaip dažnai važiuojate Klaipėdos miesto dviračių takais?", "Kuriais esančiais dviračių takais važinėjatės dažniausiai?" turėčiau palikti neatsakytus. Ir tada anketos išsiųsti neįmanoma, rašo "Prašome atsakyti į klausimą(us)"..

Taigi esame tiek fiziškai, tiek mentališkai ištremti į tuos dvirtakius. Na aišku, kartais tenka ir taikytis su tuo.

_________________
white coast art


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Jokia tai anketa
StandartinėParašytas: 2010 Geg 08 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
simas rašė:
Suprantama - šio tyrimo tikslas yra kitas.
Kiek jums galiu kalti galvon: tikslo nėra. :galva i siena:
Tos apklausos tėra apgaulė.
Tai paaiškinau nuorodoje, kurią daviau praeitoje žinutėje.

Žmonės, kurie tas apklausas skelbia nėra jokie dviratastai. Greičiausiai tai prekeiviai iš LDB. Jie geldomis važinėja dauguma. Pagal jų įprotį ir atsakymų tu nesulauksi per visą gyvenimą.

Vėliau LDB paskelbs šią apklausą kaip kokio nors tako projektavimo dalį. Taip jie jau darė dviračių trasų aptarimo metu:
http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#turtrasos
Surengė balsavimą už takus mieste:
http://andrius.konferencijos.lt/kadaryti#ajuosta
O tada pareiškė, kad nors balsavimas ir nerodo nuomonės apie takus užmiestyje, bet tokią prielaidą neva daryti galima.
Tuo pateisino popierines trasas. Nors už popierių nebuvo balsų išvis.
Kitaip sakant - ko nerodo, tą sakys, neva rodo.
Šitaip jie jau ne kartą pliurpė.

Beje, Klaipėdos Universitete takų stumėjas Frank Würft iki šiol laikomas vienas žymiausių lektorių. Nepaisant, kad darbą jis ten prarado senai, berods nuo 2001 metų.
Maždaug nuo to meto jis ir pradėjo tas inirtingas, pinigingas valdiškų pinigų paieškas.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010 Geg 08 20:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Geg 05 14:04
Pranešimai: 2
Kreipiuosi i savo kritikus.

Sveiki kritikai ir žinovai,

Rašau labai taikiai ir neturėdama jokių paskatų šiuos duomenis panaudoti kur nors kitur išskyrus diplomini darbą.
Taip esu aš studentė ( jei kad reikia įrodymu galiu kokį dokumenta parodyti). Studijuoju ne vadyba ir ne ekonomika ( mane šie dalykai visiškai nedomina). Studijuoju Kraštovaizdžio architektūrą.
Taip rašau aš diplominį darbą apie dviračių takus. Šia temą rinkausi niekeno neverčia ir neskatinama. Rinkausi šia tema nes man yra aktuali ir idomi.
Taip galiu pripažinti anketoje yra klaidų, bet jų nebeleidžia taisyti. O anketa talpinau vien dėl to čia kad tikėjausi gauti profesonalią nuomonę. Bet supratau, kad žmonės susidarė bloga nuomonę , kad anketą pateikiama čia ir yra daroma .

Savo kritikams galiu pasiūlyti ateiti į diplominio darbo gynimą, kad įsitikintų kad žmonės rašo diplominius darbus įvairiomis temonis, kurios yra idomios ir aktualios.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Nėra atsakymo ir nebus
StandartinėParašytas: 2010 Geg 09 16:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
Kaip ir derėjo tikėtis, jokio atsakymo nėra ir nebus.

Beje, šis žmogaus raštas yra visiškoje valdininkų dvasioje: viską nutyli, ir rašo atsietus dalykus, įstatymų straipsnius ir jų citatas.

Neabejoju, kad rašai kažką įdomaus. Klausimas: kam įdomu? Ir kas būtent?

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007